Προς το περιεχόμενο

Supergirl (DC TV Series)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλα πως γινεται οταν πεταει, να μην φαινεται καθολου το κυλοτακι της καπω απο την φουστιτσα; ακομη και να μην φοραγε, κατι θα φαινοταν.  :devil:

CayEOvKUMAA7TAH.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα φετος ειναι ανωτερο απο arrow και  flash και ισο η λιγο ανωτερο απο lot,το οποιο και αυτο φετος ειναι καταπληκτκο.Βεβαια μετα απο αυτο το επεισοδειο και οσο εγιναν

 

 

 

Ηταν που ηταν ωραια η alex, τι πανε προς το λεσβιακο τωρα!!! ε ποσο πιο τελειο δηλ!!! :-DΚαι σαν κερασακι στην τουρτα μας ηρθε και η μαμα λουθορ!!Αν θυμαται κανεις στο  smallville  ειχε κανει ποτε την εμφανιση της η μαμα λουθορ;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και διαβασα καλα λογια για την δευτερη season ως τωρα,την ξεκινησα και εγω την σειρα τελικα. Ως τωρα στα πρωτα 4-5επεισοδια αν και ψιλο εχω μια ιδεα του σε τι θα ξενερωσω αργοτερα στην 1η season,η σειρα βλεπεται(ειδικα για οποιον εχει δει και smallville)ψιλο ευχαριστα.Βεβαια αυτη την εκδοχη του J.Olsen οπως ειχα πει και πιο παλια μου την δινει στα νευρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ως τωρα στο 3ο επεισοδιο της τωρινης season.

 

Αυτο που εχω να πω κυριως για την πρωτη ειναι οτι ειναι underrated η εν λογω σειρα τελικα και δεν δικαιολογει το οσο κραξιμο εφαγε.Στα μονα μου παραπονα ο jimmy olsen οχι μονο απο πλευρας εμφανισης https://en.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Olsen αλλα και του τι ρολο βαραει μεσα στην σειρα.Επισης το τελευταιο επεισοδιο δεν σου εβγαλε καποιο μεγαλο συναισθημα για season finale(οπως και οι κεντρικοι κακοι) η ολη μαχη. Παρολα αυτα αν ηταν να της βαλω μια βαθμολογια θα ηταν γυρω στο 7.5/10

Οσο για την δευτερη season,στα πρωτα επεισοδια που εχω δει ως τωρα αρκετα καλυτερος ο ρυθμος και ωραια η προσθηκη του εν λογω superman(για τηλεοπτικη σειρα παντα).Το μονο μου παραπονο ως τωρα ειναι ο υποτιθεται κεντρικος κακος/οργανωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 2η ειναι πολυ καλυτερη imo αν και μου αρεσε και η 1η, για James τι παιζει θα καταλαβεις λιγο αργοτερα

 

Οτι και να κανουν με τον εν λογω κυριο,επρεπε να τον ειχαν κρατησει στο Smallville. Το οτι ενας μικρος δημοσιογραφος εφτασε να γινει προεδρος της εταιριας που τον πηραμε σε τοσο συντομο διαστημα χωρις να προσφερει κατι ουσιωδες(αφου ολο αγκαλιτσες και φιλακια με την Kara και την Lane ηταν)και κολλητος/δευτερος αδελφος του Superman και body builder να τον γουσταρουν σχεδον ολες οι κοπελες ειναι τραβηγμενο. Ειδικα στην πρωτη season που του συμπεριφερονται λες και εχει μεταλιο πολεμου.

Βεβαια οσο βγαινουν περισσοτερες σειρες με υπερηρωες(και ταινιες)και καθεται καποιος και το ψαχνει παραπανω,τοσο βλεπει οτι ειναι ενα μπαχαλο γενικα το ολο θεμα,αφου υπαρχουν πολλες αλλαγες και reboots με τα χρονια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμαται κανεις στο  smallville  ειχε κανει ποτε την εμφανιση της η μαμα λουθορ

Δυστηχως οπως ειχα γραψει και πριν λιγες μερες στον κοσμο των υπερ ηρωων δεν υπαρχει μια συνοχη ή μια εκδοχη και αυτο κυριως λογω των χεριων που αλλαζε καθε φορα .Μια επισκεψη στο wiki για τους καθε ηρωες θα αφησει σχεδον απαντες(που δεν ασχολουνται δηλαδη με αυτα)με το στομα ανοιχτο.

 

Σε γενικες γραμμες και εγω θεωρω παραδοξως το Supergirl να ειναι σε καλυτερη μοιρα απο το Flash αλλα δυστηχως εχει και αυτη η σειρα τα λαθη της.Για μενα αυτα ειναι οπως εχω ξαναπει ο jimmy olsen που ουτε για πλακα δεν μαρεσει αυτη η εκδοχη που βλεπουμε οπως και που γενικα τον εχουν κανει κατι σαν δευτερο κεντρικο χαρακτηρα(με λιγα λογια εχει παραπανω χρονο στην οθονη και ρολο απο οσο κανονικα θα επρεπε)και η Alex.Τωρα οσον αφορα την δευτερη δεν μαρεσει καθολου η οποια ερωτικη της εξελιξη στο θεμα συντροφου που την εκανε αρκετα ενοχλητικη στα τελευταια επεισοδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...