Προς το περιεχόμενο

[tablet]MLS Atlas IPS 8 GB 34€+3.99€αποστολή @kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολα τα 7αρια ιδιες θηκες δεν παιρνουν?

όχι αλλά υπάρχουν generic που τα παίρνει όλα.

 

Το γμτ είναι ότι είδα το newsletter αλλά δε το πρόσεξα.

Όσοι αναρωτιουνται αν θα πάρουν, μετά την προσφορά ακόμα και στο newsletter δε νομίζω πως θα πρέπει να έχουν αμφιβολίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πάντως αν πράγματι η προσφορά ανέβηκε online στις 10:00 και έγινε χαμουλης.. Στην δική μου προσπάθεια παραγγελίας κατά τις 10:55 η σελίδα δεν βρέθηκε..

 

Δεν υπαρχει "αν":

 

Ξεκίνησε από dobro, σήμερα, 09:59

Γατονι ο dobro!

 

Αξίζει ένα μπράβο στο σύστημα online παραγγελιών του κωτσοβολου που δούλεψε μια φορά σωστά..

Αυτό θα το δουμε στην πορεια. Δεν φαινεται ακομα. Πως προκυπτει το συμπερασμα σου;

 

Συνηθως παντως δουλευει καλα, δεν είναι σαν μερικα άλλα πολύ "μεγαλα" μαγαζια ο Κωτσος (μην λεμε ονόματα... τους ξερετε...) Αλλά αρκετες φορες εχουν παιξει και σε αυτόν πρόβληματα... Σχετικα ελάχιστες όμως. Σε αλλους το αναποδο, ελάχιστες δουλευει σωστα το συστημα τους. :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ειναι το ταμπλετ.... μιλάμε για κοστος όσο οι σημερινές πίτσες των 21.00 με τις μπύρες τους .....

Ναι αλλά τον τελικό θα τον δω μόνο με πασατεμπο...
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέσπα δεν το συζητάω στα 34 ΚΑΡΑΞΙΖΕΙ (άξιζε πλέον πάπαλα) δεν έχει καμιά σχέση η MLS με κάτι Innovator και ειδικότερα κάτι TURBO-x...

 

Προσωπική μου γνώμη πάντα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δε μπορώ να διαβάζω συνέχεια για κάτι που έκανε 90 μέχρι χτες ακι τώρα ρωτάμε αν κάνιε

Δεν είναι κατηγορία ξεφτίλα.

 

Δεν έχωουν τα άλλα gps και 1 GB ran

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε όλοι γνώστες της τεχνολογίας, αλλά δεν μπορώ να μην παραθέσω αυτά τα τρία μαζί...Παρατηρείστε τιμές και χαρακτηριστικά. Αρκετά οξύμωρο σχήμα.

post-188222-0-54320800-1431878822_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το πιο δυνατο σημειο του συστηματος πλοηγησης MLS talk&drive ,

ειναι η ωραια φωνη της ομορφης ( μελαχρινης ) κυριας που δινει τις

οδηγιες πλοήγησης

 

Στο σαιτ της εταιριας παντως που εχει ένα βιντεακι με το "MAIC", η φωνη είναι της Αφροδίτης Σημιτη. Περιμενα κατι πιο φρεσκο.  Την εχω σε πλοηγούς μου προ 5-6-7 χρονων, μαλιστα με τα σχετικα πειραγματα στο λογισμικο σου απευθυνοταν με το ονομα σου!   :D Την ακούγαμε και στο ραδιοφωνο (ως πιτσιρικια και εμεις και αυτή) πριν 25 χρονια και ηταν κορυφη! Για την εποχη εκεινη μια χαρα ηταν η "φωνη", με τα όλα της όπως λεμε, αλλα μετα από τοσα χρονια ακομα την ιδια να ακουμε σε καινουργιο gps είναι καπως... Χαλαστηκα λιγο που ειδα (ακουσα) το βιντεακι... :( (απλα επειδή μου ειχε τσιγκλισει την περιεργια το ποστ σου και ειχα προσδοκίες που διαψευστηκαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...