Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φοβάμαι ότι θα σε πάρουν και αύριο τηλέφωνο: 

"πρέπει να ακυρώσουμε το ραντεβού της Παρασκευής, γιατί δεν προλαβαίνουμε να παραδώσουμε στην εταιρεία κούριερ". Θα σας καλέσουμε από Δευτέρα για νέο ραντεβού

 

 

Παιδιά εγώ αν δεν παραλάβω να πιάσω ζεστό πράγμα στο χέρι μου δεν χαίρομαι :P

 

Παρασκευή 9-5 θα στήσω καραούλι στη μπαλκονόπορτα που έχει θέα την είσοδο και θα περιμένω με 6 πενηντάευρα στο χέρι. :ph34r:

 

^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πάντως είναι πραγματικά πολύ αστείο αν το σκεφτεί κανείς: 

παίρνουν τηλέφωνο για να σου πουν ότι θα σε πάρουν τηλέφωνο για να κλείσουν ραντεβού

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως είναι πραγματικά πολύ αστείο αν το σκεφτεί κανείς: 

παίρνουν τηλέφωνο για να σου πουν ότι θα σε πάρουν τηλέφωνο για να κλείσουν ραντεβού

 

Όχι, εμένα με πήραν και μου είπαν κύριε θα παραλάβετε τότε.

 

Τα παιδιά πίσω κάλεσαν εκείνοι -πλην του atonioz που ισχυει αυτο που λες...

 

 

Νταξ αστείοι είναι έτσι κι αλλιώς οι τύποι, αλλά αν σώσω και παραλάβω Nexus 6 στα 299 ΟΝΤΩΣ, μια χαρά ευχαριστημένος θα είμαι.

 

Θα κράζω για την αναμονή και θα δράσει σαν ανασταλτικός παράγοντας αν υπάρχει εναλλακτική σε μελλοντικές αγορές μου, αλλά δεν με χαλάει η συγκεκριμένη προσφορά παρά την αναμονή.

 

 

αν πάρουν κάποιον άλλο ας μας πει τί συζητήθηκε ακριβώς .... εκτός και αν παραλάβει μόνο ο βάγγος :P

 

Έχω την αίσθηση πως με πήραν επειδή τους έχω πρήξει να παίρνω κάθε μέρα. :devil:

 

Μάλιστα με πήρε και υπάλληλος που μου λέει είμαι ο Τάδε, δεν ξέρω αν με θυμάστε. [οπότε εκείνος με θυμάται...]

 

Τεσπα. Άντε να δούμε. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου τηλεφώνησαν για παραλαβή την Παρασκευή.

 

Όβερ.

 

Πήραν μόλις και εμένα.. Στο τέλος του έκανα "πλάκα" --> "Να περιμένω αύριο τηλέφωνο για νέα αναβολή?" .. Μου είπε "όχι, είμαστε πλέον σίγουροι. Συγνώμη και για την ταλαιπωρία των 3 εβδομάδων που περάσατε"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήραν μόλις και εμένα.. Στο τέλος του έκανα "πλάκα" --> "Να περιμένω αύριο τηλέφωνο για νέα αναβολή?" .. Μου είπε "όχι, είμαστε πλέον σίγουροι. Συγνώμη και για την ταλαιπωρία των 3 εβδομάδων που περάσατε"

 

= "όχι, πλέον παραλάβαμε συσκευές"

 

χαχαχαχαχαχα ε ρε τζάμπο που τους χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσάς που σας πήραν σήμερα, σας είχαν ξαναπάρει πριν για ραντεβού ή είναι η πρώτη φορά που σας παίρνουν για παραλαβή ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πρώτη φορά ΓΕΝΙΚΑ με καλούν εκείνοι. Ότι πληροφόρηση είχα πριν το σημερινό, ήταν από δική μου επικοινωνία.

 

Και τις 9-10 φορές είχα πάρει εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ακομα δεν με πηραν για παραλαβη τους τηλεφωνησα και μου ειπαν λυθηκε το προβλημα και θα με καλεσουν σημερα η αυριο για ραντεβου....για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πήραν και εμένα για Παρασκευή.. Μακάρι να παραλάβουμε. με το καλό να πάρουν και τους υπόλοιπους.

 

εμένα με είχαν πάρει και για το πρώτο ραντεβού

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

= "όχι, πλέον παραλάβαμε συσκευές"

 

χαχαχαχαχαχα ε ρε τζάμπο που τους χρειάζεται.

 

Λίγο ακόμα και θα έβρισκε λύση ο Βαρουφάκης..

 

 

Εσάς που σας πήραν σήμερα, σας είχαν ξαναπάρει πριν για ραντεβού ή είναι η πρώτη φορά που σας παίρνουν για παραλαβή ; 

 

 

Με είχαν πάρει για την πρώτη παράδοση, μετά για να αναβάλουν και τώρα για να μου το παραδώσουν (θέλω να ελπίζω ότι δεν θα χρειαστεί να μιλήσω πάλι μαζί τους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...