Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Πότε σου το είπαν αυτό; Στους περισσότερους τηλεφώνησαν για παράδοση από βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Είχες κάνει παραγγελία από κατάστημα και παραλαβή από τους ίδιους? Γιατί υποτίθεται πως ήταν μόνο ιντερνετική προσφορά,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δε τσιμπας με κλειστα ματια Nexus 6 με 3 κατοσταρικα τι τσιμπας δλδ? 0 Risk buy ειναι ... το πουλας στα λεφτα του χτες...

Τσιμπας Optimus G ή lumia 930 στα 129, ή lumia 1020 στα 179 (ολα φυσικα στην αντιστοιχη εποχη τους).

Τουλαχιστον μιλωντας για περιπτωσεις που ειτε δεν χρειαζοσουν να αγορασεις, ειτε δεν ειχες στο ματι τα συγκεκριμενα (που προσωπικα μου εκατσε κουτι τοτε η αντιπροσφορα κατοπιν του... κραξιματος, γιατι το 1020 το ειχα βαλει καιρο στο ματι).

Τωρα μπορει να το πουλας ....χτες, σημερα και αυριο στα λεφτα του αλλά σε 1,5 χρονο (που εχει περασει σημερα απο την τοτε προσφορα) δε νομιζω (ενω τα τοτε κινητα εξακολουθουν και αξιζουν... πανω απο τα λεφτα τους).

Αυτο τονισα απλως ως (σημαντικη κατα την γνωμη μου) διαφορά με τοτε και οχι οτι δεν ηταν "προσφορες" αυτες τωρα (ειδικα για οποιον -για καποιο λογο- ηθελε ετσι κι αλλιως καποιο απο τα δυο). Επισης για εμενα που δεν πουλαω ευκολα πραγματα (και κινητο ειδικα δεν εχω πουλησει ποτέ) με ενδιαφερει να ψοδευω οσο το δυνατον λιγοτερα.

O... Ιταλος απο οτι βλεπω μια 25αδα καταφερε να προμηθευτει και την ξεπουλησε στα 399

http://www.ebay.de/itm/Google-Nexus-6-Smartphone-NUOVO-32-GB-Blu-ITALIA-4G-LTE-Android-/231532858377

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπας Optimus G ή lumia 930 στα 129, ή lumia 1020 στα 179 (ολα φυσικα στην αντιστοιχη εποχη τους).

καλά πως πήρες lumia 930 με 129 E δεν θυμάμαι πότε να μπήκε σε τόσο φθηνή τιμή !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lumia 830 ηταν στα 129 , το προτεινανε σε οσους μας ειχαν ακυρωσει τα Optimus ......

Και είμαστε και εμείς που δε δεχτήκαμε το 830 στα 129 Και πήραμε το 1020 στα 179 ζάχαρη!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

καλά πως πήρες lumia 930 με 129 E δεν θυμάμαι πότε να μπήκε σε τόσο φθηνή τιμή !!!

Το lumia 830 ηταν στα 129  , το  προτεινανε σε οσους μας ειχαν ακυρωσει τα Optimus ......

Και είμαστε και εμείς που δε δεχτήκαμε το 830 στα 129 Και πήραμε το 1020 στα 179 ζάχαρη!

Ολοι λαθος τα γραψαμε (κι εγω μεσα και... πρωτος!). Θυμομουν οτι ηταν το "επομενο" του 920 αλλά δεν ηταν το 930, ηταν το 925! To 930 προφανως ουτε καν υπηρχε τοτε. Εχει δικιο ο sintalkas :)

Η αρχικη προσφορα ειχε και το 820 εκτος του optimus G στα 129 (και εχω την αισθηση οτι εγινε η ιδια αντιπροσφορα στα ακυρα 820 λογω 'τυπικα' ιδιας αρχικης τιμης με το LG παροτι η 'πραγματικη' αξια ηταν διαφορετικη) και επισης υπηρξαν και 2-3 καλα φθηνα μοντελα που επισης τοτε πηρε κοσμος (νομιζω desire X, htc 8S κλπ).

Αντε ευχομαι να εχει καποιο αισιο τελος η ιστορια (ή και ακομα καλυτερο) για οσους ταλαιπωρουνται (και) φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τουλαχιστον τοτε ειχε και desire X και htc 8S  ,  φετος πληρες κρεμασμα  .Καθε περσι και καλυτερα  :-(  Πρεπει να περιμενουμε και για τηλεφωνο για ενημερωση  την κουλη ωρα 15:00-16:00 που κλεινουν ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή αναμονή να ευχηθώ για σήμερα και στους υπόλοιπους. 

 

Επίσης πόσους απο εσάς πήρε η voda αφού δώσατε τα στοιχεία στη Wind για τη παραγγελία. Γιατί τελικά δε μου κάνει τόσο σύμπτωση ...αριθμός 694 448 0059

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να περιμένουμε και σήμερα.

Αν δεν, κατά τις 17:00 βαράω τηλέφωνο και επειδή είμαι αρκετά φορτωμένος από την δουλειά, μάλλον θα τα ακούσουν αυτοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...