Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Sports Cam 64.28€


Anekselektos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς δεν το έχει δώσει ακόμα στην εταιρεία. Μπορεί αυτός να έχει πρόσβαση στο portal της dhl και να είναι ακόμη εκεί. Αν και θέλουν κάποιες ημέρες για να  ενημερωθούν αυτά. Μήπως όμως θα έπρεπε να σε προβληματίσει αφού επέλεξες dhl(courier) ότι θα μπει τελωνείο και ότι θα πρέπει να πληρώσεις φόρους μιας που η χώρα δεν προέρχεται από την Ευρώπη?

Εκτός και άν επέλεξε να το στείλουν απο EU warehouse (απο Ευρώπη είναι πληρωμένα ήδη απο gearbest) , αν όχι τότε κατα 90% θα περάσει τελωνείο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδη το τοπικ ειναι λιγο χασιμο αν μπορειτε να με βοηθησετε , πιο ειναι το πιο αξιοπιστο site για αγορα αυτη τη στιγμη?

Επεσα πανω στο Banggood στα 58.22€ αλλα θέλω και αδιαβροχη θηκη(για πλατσουρισμα οχι καταδυσεις).

Εχετε να μου προτεινετε καποια ή κάποιο άλλο κατάστημα για αγορά την δεδομένη χρονική στιγμή?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το τοπικ ειναι λιγο χασιμο αν μπορειτε να με βοηθησετε , πιο ειναι το πιο αξιοπιστο site για αγορα αυτη τη στιγμη?

 

Επεσα πανω στο Banggood στα 58.22€ αλλα θέλω και αδιαβροχη θηκη(για πλατσουρισμα οχι καταδυσεις).

 

Εχετε να μου προτεινετε καποια ή κάποιο άλλο κατάστημα για αγορά την δεδομένη χρονική στιγμή?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Το Βanggood ειναι μια χαρα. Ειχα αγορασει πιο παλια μια sjcam 4000 wifi απο κει! Εχει και UK warehouse οποτε ερχεται πιο γρηγορα. Εμενα που ειχε ερθει σε 7 εργασιμες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέροχα. Οπότε banggood, έχετε να προτείνετε αδιάβροχη θήκη για την συγκεκριμένη απο το συγκεκριμενο καταστημα?

απευθυνσου εδω καλυτερα για θηκη http://www.insomnia.gr/topic/575143-xiaomi-yi-%CE%B3%CE%BD%CF%8E%CE%BC%CE%B5%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%BB%CF%8D%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-mods-%CE%BA%CE%BB%CF%80/αν και εχω την εντυπωση πως η original xiaomi ειναι και η καλυτερη (με επιφυλαξη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος που δεν το έχει καθολου μου ζήτησε αδιάβροχη.

Ειναι εύκολη στον χειρισμό?

Η εναλλαγή απο φωτογραφία σε βίντεο είναι εύκολη?

Πάντα με την αδιάβροχη θήκη μιλάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμησω την καινουργια SJCAM 4000 plus που βγαλανε τωρα.

Κανα 90-100αρι αλλα με ολα τα ψιψιψωνια μαζι...

 

http://www.sjcam.com/cameras/143-sjcam-sj4000-plus-wifi-standard-version-action-camera.html

 

Επισης το bangood καλο, οπως και το gearbest

 

EDIT-1: Εχω μια αριστη SJ4000 απλη με ολα τα εξτρα, προς πωληση αν καποιος θελει

 

EDIT-2: Μολις ειδα οτι εχουν και Ελληνικο site! (Δεν ξερω τι παιζει απο θεμα εγγυησης κτλ...)

http://www.sjcam.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρανε λιγο τιμες στην Ελλαδα.

 

134ευρω sj4000 wifi ???

 

88ευρω με μεταφορικα την ειχα παρει εγω απο Banggood.

φπα

κερδος

λογικο δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

προσπάθησα να διαβάσω όλα τα παραπάνω μήπως βρω απάντηση αλλά δεν κατάφερα να διαβάσω 30 σελίδες...έχω μία απορία, οι αυτοκόλλητες βάσεις της GoPro, που τις βρίσκεις παντού, κάνουν με όλες τις αδιάβροχες βάσεις της Xiaomi Yi?

 

Αν όχι γνωρίζετε με ποια συγκεκριμένη?

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...