Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα παιδιά που λένε ότι έχουν παραλάβει ήδη στα 299 πως το εξηγείς ;;!!!

 

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά λέω εγώ........

 

Αφού αυτοί τα πήραν από κατάστημα...

 

Και τεσπα κανείς δεν πιστεύει πως υπάρχει θέμα τιμολόγησης, μη λέμε τα ίδια.

 

Θέμα διαθεσιμότητας είναι, τουλάχιστον για εμάς που δεν μας είχαν πει για παραλαβή.

 

Δεν έχει νόημα να γαυγίζουμε εδώ μέσα. Όποιος νομίζει πως έχει τραβήξει το αστείο ας κάνει την καταγγελία του.

 

Για εμένα αξίζει τα 300 ευρώ ολη αυτή η ταλαιπωρία. Κινητό καβάτζα έχω και παρ' όλ' αυτά παίρνω καθημερινά και ενημερώνω και εδώ.

 

Δεν βρίσκω κανένα λόγο ούτε να έρχεται ο καθένας και να λέει "σιγά μην παραλάβετε" ούτε "παμε για καταγγελια τώρα". Οι μεν είναι περιττοί και ο δε ας το κάνουν. Κάθε 10 σελίδες το topic έχει ίδιο περιεχόμενο... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά αν δεν βαριέστε στείλτε κανένα μειλ στο σύνδεσμο που δόθηκε δυο τρεις σελίδες πριν. μπας και το δει κανένας πιο υπεύθυνος γιατι τα παιδιά στο 2112116550 δεν έχουν καμία αρμοδιότητα πέρα από το να παίρνουν παραγγελίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα να πάθω ανακοπή πριν από λίγο : 

SMS από άγνωστο κινητό : ΑΓΑΠΗΤΕ ΠΕΛΑΤΗ, ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΤΕ ΑΜΕΣΑ...

(το S5 εμφανίζει την πρώτη σειρά του sms στο πάνω μέρος της συσκευής)

ανοίγω λοιπόν με αγωνία τα μηνύματα και ....!

.... ειδοποίηση πληρωμής ασφαλίστρων για το όχημά σας

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα να πάθω ανακοπή πριν από λίγο :

SMS από άγνωστο κινητό : ΑΓΑΠΗΤΕ ΠΕΛΑΤΗ, ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΤΕ ΑΜΕΣΑ...

(το S5 εμφανίζει την πρώτη σειρά του sms στο πάνω μέρος της συσκευής)

ανοίγω λοιπόν με αγωνία τα μηνύματα και ....!

.... ειδοποίηση πληρωμής ασφαλίστρων για το όχημά σας

χαχα έτσι όπως πάει θα πεταγομαστε το βράδυ γιατί θα βλέπουμε εφιάλτες ότι μας πήραν τηλέφωνο για να μας το ακυρώσουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι εδω και 15 μερες το παρον είναι μόνιμα πρώτο στις προσφορές και το μόνο που αναφέρεται είναι αερολογίες που είπε ένας γνωστός γνωστού και η Χ τηλεφωνήτρια που τα είπε διαφορετικά απο την Ψ τηλεφωνήτρια και ότι ήρθε μήνυμα στον τάδε αλλά τελικά ήταν η παλιά του γκόμενα κ.ο.κ .... Χαλαρώστε .... όταν και αν παραλάβει κάποιος ας ποστάρει... έχει πραγματικά καταντήσει κουραστικό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι εδω και 15 μερες το παρον είναι μόνιμα πρώτο στις προσφορές και το μόνο που αναφέρεται είναι αερολογίες που είπε ένας γνωστός γνωστού και η Χ τηλεφωνήτρια που τα είπε διαφορετικά απο την Ψ τηλεφωνήτρια και ότι ήρθε μήνυμα στον τάδε αλλά τελικά ήταν η παλιά του γκόμενα κ.ο.κ .... Χαλαρώστε .... όταν και αν παραλάβει κάποιος ας ποστάρει... έχει πραγματικά καταντήσει κουραστικό.

 

Και είσαι υποχρεωμένος να τα διαβάζεις, σωστά ??

Αν είναι έτσι να μην σε κουράζουμε.....

 

Παίδες όποιος παραλάβει θα ξαναγράψει εδώ!

Τέλος!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το θέμα είναι ότι εδω και 15 μερες το παρον είναι μόνιμα πρώτο στις προσφορές και το μόνο που αναφέρεται είναι αερολογίες που είπε ένας γνωστός γνωστού και η Χ τηλεφωνήτρια που τα είπε διαφορετικά απο την Ψ τηλεφωνήτρια και ότι ήρθε μήνυμα στον τάδε αλλά τελικά ήταν η παλιά του γκόμενα κ.ο.κ .... Χαλαρώστε .... όταν και αν παραλάβει κάποιος ας ποστάρει... έχει πραγματικά καταντήσει κουραστικό.

Τα δικά μας μηνύματα που έχουμε παραγγείλει και συζητάμε τι μας είπε η Σούλα η τηλεφωνήτρια με τη σέξυ φωνή, τι ο γνωστός φίλου μας από τη Wind, και ότι άλλη αερολογια μπορεις να φανταστείς είναι πραγματικά κουραστικά.

 

Το δικό σου μήνυμα που αν κατάλαβα καλά δεν έχεις παραγγείλει καν, δεν προσφέρει κάτι νέο, και εξακολουθεί να κρατάει το νήμα στην κορυφή, σίγουρα είναι πιο ουσιαστικο,

 

φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η συμπεριφορα της Wind χαρακτηριζεται ηδη απαραδεκτη. Το αν τελικα καποιοι παραλαβουν κατα εμε δεν βελτιωνει την εικονα της, τουλαχιστον επικοινωνιακα πιο πολυ εχασε παρα κερδισε με την ολη υποθεση. Απορω πραγματικα ποιες διανοιες του Marketing σκεφτονται τετοιες "καμπανιες" και γενικα ποσο ρδελομπου μπορει να ειναι μια εταιρεια τετοιου μεγεθους οπως και παρα πολλες αλλες που δραστηριοποιουνται στην χωρα μας....

 

Προφανώς και έχω παραγγείλει και έχω καταθέσει την άποψη μου απο την 3η μέρα απο την παραγγελία και τις πρώτες μπαρούφες που άκουσα. Προφανώς και δε περιμένω να παραλάβω....

Και είσαι υποχρεωμένος να τα διαβάζεις, σωστά ??

Αν είναι έτσι να μην σε κουράζουμε.....

 

Παίδες όποιος παραλάβει θα ξαναγράψει εδώ!

Τέλος!!!

 

Υποχρεωμένος φυσικά δεν είμαι αλλά ανοίγω το ποστ γιατί έχω άμεσο ενδιαφέρον(γιατί ποτέ δε ξέρεις) και κάθε φορά "αναγκάζομαι" να διαβάζω ποστς σαν αυτό που έκανες.....

Τα δικά μας μηνύματα που έχουμε παραγγείλει και συζητάμε τι μας είπε η Σούλα η τηλεφωνήτρια με τη σέξυ φωνή, τι ο γνωστός φίλου μας από τη Wind, και ότι άλλη αερολογια μπορεις να φανταστείς είναι πραγματικά κουραστικά.

 

Το δικό σου μήνυμα που αν κατάλαβα καλά δεν έχεις παραγγείλει καν, δεν προσφέρει κάτι νέο, και εξακολουθεί να κρατάει το νήμα στην κορυφή, σίγουρα είναι πιο ουσιαστικο,

 

φιλικά.

Εσυ μάλλον δε κατάλαβες καλά...

 

Τεσπά είπα την γνώμη μου ....  μην αρπάζεστε ... συνεχίστε το δράμα.

Επεξ/σία από Themos3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ κιολας αλλα αφου δεν περιμενεις να παραλαβεις, τι νοημα εχει ολο αυτο που λες;

 

Γουσταρουμε δραμα, δεν γουσταρεις δραμα, δεν μπαινεις στο topic.

 

Το να πεις την γνωμη σου δεν σημαινει να την επιβαλλεις, ουτε να μην λενε οι υπολοιποι την δικη τους. Ακομα κι αν εχεις δικιο, που εχεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ κιολας αλλα μιλαμε για  15 μερες, 41 σελιδες , 52482 εμφανισεις, 609 απαντησεις και δεν εχει παραλαβει ψυχη.... δεν προσπαθησα να επιβαλλω τπτ απλα ειπα την γ#$%ενη αποψη μου.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σορρυ κιολας αλλα μιλαμε για 15 μερες, 41 σελιδες , 52482 εμφανισεις, 609 απαντησεις και δεν εχει παραλαβει ψυχη.... δεν προσπαθησα να επιβαλλω τπτ απλα ειπα την γ#$%ενη αποψη μου.....

Καλημέρα, για να μην νομίζεις ότι σε "εκραξα" παραπάνω... οκ ναι, έχει παρατραβήξει, δεν είπε κανείς το αντίθετο. Αλλά, εφόσον δεν έχουν ρίξει άκυρο ακόμα, αλλά ούτε έχει γίνει παραλαβή, λογικό να υπάρχει κίνηση στο θέμα, όσο σχετική ή όχι κι αν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γυρίσουμε στα γνωστά μετά το ευχάριστο break, πήρα τηλέφωνο και μου είπε ότι περιμένουν να τους στείλουν τα κινητά από τα κεντρικά αφού λυθεί πρώτα το πρόβλημα της τιμολόγησης. μέχρι την Παρασκευή μου είπε θα έχουμε νέα.

 

οπότε πάει και αυτή η εβδομάδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εγω πιστευω οτι εγινε ολο αυτο οχι για να πάρει πελατες η wind αλλα για να κοψει πελατες απο την vodafone που ειχε παρομοια προσφορα ιδια εποχη; Τυχαια η τιμη λιγο χαμηλότερη άπο την voda? ποσοι θα ακυρωσαν τις παραγγελιες τους για να περιμενουν αυτους εδω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζάμπα διαφήμιση λέγεται.

Η εταιρεία είναι σε όλα τα forum πρώτη για σχεδόν ένα μήνα και το μόνο που της έχει κοστίσει είναι 5-10 nexus (αν τα έδωσε και αυτά)...

 

Ελπίζω τουλάχιστον όσοι προλάβατε και παραγγείλατε να τα πάρετε και κάποια στιγμή.

 

 

http://ec.europa.eu/justice/consumer-marketing/unfair-trade/unfair-practices/is-it-fair/pdf/ucp_el.pdf

 

σελ.20

 

Διαφήμιση «δόλωμα»
«Πρόσκληση για αγορά προϊόντων σε μία
καθορισμένη τιμή, χωρίς να γίνεται γνωστή η ύπαρξη
οποιωνδήποτε εύλογων λόγων που μπορεί να έχει
ο εμπορευόμενος για να πιστεύει ότι δεν θα μπορέσει
να προμηθεύσει ή να αναθέσει σε άλλο εμπορευόμενο
να προμηθεύσει τα προϊόντα αυτά ή ισοδύναμά τους
στην τιμή αυτή μέσα σε εύλογο διάστημα και σε
εύλογες ποσότητες, λαμβανομένου υπόψη του
προϊόντος, της κλίμακας διαφήμισης του προϊόντος
και της τιμή που προσφέρεται.»

 

Από κάτω...

 

Τα αποθέματα δεν διαρκούν
Διαφήμιση ενός κινητού τηλεφώνου σε πολύ χαμηλή
τιμή σε σύγκριση με άλλες προσφορές της αγοράς,
χωρίς να υπάρχουν επαρκή αποθέματα ενώπιον της
ζήτησης που θα αναμενόταν χάρη στη διαφήμιση.

 

ουδέν σχόλιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...