Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Sports Cam 64.28€


Anekselektos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι έγινε με την τιμή της το τελευταίο 5ήμερο ??

Ξαφνικά πέταξε (ανέβηκε) 13-20 $ σε Gearbest και Banggood !!!!! Ξύπνησαν τα αγόρια ??? ή είχαμε κάνα συνταρακτικό γεγονός ???? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε με την τιμή της το τελευταίο 5ήμερο ??

Ξαφνικά πέταξε (ανέβηκε) 13-20 $ σε Gearbest και Banggood !!!!! Ξύπνησαν τα αγόρια ??? ή είχαμε κάνα συνταρακτικό γεγονός ???? 

μονο το geekbying την εχει στην παλια τιμη. οντως περιεργο.. παντως παρατηρημενο αλλαζουν ταυτοχρονα οι τιμες σε πανω απο ενα "μαγαζι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα και από μένα.

 

Για αρχή να γράψω ότι είχα πάρει την αδιάβροχη θήκη της Kingma, η οποία αναφέρει ότι είναι 40m υποβρύχια.. Ούτε 10m δεν βούτηξα.. και στην 2η χρήση της εμφάνισε ράγισμα. Στην 3η χρήση εισχώρησε υγρασία και θόλωσε ο φακός, ευτυχώς η κάμερα δεν πήρε νερά. Οπότε μακρυά..

 

Έχει δοκιμάσει κανείς το bluetooth selfie stick της Blitzwolf; Απ' ότι διάβασα σε reviews μόνο το original selfie stick της xiaomi επικοινωνεί απευθείας με την κάμερα. Για τα υπόλοιπα πρέπει να συνδέσεις το κινητό σου με την κάμερα και το selfie stick με το κινητό σου για να δουλέψει. Ισχύει ακόμα αυτό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά ποια αδιάβροχη θήκη θεωρείται αξιόπιστη?

http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_193181.htmlείναι οκ ? 

εγω με ολα αυτα μαλλον την αυθεντικη θα εμπιστευομουν μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ποια η γνώμη σας για την Xiaomi Yi car dvr, την καινούργια; Ενδιαφέρομαι για αγορά μιας dashcam και φαίνεται πολύ καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ακριβή ακόμα για αυτά που προσφέρει. Σε τέτοιο εύρος τιμής, άντε λίγο παραπάνω, θα έπρεπε να είχε και GPS για να καταγράφει και ταχύτητα.

 

Έχω τώρα μια φτηνή των $15 εγώ γιατί ξήλωσα πράγματα από το car pc και ειλικρινά μου λείπουν όλα τα παραπάνω που είχα με την usb cam στο car pc(ταχύτητα, συντεταγμένες GPS κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...