Προς το περιεχόμενο

Supergirl (DC TV Series)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

To ξεκίνησα κι εγώ αλλά μου φαίνεται λίγο αντιγραφή από τα υπόλοιπα. Πάλι έχει μια ομάδα με έναν ειδικό στους η/υ κι ένα αμόρε, μυξοκλαίει όλη την ώρα και δε συναντάει τον ξάδερφό της για χαζούς λόγους και ο αρχηγός της ειδικής ομάδας κρύβει κάτι. Καμιά πρωτοτυπία, δεν ξέρω αν φτιάχνει στην πορεία, μιας και είμαι στην αρχή ακόμα, αλλά μέχρι στιγμής δε δείχνει να προσφέρει κάτι το επιπλέον και ν'αξίζει να σταθεί...

ο χαζος λογος που δεν συνανταει τον ξαδερφο ειναι τηλεοπτικα δικαιωματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Διάβασα κάποια από τα posts και όχι όλα για να μη φάω κάποιο spoiler (αν και δεν έχω και μεγάλη σχέση με το σύμπαν του Superman), και θα ήθελα να μου πείτε τί λέει σαν σειρά.

Να την ξεκινήσω ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα κάποια από τα posts και όχι όλα για να μη φάω κάποιο spoiler (αν και δεν έχω και μεγάλη σχέση με το σύμπαν του Superman), και θα ήθελα να μου πείτε τί λέει σαν σειρά.

Να την ξεκινήσω ή όχι;

Καλή σειρά είναι, έχει και τα καλά της επεισόδια αλλά και κάποια που είναι βαρετά. Αμα σου αρέσει και η πρωταγωνίστρια είναι ένας παραπάνω λόγος για να το δεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σου αρεσει η πρωταγωνιστρια ψαξε αλλες "δουλειες" της. :P

 

Την σειρα την περιμενα πολυ χειροτερη, την ξεκινησα λογω του επεισοδιου με τον Flash και τελικα δεν ειναι τοσο κακη. Ισως μου αρεσει επειδη ειχα υπερβολικα low expectations, δεν ξερω, αλλα ως τωρα το παει καλα.


Απλως μην περιμενεις να δεις τον "μεγαλο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέτριο το βρήκα το επεισόδιο με τον flash. 

 

 

 

Ειδικά το ότι κάνανε ολόκληρο crossover για να ηττηθούν "τα κακά κορίτσια" τελικά από τους πυροσβέστες, ομολογώ ότι με ξεπερνάει. :D

Ελπίζω να κλείσουν τουλάχιστον αξιοπρεπώς τη σεζόν και ακόμα καλύτερα τη σειρά γενικότερα.

Μην ξεχάσω τις φωσφοριζέ ωτοασπίδες...!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου αρεσε και μπορω να  καταλαβω τον τροπο με τον οποιο ητηθηκαν οι κακοι.

Ηταν μια αρχη και  ελπιζω να δουμε και αλλα τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είδα και εγώ για το crossover το οποίο τελικά ήταν ανούσιο και προφανώς έγινε μόνο για να ανέβουν τα νούμερα του Supergirl. Δυστυχώς δεν το εκμεταλλεύτηκαν μάλλον. Δεν έχω δει άλλα επεισόδια αλλά αν αυτό ήταν από τα καλά τους... κλάφτα...

 

Η σειρά είναι πάρα πολύ κακή. Νόμιζα πως το Arrow είχε γίνει χάλια αλλά υπάρχουν και χειρότερα.

 

Από που να το πιάσω? Τα μοναδικά καλά στοιχεία του επεισοδίου ήταν ο Gustin και η πρωταγωνίστρια η οποία είναι καλή.

 

Το υπόλοιπο πραγματικά δεν...

Επεξ/σία από Wayward
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει το pilot ειδα και το crossover τωρα για το flash, απλα lol ηταν και τιποτα παραπανω, τι villains ηταν αυτες που δεν μπορουσε η supergirl μονη της?? Επισης ο flash στη σειρα ποσο τρεχει κατι αστειο 3.3 mach η κατι τετοιο νομιζω αλλα και καλα "τωρα μαθαινει", η supergirl πρεπει να ειναι αρκετα πιο γρήγορη σαν kryptonian και μόνο.

 

Θελω να πω δεν χρειαζόταν καπου ο flash απλα και μονο για να ανεβουν να νουμερα δεν ειχε νοημα το crossover.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...