Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Sports Cam 64.28€


Anekselektos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα και εγώ την δική μου από gearbest. Παραγγελία 23/11, παραλαβή 15/12. Not bad σε περίοδο γιορτών. Επίσης έψαξα αλλά δεν το βρήκα, πως τσεκάρουμε αν είναι η αυθεντική?

Επεξ/σία από kpapageo1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπερα παιδια την παρελαβα χθες πηγα να την δοκιμασω σημερα σε μια διαδρομη σε βουνο και το βιντεο ειναι μεσα στον κοκο οπως και οι πιο πολλεσ φωτογραφιεσ παιζει ρολο που την κρατουσα στο χερι χωρις αξεσουαρ?βοηθηστε με plz guys επισης μηπως θελει καποια ρυθμιση για να φτιαξει γιατι το βιντεο π εβγαλα ηταν απογοητευτικο


καλησπερα παιδια την παρελαβα χθες πηγα να την δοκιμασω σημερα σε μια διαδρομη σε βουνο και το βιντεο ειναι μεσα στον κοκο οπως και οι πιο πολλεσ φωτογραφιεσ παιζει ρολο που την κρατουσα στο χερι χωρις αξεσουαρ?βοηθηστε με plz guys επισης μηπως θελει καποια ρυθμιση για να φτιαξει γιατι το βιντεο π εβγαλα ηταν απογοητευτικο

επισης την συνδεω με το pc και δεν  μου εμφανιζει κατι δε συνδεεται δηλαδη τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελέω capitals και αδυναμίας παραγγελίας απο εξωτερικό με Paypal,γνωρίζει κανείς αν υπάρχει Ελληνικό κατάστημα απ'όπου μπορώ να προμηθευτώ την (αυθεντική φυσικά) κάμερα+αξεσουάρ?

 

Παρακαλώ απαντήσεις inbox

 

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια την παρελαβα χθες πηγα να την δοκιμασω σημερα σε μια διαδρομη σε βουνο και το βιντεο ειναι μεσα στον κοκο οπως και οι πιο πολλεσ φωτογραφιεσ παιζει ρολο που την κρατουσα στο χερι χωρις αξεσουαρ?βοηθηστε με plz guys επισης μηπως θελει καποια ρυθμιση για να φτιαξει γιατι το βιντεο π εβγαλα ηταν απογοητευτικο

 

επισης την συνδεω με το pc και δεν μου εμφανιζει κατι δε συνδεεται δηλαδη τι να κανω?

Καλησπέρα φίλε

Στην πρώτη ερώτηση σου δεν θα μπορέσω να σε βοηθήσω διότι την έχω και γω σχετικά λίγο καιρό και δεν την έχω χρησιμοποιήσει πολύ, όσο την χρησιμοποίησα έδειχναν μια χαρά Φωτογραφίες/βίντεο.

Για το βίντεο προσπάθησε ίσως να κάνει update το λογισμικό από την εφαρμογή του κινητού.

Όσο για τον υπολογιστή σύνδεσε την με το αυθεντικό καλώδιο της κάμερας που έχει μέσα στο κουτί και άνοιξε την (να είναι σε λειτουργία) και εγώ αυτό έκανα όταν δεν την "διάβαζε" στην αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια την παρελαβα χθες πηγα να την δοκιμασω σημερα σε μια διαδρομη σε βουνο και το βιντεο ειναι μεσα στον κοκο οπως και οι πιο πολλεσ φωτογραφιεσ παιζει ρολο που την κρατουσα στο χερι χωρις αξεσουαρ?βοηθηστε με plz guys επισης μηπως θελει καποια ρυθμιση για να φτιαξει γιατι το βιντεο π εβγαλα ηταν απογοητευτικο

επισης την συνδεω με το pc και δεν  μου εμφανιζει κατι δε συνδεεται δηλαδη τι να κανω?

 

Καλό θα ήταν να μας δώσεις ένα sample για να καταλάβουμε τι εννοείς με τον όρο "απογοητευτικό". Τραβούσες σε καλό φωτισμό και ήταν μέσα στον κόκο;; Ή εννοείς το βράδυ;; Εαν έχεις High Quality στις ρυθμίσεις, στα 1080p με-σχετικά-καλό φωτισμό και μια 10άρα και πάνω μνήμη δεν θα έπρεπε να είναι κακό το βίντεο.

Επίσης να ξέρεις υπάρχει τρόπος (μέσω script) να βάζεις manual ρυθμίσεις στο video και πολλά άλλα. Όπως επίσης και να ανεβάσεις το bitrate (είναι αρκετά χαμηλό ακόμη και στο high απο τη μανα του). 

Για το pc όπως σου είπαν και απο πάνω, πρέπει να τη συνδέσεις, και αφού την έχεις συνδεδεμένη, απλά την ανοίγεις και θα τη δει κανονικά το πισί σου.

 

Ελέω capitals και αδυναμίας παραγγελίας απο εξωτερικό με Paypal,γνωρίζει κανείς αν υπάρχει Ελληνικό κατάστημα απ'όπου μπορώ να προμηθευτώ την (αυθεντική φυσικά) κάμερα+αξεσουάρ?

 

Παρακαλώ απαντήσεις inbox

 

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Μπορείς να την παραγγείλεις απο banggood που δέχεται ελληνική κάρτα απευθείας. Βέβαια να ξέρεις οτι αρκετοί ελληνες πλέον κάνουν κανονικά αγορές απο εξωτερικό με paypal και δεν τρώνε deny απο την τράπεζα. Λαχείο είναι απ'οτι διαβάζω αλλά δεν έχεις να χάσεις κάτι να δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ δηλαδή να φορτίσω χρεωστική και να παραγγείλω κανονικά εκτός Paypal?Δεν είναι λίγο ρίσκο αυτό σε περίπτωση που κάτσει στραβή?(υποτίθεται πως το Paypal σε καλύπτει σε τετοιες περιπτώσεις)..

 

Αν τελικά προχωρήσω σε παραγγελία να επιλέξω την Z23L έκδοση?Ποια η διαφορά της με την απλή Α7LS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ δηλαδή να φορτίσω χρεωστική και να παραγγείλω κανονικά εκτός Paypal?Δεν είναι λίγο ρίσκο αυτό σε περίπτωση που κάτσει στραβή?(υποτίθεται πως το Paypal σε καλύπτει σε τετοιες περιπτώσεις)..

 

Αν τελικά προχωρήσω σε παραγγελία να επιλέξω την Z23L έκδοση?Ποια η διαφορά της με την απλή Α7LS?

διαφορες εκδοσεων

http://www.insomnia.gr/topic/570156-xiaomi-yi-sports-cam-6428€/?p=54417954

 

εδω ειναι καλυτερα να ρωτας για πληροφοριες και διαφορα τεχνικα της μηχανης

http://www.insomnia.gr/topic/570156-xiaomi-yi-sports-cam-6428€/?p=54417954

 

και τελος γενικα ανκαι δεν υπαρχει και φοβος αποτο συγκεκριμενο καταστημα μπορεις να κανεις αυτο και να φορτωσεις το paypal balance σου και εισαι ετοιμος

 

http://www.insomnia.gr/topic/579289-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%B5-paypal-ebay-%CE%BC%CE%AD%CE%B8%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%82-request-money/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίζει ρε παιδιά με τα αεροδρόμια και τα πακέτα; Έχει από τις 2 του μήνα που κάπου στοιβάζεται στο αεροδρόμιο και δε λένε να κάνουν διαλογή να μου έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίζει ρε παιδιά με τα αεροδρόμια και τα πακέτα; Έχει από τις 2 του μήνα που κάπου στοιβάζεται στο αεροδρόμιο και δε λένε να κάνουν διαλογή να μου έρθει.

info απο ελτα.

εχουν ποσοτητα 10 containers στοκ στο αεροδρομιο. επικρατει χαμος. απο νοεμβρη και μετα το προβλημα ειναι τοσο εντονο.

 

υπομονη φιλε και κανε κανα τηλεφωνο στο αεροδρομιο αν θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

info απο ελτα.

εχουν ποσοτητα 10 containers στοκ στο αεροδρομιο. επικρατει χαμος. απο νοεμβρη και μετα το προβλημα ειναι τοσο εντονο.

 

υπομονη φιλε και κανε κανα τηλεφωνο στο αεροδρομιο αν θες

 

φαντάσου έχουμε και cc. απορώ πόσα χρήματα χάνονται κάθε χρόνο από τον ΦΠΑ που δεν εισπράττει το κράτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελίες που στάλθηκαν 2 και 3 Δεκεμβρίου χθες μου ήρθαν. Μια από τις 28 Νοεμβρίου μου ήρθε προχθές. Δεν αντιμετώπισα δηλαδή κάποιο θέμα με καθυστερήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελίες που στάλθηκαν 2 και 3 Δεκεμβρίου χθες μου ήρθαν. Μια από τις 28 Νοεμβρίου μου ήρθε προχθές. Δεν αντιμετώπισα δηλαδή κάποιο θέμα με καθυστερήσεις.

αν παρατηρησει καποιος τα δεματα αρκετες φορες ερχονται χωρις καμια λογικη σειρα.

και εμενα ηρθε δεμα μετα απο δεκα μερες αναμονη στο αεροδρομιο (με αφιξη ελλαδα 29/11) και αλλα ατομα απο 17/11 η ακομα πιο πισω ακομα περιμενουν σχεδον :wacko: :blink:

 

επισης αλλα ατομα ειχαν αποστολη 15/11 και μεχρι 15/12 δεν εμφανιζε καν στο σιτε των ελτα το τρακινγκ!!!

οτιναναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...