Προς το περιεχόμενο

Supergirl (DC TV Series)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 night cross over 15seconds σκηνη σε ολο το επεισοδιο...

Το αυτο. Δεν χρειαζοταν τελικα να δω το επεισοδιο, αν και σαν σειρα θα την εχω στο μυαλο μου για τα Χριστουγεννα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν θα δειξει στο επομενο επεισοδιο συνεργασια με flash αλλα αν ηταν μονο αυτο τοτε ηταν μεγαλη πατατα,ειδικα σε σχεση με το επεισοδιο της πρωτης season που ηταν πολυ αξιολογο.

 

Επισης επομενο επεισοδιο βλεπω ειναι πλεον τον Γεναρη.

 

Παντως η σειρα ειναι εμφανως καλυτερη φετος σε σχεση με περυσι(εχει βεβαια και καποια αρνητικα)και το τελευταιο επεισοδιο αν και ψιλο γρηγορο απο πλευρας γεγονοτων ηταν και αυτο ψιλο αξιολογο(αν και προσωπικα δεν ξερω αν μαρεσει που η Supergirl εχει γεμισει με αντρικο χαρεμι που την γουσταρουν αλλα τεσπα :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν δεις τα υπόλοιπα 3 παίζει η σούπερ γκιρλ εκεί. Γενικά το κρος οβερ είναι ότι η σούπερ γκιρλ παίζει στα άλλα 3 επεισόδια και όχι ότι παίζουν όλοι η έστω κάποιοι στη σούπερ γκιρλ το οποίο σε ένα βαθμό θεωρώ λογικο γιατί όπως είχα γράψει πριν λίγες μέρες δεν υπήρχε τρόπος να καλέσει αυτή τον φλας λόγο διαφορετικών Universe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ελεγα οτι η supergirl ειχε την μικροτερη συμμετοχη σε ολο το crossover. μου εδωσε την αισθηση πως ηταν καπως παραγκωνισμενη

Αν σκεφτουμε οτι στην ουσια ειναι η δυνατοτερη ολων(δεδομενου οτι δεν επαιζε τιποτα απο κρυπτονιτες),λογικο και αναμενομενο. Αφου το ειδαμε και στην προπονιση οτι δεν μπορουσαν να της κανουν τιποτα οι αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκεφτουμε οτι στην ουσια ειναι η δυνατοτερη ολων(δεδομενου οτι δεν επαιζε τιποτα απο κρυπτονιτες),λογικο και αναμενομενο. Αφου το ειδαμε και στην προπονιση οτι δεν μπορουσαν να της κανουν τιποτα οι αλλοι.

 

 

ναι συμφωνω . θα προτιμουσα να μη την εβαζαν καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...