Προς το περιεχόμενο

[tablet]MLS Atlas IPS 8 GB 34€+3.99€αποστολή @kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αγορασα για τη μανα μου. Μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Κυριως για την εμβελεια του wifi. (Λογω της διαρυθμισης του σπιτου. Πολλοι ενδιαμεσοι τοιχοι απο μπετο.) Ακομα και με μια μπαρα κατεβαζει με φουλ ταχυτητα. Τα updates της mls ειναι απαραιτητα? Προσωπικα μονο του gps ισως κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξεκινησα με 91%, τωρα εχω 20% εχοντας κανει χρηση 3 ωρες οθονη. Η μιση ωρα απο αυτες ηταν βιντεοκληση στο skype.

Δεν εχω βαλει ακομα sd card για το benchmark.

 

Antutu 5.7

 

Διορθωση. Πιθανον εκανα καποιο λαθος. Δεν ειναι σιγουρο αν ηταν 3 ωρες ή λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λιγοτερο από 2 ωρες πρεπει να ηταν. Με μια ωρα οθονης, πηγε από 65 στο 20 το δικο μου. (όπως το πηρα, πριν το φορτισω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ολους να κανουν βολτα με το αυτοκινητο τους και να εχουν κολημενο τον ατλαντα στο παμπριζ :-)  και να τους ''μιλαει'' .......

 

 

αν δειτε κανενα ....κορναρετε του......δικος μας ειναι :-D

 

 

καλοταξιδα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιό αλλά καλό.

Μάνα και γιος στο αυτοκίνητο:

Βρε αγόρι μου, ότι θέλει σε κάνει πια αυτή η γυναίκα!!!

Κούλαρε ρε μάνα, το gps είναι...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγοτερο από 2 ωρες πρεπει να ηταν. Με μια ωρα οθονης, πηγε από 65 στο 20 το δικο μου. (όπως το πηρα, πριν το φορτισω)

 

Επειδη ηταν και μιση ωρα βιντεοκληση (skype), παιζει να ηταν και 1,5 ωρα. Ηθελα να ξερα τι στο καλο εβλεπα. lol :lol:

 

Η πληρης φορτιση παντως,απο 1% και εννοειται κλειστο, με φορτιστη 1200mAh κρατησε ~2h & 10m. Περιμενα πολυ περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα εγω δεν θα παραλαβω γιατι κατι ετυχε οποτε οποιο παιδι το θελει απο Αθηνα μου στελνει μηνυμα να του πω στοιχεια....Δεν νομιζω να θελει ταυτοτητα..Απλα ειναι μεχρι σημερα μετα θα ακυρωθει....
_______

Προλαβε ο Captain Nemo....

Επεξ/σία από matrixxx
συγχωνευση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Gps συνδεστε;

Εχω ενεργοποιησει την τοποθεσια,εβαλα και το Gps test μπας και δειξει αλλα τιποτα.

Καμμια ιδεα;

 

Αν και δεν το ειδα να συνδεεται γρηγορα ωστοσο βρηκε τη θεση με το gps test μετα απο κανα 3 λεπτο (εννοειται οχι μεσα στο σπιτι).

 

Αυτο που παρατηρησα με την οθονη ειναι οτι ενω τα στατιστικα της μπαταριας του android μου δειχνουν για παραδειγμα χρηση οθονης 51 min, το GSam Battery Monitor απο την αλλη μου δειχνει χρηση οθονης 57 min και μου κανει εντυπωση γιατι πρωτη φορα βλεπω σε συσκευη να μην δειχνει το ιδιο νουμερο (εξυπακουεται οτι μιλαω για φορτισμενη μπαταρια 100% και χωρις επανεκκινηση ή κλεισιμο). Την αφη της οθονης παντως δεν θα την χαρακτηριζα καθολου καλη. Ελπιζω να βελτιωθει λιγο με κανενα screen protector.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά παρέλαβα εχτές, πήγα στο κατάστημα που το έκανα την παραγγελιά μέσω internet και το ψάχνανε κοντά 40 λεπτά , τελικά δεν βρήκαν το stock που εμφάνιζε (3 τμχ) στο σύστημα τους . Μετά από συνεννόηση του διευθυντή με τα κεντρικά τους με στείλανε σε άλλο κατάστημα ευτυχώς και παρέλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...