Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχίσαμε..."Γεια σας είμαστε από τη wind, για μια προσφορά στα 20€". Απαντώ ψύχραιμα"αν μου δώσετε το nexus, πάρτε με ξανά τηλέφωνο, μέχρι τότε δεν θέλω να ξανακούσω το όνομα wind" . "Δεν γνωρίζω τίποτα κύριε, άλλο τμήμα ασχολείται με κινητά". Το έκλεισα φυσικά, μια και θα ψάχναμε πολύ ώρα τον αρμόδιο...

 

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαχαχα το ίδιο είπα και εγώ!! Εχθες με πήραν και λέω δεν θελω να ακούω το όνομα wind αν δεν μ φέρετε στο καταστημα το nexus στα 299,το οποίο είχα παραγγείλει κ δν τ έχω, μπορείτε; Και αρχισε δεν είμαστε αρμόδιοι κτλπ, τσαφ κ κλείνει το τηλ. Αυτό τους αξίζει!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφαγα και γω το άκυρό μου και ησύχασα.... 

 

μόλις με κάλεσαν από 211 989 1893 (wind) λόγω τεχνικού προβλήματος δε το στείλουν αύριο και θα με πάρουν εκ νέου ! 

 

αυτά....... τί άλλα? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφαγα και γω το άκυρό μου και ησύχασα.... 

 

μόλις με κάλεσαν από 211 989 1893 (wind) λόγω τεχνικού προβλήματος δε το στείλουν αύριο και θα με πάρουν εκ νέου ! 

 

αυτά....... τί άλλα? 

ωραία οπότε ούτε αύριο θα παραλάβουμε.. οπότε μην περιμένω τηλέφωνο σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και  απο  εμένα,

 

μολις  ελαβα το τηλεφωνημα που μου ακυρωσε το αυριανο ραντεβου για παραλαβη λογω 

 

τεχνικων προβληματων. Σε ερωτηση μου γα το ποτε αναμενεται η παραλαβη η απαντηση ηταν 

 

θα σας τηλ. εντος της εβδομαδας. Με πιασαν τα γελια (θυμηθηκα το γενικοτερο κλιμα απαισιοδοξιας)

 

και κοντεψε να παρεξηγηθει...Τεσπα ...με χαλαει το οτι παρηγγειλα και θηκη ο  καψερος (ακομα δεν το ειδαμε που λεει και η παροιμια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πήραν κι εμένα για ακύρωση του αυριανού ραντεβού λόγω τεχνικού προβλήματος με την τιμολόγηση και καλά...

μου επιβεβαίωσε πάντως ότι θα παραλάβω, αλλά θα πρέπει να περιμένω τηλεφώνημα μέσα στην εβδομάδα για νέο ραντεβού.

θα μας βγάλουν την ψυχή στο τέλος. άλλη μια μαύρη εβδομάδα αναμονής. το βλέπω να πηγαίνει μέχρι παρασκευή και μετά πάλι τα ίδια... ευτυχώς πήρα φτηνή θήκη σιλικόνης και δεν τα σκασα για καμιά spigen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μάλλον να προσθέσω οτι μόνο απο το insomnia πρέπει να έχουμε παραγγείλει (και όσοι το έχουμε πει σε γνωστούς μας). Δε νομίζω οτι πρόλαβε και κάνας άλλος αξιοκρατικώς μέσω internet ! 

 

απ το διπλανό φόρουμ αναφέρουν οτι τα πήραν όλα οι insomniacs εμμέσως πλην σαφώς 

 

βέβαια μέχρι τώρα έχουμε πάρει @@ αλλά οκ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς, 2 αυγά μάτια έχουμε πάρει.

Μεγάλη δυσφήμηση για την wind εάν δεν παραδώσει ούτε στους επιβεβαιωμενους που ακύρωσε ραντεβού.

Δεν ξέρω πόσες αποδείξεις αναξιοπιστίας μπορεί να σηκώσει ακόμα αυτή η εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα ο βλάκας και έβαλα να πουλήσω και το note με την σιγουριά ότι θα έχω συσκευή σήμερα.. τι να του πεις τώρα του άλλου που το περιμένει? back to the future με nokia c2 μέχρι να δεήσει η wind να μας τα στείλει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφαγα και γω το άκυρό μου και ησύχασα.... 

 

μόλις με κάλεσαν από 211 989 1893 (wind) λόγω τεχνικού προβλήματος δε το στείλουν αύριο και θα με πάρουν εκ νέου ! 

 

αυτά....... τί άλλα? 

ειδα αναπαντητη απο αυτο το νουμερο...ΤΡΑΓΙΚΟΙ :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα και μου ειπε να περιμενω μεχρι Παρασκευη ενημερωση, λογω φορτου εργασιας.

 

Θα περιμενω μεχρι Παρασκευη, ενοχλωντας τους καθε μερα και κρατωντας ονοματα, αλλιως καταγγελια απο Δευτερα. :)

 

Σημειωση: δεν εχω ΙΧΝΟΣ κλησης απο εκεινους, οποτε καλω με αυτη την προφαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...