Προς το περιεχόμενο

[tablet]MLS Atlas IPS 8 GB 34€+3.99€αποστολή @kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα χθές απόγευμα απο κατάστημα σφραγισμένο κομμάτι με δώρο βάση,ευχαριστώ πολύ τον φίλο @Inler :-)  για την παραχώρηση και το λαγωνικό του φόρουμ τον φίλτατο @dobro :-D για την ευκαιρία που μου προσέφεραν να αποκτήσω το πρώτο μου Tablet

 

 

Με ζελατίνα και θήκη εύκαμπτη για να μπιστάει τί να βάλουμε ; ή έστω και σε φάκελο

 

Επεξ/σία από Captain Nemo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως πριν απο κανα 3ωρο μου ηρθε tracking code απο dixons με speedex και το δειχνει να εχει φυγει.

 

Και μένα μου έστειλαν αριθμό αποστολής αλλά για την ώρα δεν εμφανίζει κάποια πληροφορία στο tracking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Gps συνδεστε;

Εχω ενεργοποιησει την τοποθεσια,εβαλα και το Gps test μπας και δειξει αλλα τιποτα.

Καμμια ιδεα;

Τελικά είχε πρόβλημα και έγινε αντικατάσταση.Όλα καλά με το gps κλείδωσε σε 2 λεπτά!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Ξέρει κανείς άλλα μοντέλα με το ίδιο καλούπι διάταξη κάμερας ηχείου πλήκτρων; για να μπορέσουμε να βρουμε θήκες

και πείτε και καμιά ζελατίνα να αρχίσουμε να το δουλεύουμε :P

 

otg άραγε να έχει; είδα μια αγγελία που χαρίζει εξωτερικό πληκτρολογιο οπότε μάλλον έχει

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Ξέρει κανείς άλλα μοντέλα με το ίδιο καλούπι διάταξη κάμερας ηχείου πλήκτρων; για να μπορέσουμε να βρουμε θήκες

και πείτε και καμιά ζελατίνα να αρχίσουμε να το δουλεύουμε :P

 

otg άραγε να έχει; είδα μια αγγελία που χαρίζει εξωτερικό πληκτρολογιο οπότε μάλλον έχει

 

 

 

 

Otg λειτουργεί κανονικά έβαλα ποντίκι πάνω Και λειτουργεί πλήρως.

Σκληρό δίσκο μην περιμένετε άδικα πάντως :P

Υ.Γ. 3 ώρες οθόνης & 1.30 Ώρα off screen spotify με συνδεδεμένο Bluetooth ηχείο για ~ 2.30 ώρες από 100% σε 22% και όλη νύχτα (8 ώρες) αναμονή με ανοιχτό Wi-Fi το πρωί να έχει 21% μπαταρία δεν είναι καθόλου άσχημα για τα 2700 mAh που έχει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν άλλοι που δνε έχουν παραλάβει ακόμα?

 

Εγώ αλλά έχει φτάσει στο παραρτημα της speedex. Θα περάσω να το παραλάβω σε λίγο. Κάτι έγινε βέβαια γιατί μου έστειλαν 2 αριθμούς φορτωτικής. Ο ένας βέβαια δε δείχνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αλλά έχει φτάσει στο παραρτημα της speedex. Θα περάσω να το παραλάβω σε λίγο. Κάτι έγινε βέβαια γιατί μου έστειλαν 2 αριθμούς φορτωτικής. Ο ένας βέβαια δε δείχνει τίποτα.

Το ιδιο και σε μενα. Ο 2ος που ηρθε ηταν ο σωστος.

Μολις παρελαβα. Ευχαριστώ, dobro! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλέ παρέλαβα και εγώ εχθές (Θεσσαλονίκη) με speedex και το tablet είναι μια χαρά για τη χρήση που το θέλω. Ευχαριστώ τον t.s.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...