Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Hacking [PS4]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/6/2018 στις 10:33 ΜΜ, xelidoni είπε

εχει καποια θεματα δεν ειναι πολυ σταθερη με την cache

Αρα καλύτερα το android app;  Γιατί δουλεύει χωρις θέματα μ'αυτό. 

Αν θελουμε να σβήσουμε τη μέθοδο cache παμε διαγραφή "Browsing History"; 

Επεξ/σία από takisdemi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 530
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ το δουλεύω με android app και δεν έχει κανένα θέμα. Κάνα δυο φορές μόνο μου έχει κάνει επανεκκίνηση. Τις επόμενες μέρες θα έχω και esp8266 να το δοκιμάσω κι αυτό που λογικά θα είναι το καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, vamvakoulas είπε

Εγώ το δουλεύω με android app και δεν έχει κανένα θέμα. Κάνα δυο φορές μόνο μου έχει κάνει επανεκκίνηση. Τις επόμενες μέρες θα έχω και esp8266 να το δοκιμάσω κι αυτό που λογικά θα είναι το καλύτερο.

Κι εγω τώρα δοκίμασα την cache. Με android app το έκανα εως τωρα. Την 1η φορα με την cache εκανε ενα κόλλημα.Τωρα δουλεύει κανονικά. Δε συνάντησα κάποιο πρόβλημα. Απλώς ειδα οτι έγραψε κάποιος για "θεματα". Πάντως είναι πιο άμεση μεσω cache σε σχεση με android που θελει άνοιξε-κλεισε το τοπικό δίκτυο καθε φορά.

Επεξ/σία από takisdemi
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βάλει 4 παιχνίδια μέχρι τώρα και τα έπαιξα όλα από λίγο για να δω αν όλα είναι οκ. Όλα τέλεια.

Αν αντιμετωπίσω κάποιο θέμα με τη νέα, cache - offline μέθοδο, θα σας το αναφέρω αμέσως.  Αν δείτε ότι δεν ποστάρω, σημαίνει ότι όλα είναι καλά και λιώνω.😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω θα το τουμπάρω σε αντρόιντ 4 κλεισίματα σε δύο μέρες με cache. Και σε εκκίνηση παιχνιδιού και μετά από μία ώρα παίζοντας 

Ευτυχώς που υπάρχει και το autosave.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Choutas είπε

Νομίζω θα το τουμπάρω σε αντρόιντ 4 κλεισίματα σε δύο μέρες με cache. Και σε εκκίνηση παιχνιδιού και μετά από μία ώρα παίζοντας 

Ευτυχώς που υπάρχει και το autosave.

Εγώ το είχα πει ότι με την cache έχει πρόβλημα και σε Πόλα άτομα δεν κρατάει τα Saves 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xelidoni είπε

Εγώ το είχα πει ότι με την cache έχει πρόβλημα και σε Πόλα άτομα δεν κρατάει τα Saves 

Μιά χαρά δουλεύει,πρέπει να περιμένετε νσ φορτώσει καλά η κονσόλα και μετά να τρέξετε το exploit αν δε θέλετε να έχετε προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ίδιο χρόνο περιμένω και ονλάιν και με cache και με android.

Το exploit δουλεύει καλύτερα μέσω android από τις άλλες μεθόδους. Μόνο με cache μου έχει κρασάρει στη μέση του παιχνιδιού και μία ονλάιν όταν είχα 4.55.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...