Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα με καλεσαν απο το 2119891893 κατα τις 16:00 , πηρα   τηλεφωνο στο 211 211 65 50  κσι μου λενε sorry κλεισαμε απο δευτερα θα σας ξανακαλεσει ο υπαλληλος με τις λιστες αναμονης  :unsure: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1. Ειναι ευχαριστο που το ειπαν και σε καποιον αλλον το "απο Δευτερα".

2. Αφου σε καλεσαν απ' το πρωτο, γιατι πηρες στο δευτερο; Δεν το προλαβες να το σηκωσεις στο πρωτο; Και γιατι δεν πηρες ξανα στο πρωτο τοτε;

3. Μην ανησυχεις, οσο υπαρχει λιστα αναμονης ειμαστε σε καλο δρομο. :)

 

4. Ποιανου απο σας δεν του εχουν τηλεφωνησει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4. Ποιανου απο σας δεν του εχουν τηλεφωνησει;

Εμένα με ώρα παραγγελίας 12:57.Άντε να δούμε αν θα μας μπει καλά η βδομάδα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καποια νουμερα δεν μπορεις  να τους καλεσεις back οποτε παίρνεις στο γενικο ....


Καλα εσένα δεν σου εστειλαν και απο voda ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε καποια νουμερα δεν μπορεις  να τους καλεσεις back οποτε παίρνεις στο γενικο ....

 

Καλα εσένα δεν σου εστειλαν και απο voda ?

Αν εννοείς εμένα, ναι.Αλλά αποφάσισα να ρισκάρω στη wind, μιας και τα 50 παραπάνω μου πέφτουν "βαριά", οπότε ότι κάτσει. xxxxxx Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε παει φιλος σε καταστημα αφοτου βγηκε 'εξαντλημενο' στο ιντερνετ. Του ειχαν πει ειχαν ολα κι ολα δυο, και τα δυο κρατημενα, αλλά κρατησαν τα στοιχεια του. Τον πηραν σημερα το απογευμα του λενε ακυρωσε ο ενας ελα παρτο στα 299.... τελικα τους εριξε κι αυτος ακυρο. :-D

Ειπαμε, δεν ηταν ....περσινες βονταφονοπροσφορες αυτα τα δυο κινητα (ή το ενα στην περιπτωση εδω της wind), και πολλα λεφτα και πολλες... ιδιαιτεροτητες, δεν τσιμπας με κλειστα ματια, πώς να το κανουμε :)

Ε, οποτε ισως ειναι θετικο για καποιους που περιμενουν, ισως βρεθει κανα εξτρα τεμαχιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ακόμα δεν με έχουν πάρει πάντως. Και εγώ παρήγγειλα το Xperia M στα 59 που σίγουρα δεν είναι στα εξαντλημένα.

 

Περιμένω μέχρι Δευτέρα και μετά θα τους πάρω τηλέφωνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ακόμα δεν με έχουν πάρει πάντως. Και εγώ παρήγγειλα το Xperia M στα 59 που σίγουρα δεν είναι στα εξαντλημένα.

 

Περιμένω μέχρι Δευτέρα και μετά θα τους πάρω τηλέφωνο.

Τη παραγγελία την έκανες πριν αλλάξει η τιμή και γίνει 99 ευρώ, τι στοιχεία έδωσες; Σου είπαν τίποτα για επιλογή χρώματος;

 

Πάντως ''εξαφανίστηκε'' από το site τους η σελίδα με τις εκπτώσεις. Το xperia M υπάρχει κανονικά στα κινητά sony στα 99 ευρώ, σε αντίθεση με το nexus που δεν υπάρχει καθόλου για παραγγελία στα αντίστοιχα της motorola.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη παραγγελία την έκανες πριν αλλάξει η τιμή και γίνει 99 ευρώ, τι στοιχεία έδωσες; Σου είπαν τίποτα για επιλογή χρώματος;

 

Πάντως ''εξαφανίστηκε'' από το site τους η σελίδα με τις εκπτώσεις. Το xperia M υπάρχει κανονικά στα κινητά sony στα 99 ευρώ, σε αντίθεση με το nexus που δεν υπάρχει καθόλου για παραγγελία στα αντίστοιχα της motorola.

Στα 59 το παρήγγειλα, περίπου 13:30 την πρώτη μέρα(δεν κρατήθηκα).

 

Μου είπαν για λευκό αλλά επειδή ρώτησα για μαύρο είπε θα άφηνε σημείωση μπας και υπήρχε. Μου επιβεβαίωσε 3-4 φορές πως είναι στα 59 πάντως χωρίς συμβόλαια κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε παει φιλος σε καταστημα αφοτου βγηκε 'εξαντλημενο' στο ιντερνετ. Του ειχαν πει ειχαν ολα κι ολα δυο, και τα δυο κρατημενα, αλλά κρατησαν τα στοιχεια του. Τον πηραν σημερα το απογευμα του λενε ακυρωσε ο ενας ελα παρτο στα 299.... τελικα τους εριξε κι αυτος ακυρο. :-D

Ειπαμε, δεν ηταν ....περσινες βονταφονοπροσφορες αυτα τα δυο κινητα (ή το ενα στην περιπτωση εδω της wind), και πολλα λεφτα και πολλες... ιδιαιτεροτητες, δεν τσιμπας με κλειστα ματια, πώς να το κανουμε :)

Ε, οποτε ισως ειναι θετικο για καποιους που περιμενουν, ισως βρεθει κανα εξτρα τεμαχιο.

Αμα δε τσιμπας με κλειστα ματια Nexus 6 με 3 κατοσταρικα τι τσιμπας δλδ? 0 Risk buy ειναι ... το πουλας στα λεφτα του χτες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα...Γιατί η vodafone που έδωσε το κινητό μου σε αλλον(!!!) προσπάθησε να μου πάσαρει μια τέτοια συσκευή (που βρήκε λέει σε άλλο κατάστημα) αλλά δεν την δέχτηκα φυσικά. Τελικά μετά από mail στα κεντρικά της vodafone με πήραν τηλέφωνο και είπαν θα μου στείλουν ένα flex 2 από Δευτέρα

Ναι αλλα τη Δευτέρα δε θα ισχύει η προσφορά. Παραγγείλαμε και εμείς ενα απο καταστημα στις 2 Μαΐου πρωί κ ακομα τιποτα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα τη Δευτέρα δε θα ισχύει η προσφορά. Παραγγείλαμε και εμείς ενα απο καταστημα στις 2 Μαΐου πρωί κ ακομα τιποτα...

Στην τιμή της προσφοράς μου το είπε ξεκάθαρα στο τηλέφωνο. Εγώ μέσω internet έκανα παραγγελία, 1 Μαίου πρωί πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο και το nexus απο wind δικαιοσύνης Ηράκλειο ενω 100% είχαν πει οτι θα το είχα σήμερα, δν ειχαν λέει τελικά παραλαβή, και αν τ ξανά ζητούσαν απο κεντρικά σε κανονική τιμη, κρίμα απο εκεί είχα πάρει το nexus 5 day one όταν τ έφεραν, ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ wind, σε κάθε τηλέφωνο για προσφορά απο αυτους θα τους κραζω για τ nexus κ θα τ κλείνω, το ίδιο και από Vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...