Προς το περιεχόμενο

Supergirl (DC TV Series)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το απιστευτο παντως ειναι πως καταφεραν η σειρα αυτη να βλεπεται πιο ευχαριστα απο το Flash που μεχρι και περυσι ηταν απο τις πολυ αξιολογες superhero σειρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απιστευτο παντως ειναι πως καταφεραν η σειρα αυτη να βλεπεται πιο ευχαριστα απο το Flash που μεχρι και περυσι ηταν απο τις πολυ αξιολογες superhero σειρες.

Για μενα φετος παει :

 

1)arrow

2) legends - supergirl

3)flash

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω την κακια μου αλλα γενικα τα ρομαντζα ψιλο κουραζουν στις σειρες υπερ ηρωων. Το βλεπουμε αυτο πολυ εντονα στο Flash κιολας. Ουτε το Smallville δεν ειχε τοσα ρομαντζα και εβγαλε και τοσες season.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα αυτο που μου την σπαει ειναι η αυξομειωση των δυναμεων... Το 90% των κακων επρεπε κανονικα να μην την δουν καν πριν τουςχτυπησει. Επισης καθε εξωγηινος της πλακας ριχνει μπουκετα με ιδια δυναμη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο δυστηχως ειναι το ''κακο'' ή ενα απο αυτα αν κατσεις και ψειριζεις τις σειρες αυτες. Λες ''μα καλα αφου υποτιθεται η αδυναμια της ειναι μονο απο τον Κρυπτονικη πως γινεται και τρωει οτι μπουφλες τις πεταει ο καθε κακος?''.

 

Η απαντηση ειναι οτι αν δεν γινοταν αυτο τοτε πανω απο 1 season δεν θα ειχε καμια απο αυτες τις σειρες :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας απο τους λογους που τα τελευταια χρονια προτιμαω αγγλικους υποτιτλους,ειναι και ο παραπανω(στο σχολιο 192 δηλαδη).

 

Δεν το εχω δει ακομα το τελευταιο επεισοδιο αλλα δεν μου πολυ αρεσε το ολο σκηνικο με τον Ιερεμια που ηταν πολυ αποτομο και ενω προσπαθουσε ολη την ωρα να πει τι πραγματικα συμβαινει,τελικα εφυγε και τελος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας απο τους λογους που τα τελευταια χρονια προτιμαω αγγλικους υποτιτλους,ειναι και ο παραπανω(στο σχολιο 192 δηλαδη).

 

Δεν το εχω δει ακομα το τελευταιο επεισοδιο αλλα δεν μου πολυ αρεσε το ολο σκηνικο με τον Ιερεμια που ηταν πολυ αποτομο και ενω προσπαθουσε ολη την ωρα να πει τι πραγματικα συμβαινει,τελικα εφυγε και τελος.

Δες το χθεσινο, ειναι ακομα χειροτερο xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...