Προς το περιεχόμενο

[tablet]MLS Atlas IPS 8 GB 34€+3.99€αποστολή @kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω παρέλαβα.Σφραγισμένο κανονικά μαζί με βάση παρμπρίζ και φορτιστή αναπτήρα.

Ευχαριστώ Dobro!!! :-)

Ωραια πραγματαααααα καλες μας  παραλαβες λοιπον ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πηρα και εγω. Η οθονη του ειναι ωραια αλλα δεν θα την ελεγα αριστη στην αφη. Ειναι στιγμες που πρεπει να πατησεις και να ξαναπατησεις για να πιασει την εντολη. Οχι ιδιαιτερα προβληματα βεβαια. Εξωτερικα τα κουμπακια του (power button) ειναι ψιλο ψευτικα. Σαν συνολο οσον αφορα την τιμη εννοειται οτι αξιζει.

 

 

Χωρις εφαρμογες η διαθεσιμη ram ειναι ~650 ΜΒ, ο διαθεσιμος χωρος για εγκατασταση εφαρμογων μετα το update των MLS εφαρμογων στα 1,5 GB και αλλα 2,5 GB διαθεσιμα που τα ονομαζει ως "εξωτερικο" χωρο λογικα για φωτογραφιες κλπ.

 

Screen protector βρηκε κανενας; Γιατι δεν την κοβω να αντεχει τις γρατζουνιες.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα και εγω. Η οθονη του ειναι ωραια αλλα δεν θα την ελεγα αριστη στην αφη. Ειναι στιγμες που πρεπει να πατησεις και να ξαναπατησεις για να πιασει την εντολη. Οχι ιδιαιτερα προβληματα βεβαια. Μεχρι τωρα το μειον που εχω βρει ειναι αυτο.

 

Χωρις εφαρμογες η διαθεσιμη ram ειναι ~650 ΜΒ, ο διαθεσιμος χωρος για εγκατασταση εφαρμογων μετα το update των MLS εφαρμογων στα 1,5-1,6 GB και αλλα 2,5 GB διαθεσιμα που τα ονομαζει ως "εξωτερικο" χωρο λογικα για φωτογραφιες κλπ.

 

Screen protector βρηκε κανενας; Γιατι δεν την κοβω να αντεχει τις γρατζουνιες.

Από μπαταρία πώς τα πάει; Ξεζουμίζεται αμέσως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από μπαταρία πώς τα πάει; Ξεζουμίζεται αμέσως;

 

Ξεκινησα με 91%, τωρα εχω 20% εχοντας κανει χρηση 3 ωρες οθονη. Η μιση ωρα απο αυτες ηταν βιντεοκληση στο skype.

Δεν εχω βαλει ακομα sd card για το benchmark.

 

Antutu 5.7

 

Edit: Διορθωση. Πιθανον εκανα καποιο λαθος. Δεν ειναι σιγουρο αν ηταν 3 ωρες ή λιγοτερο.

post-114265-0-87747800-1431963199_thumb.png

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν εχει νοημα να γεμιζουμε με post για εκδηλωση ενδιαφεροντος. Αν βρεθει καποιος που δεν θελει να το παρει, θα το γραψει ο ιδιος. Μην κανουμε τα καλα του flex 2/nexus. (Δεν απευθυνομαι σε καποιον συγκεκριμενα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν εχει νοημα να γεμιζουμε με post για εκδηλωση ενδιαφεροντος. Αν βρεθει καποιος που δεν θελει να το παρει, θα το γραψει ο ιδιος. Μην κανουμε τα καλα του flex 2/nexus. (Δεν απευθυνομαι σε καποιον συγκεκριμενα)

 

Να συμπληρώσω επίσης ότι υπάρχουν και οι αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα η τιμή ισχύει ,

όσοι έχουν παραλάβει άλλη φορά με αντικαταβολή , πως έχουν παραλάβει ; Με μεταφορική , με courrier ή με ΕΛΤΑ ;

Οπως γραφει και το παλικαρι ,με speedex στελνει και σε μενα

περιοχη Μεγαρα Αττικι

επιβεβαιωσα με την εξυπηρετηση πελατων του κοτσου , θα παραλαβω και παλι με speedex

Δυστυχως δε στελνουν παντα SMS με αριθμο αποστολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...