Προς το περιεχόμενο

Αυξημένες οι απαιτήσεις hardware του Oculus Rift, αρχικά μόνο για Windows PC


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

PC με recommended specs σου δίνει απλά το δικαίωμα να γκρινιάζεις στα φόρα του developer για το ότι το παιχνίδι του σου προκαλεί αναγούλες.

Όποιος έχει λιγότερα δεν θα δικαιούται δια να ομιλεί.

 

Αυτό είναι το νόημα των recommended specs από την Oculus. Για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο από τον καταναλωτή με pc τριετίας που θα πάρει oculus rift και θα περιμένει να παίξει GTA VR πχ.

 

Έρχεται λοιπον και το VR, κάντε οικονομίες, βγάλτε το παλιό σας hardware στο ebay και στις αγγελιες του insomnia, και αναβαθμίστε.

Τέτοιες επαναστατικές τεχνολογίες μια φορά την 10ετία βλέπουμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@grandgamer γιατι, φοβασαι μη σου καταπιει τον εγκεφαλο επειδη η oculus ειναι θυγατρικη του fb; Τι αλλο θα ακουσουμε...

 

Γιατί δεν σου φτάνουν οι χιλιάδες αποδείξεις που έχουν βγει στη φόρα για το FB για να καταλάβεις ότι ίσως το FB δεν είναι και πολύ καλή επιχείριση. Μόνο τα social πειράματα που κάνει με το feed αρκούν για να με κάνουν να βλέπω το Oculus και να τα κάνω πάνω μου. Αν πιστεύεις ότι είμαι υπερβολικός, είσαι αδαείς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξένος: Μμμ τελικά το oculus ίσως βγει ακριβότερο, συνολικά, από ότι το περιμέναμε. Ωστόσο αν "το ακριβότερο" συνιστά πολύ καλύτερη και δη, βελτίωση της εμπειρίας χρήσης, τότε αυτό κρίνεται ως θετικό. Αναμένουμε!!

 

Έλληνας: Καλά ρε πλάκα μας κάνουν εκεί στο fb. Τι απαιτήσεις ειναι αυτές; Σιγά μην πουλήσω το σπίτι μου για να πάρω αυτήν την αηδία. Και απορώ γιατί ασχολείστε ακόμη!!! Άντε γεια!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...