Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Χτύπησε κανένα τηλεφωνάκι???

Τίποτα σε εμενα τους πηρα τηλ και μου ειπαν ότι θα με καλέσουν σήμερα.
Ρώτησες ειδικά για σένα ή έτσι το είπαν γενικά?Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπομονή, και εμάς που μας πήραν την παρασκευή πήραν μετα τη 1, 2 . Εμένα προσωπικά στις 16:00 

 

Επίσης έμαθα ότι πέρα απο την Wind την ίδια έχουν αναθέσει και σε άλλες εταιρείες διαλογής για να τα στείλουν (distribution)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή, και εμάς που μας πήραν την παρασκευή πήραν μετα τη 1, 2 . Εμένα προσωπικά στις 16:00 

 

Επίσης έμαθα ότι πέρα απο την Wind την ίδια έχουν αναθέσει και σε άλλες εταιρείες διαλογής για να τα στείλουν (distribution)

 

Την ψυχή θα μας βγάλουν μέχρι να τα στείλουν... -__-

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το καλύτερο είναι ότι αν δεν προλάβουν σήμερα, έχει και αύριο συνέχεια, γιατί λέει είναι πολλά τα άτομα. Είμαι και σε επικίνδυνη ηλικία για εγκεφαλικό...

 

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 γιατί λέει είναι πολλά τα άτομα

 

έχουμε καμία ένδειξη για πόσα άτομα μιλάμε? με τρώει η περιέργεια

Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου τον ts αλλά και τον sotiriadisc που με ενημέρωσε για την προσφορά και πρόλαβα να παραγγείλω εγκαίρως. Το δικό μου έρχεται (ελπίζω) τετάρτη. Μακάρι να παραλάβουν όλοι όσοι παρήγγειλαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ρωτάς εμένα, επειδή τον ρώτησα κι εγώ από περιέργεια, μου απάντησε ότι δεν γνωρίζει και ότι δεν είναι αρμόδιος. Δεν το συνέχισα, γιατί αυτό το"δεν είμαι αρμόδιος" και το"δεν μπορώ να σας συνδέσω με τον αρμόδιο" το άκουσα αρκετές φορές από αυτούς και δεν οδηγεί πουθενά

 

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εγώ καταλαβαίνω τα παιδιά που περιμένουν ακόμα.. είναι λίγο ψυχοφθόρο όλο αυτό.. κάντε υπομονή μέχρι και τις 6 νομίζω παίρνουν τηλέφωνο. για να μην σας το έχουν ακυρώσει μέχρι τώρα θα παραλάβετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και δε χτυπάει το τηλέφωνο, με πνίγει το παράπονο

που δεν κατάλαβες ποτέ σου τι περνώ

κι αν έχει γίνει η αγωνία μου βουνό

Τρεις και τριάντα, η ελπίδα μου κρεμάστηκε

σ’ ένα τηλέφωνο που έμεινε νεκρό

και την καρδιά μου που φωνάζει σ’ θέλωωωωω

 

:-D   :-D   :-D

 

Δεν θα πεθάνουμε κιόλας, χαβαλές να γίνεται!!! :-D  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώσκολο μου θυμίζει! 

 

Με πήραν να μου πουν ότι λόγω λάθους στην τιμολόγηση δεν θα έρθει αύριο.. Φόρτωσα και το κατάλαβε βέβαια, και μου λέει "μην ανησυχείτε, είναι κρατημένο με το όνομα και το αφμ σας αλλά δεν μπορούμε να σας το στείλουμε αύριο". Την ζάλιζα εγώ και το τελικό συμπέρασμα είναι ότι απλά πρέπει να περιμένω χωρίς να ξέρει αν θα λυθεί εντός της εβδομάδας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώσκολο μου θυμίζει! 

 

Με πήραν να μου πουν ότι λόγω λάθους στην τιμολόγηση δεν θα έρθει αύριο.. Φόρτωσα και το κατάλαβε βέβαια, και μου λέει "μην ανησυχείτε, είναι κρατημένο με το όνομα και το αφμ σας αλλά δεν μπορούμε να σας το στείλουμε αύριο". Την ζάλιζα εγώ και το τελικό συμπέρασμα είναι ότι απλά πρέπει να περιμένω χωρίς να ξέρει αν θα λυθεί εντός της εβδομάδας.

Αυτό ακριβώς έκαναν και σε μένα, οπότε θα υπάρξει σε όλους καθυστέρηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...