Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Sports Cam 64.28€


Anekselektos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια οντως καποιος πιο πανω ειχε αναφερει οτι μπορει να τεσταρει κ τις 2 θηκες κ μαλλον ειμαστε αρκετοι σε αναμονη του τεστ.

κατι σημαντικο που δεν αναφερεται στο συγκριτικο ειναι οτι η διαφορα της τιμης ειναι στο μοντελο της sj χωρις το wifi.με το wifi ανεβαινει πανω απο 20 ευρω η τιμη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το wifi, που όπως αναφέρθηκε είναι ~+20€ στη sj4000, είναι υπερπολύτιμο για εμένα.

έχω και κάμερα με οθονούλα(sj1000) και η ύπαρξη wifi δεν συγκρίνεται.

ειδικά αν κάποιος χρησιμοποιεί τη κάμερα σα πραγματική action camera, και άρα την έχει σε σημεία ή εξοπλισμό δύσκολα προσβάσιμο κατά τη χρήση.

 

αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους θήκης, γνήσιας ή μη, είναι αν επηρεάζει καθόλου την εμβέλεια του wifi.

αν μπορεί κάποιος να δοκιμάσει θα μας βοηθούσε στην απόφαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ψηνει πολυ η camera κ θελω να ρωτησω το εξης, αξιζει να πας σε θηκη 3rd party ή καλυτερα την original; Οποιος εχει δοκιμασει σε νερο τη μη γνησια ας μας πει τη γνωμη του. Τωρα για monopod κ αλλα accessories παιρνω τα φτηνα δεν με πειραζει η θηκη νομιζω ειναι το πιο σημαντικο

 

Sent from my U9200 using Insomnia

Εγω πηρα αυτη εδω(που εχω παραπανω στο βιντεακι) http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_170859.html15 ευρω απο preorder, την πεταξα μεσα στην μπανιερα για τσεκ στεγανοτητας-μια χαρα, τωρα λεει για 40 μετρα δεν ξερω θα τη δοκιμασω και στη θαλασσα και θα δειξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο καιρο κανει να ερθει απο gearbest? δινουν και tracking number?

Ναι εμενα μου την εστειλαν με Nethelands Post με tracking number εκανε κοντα μηνα να ερθει δεν ξερω γιατι αλλα την εστειλαν μεσω ολλανδιας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μια παραγγελια και εγω σημερα.. Δεν αντεξα!! Ελεγα να μην κανω πριν το καλοκαιρι και να κανω αργοτερα για να την εχω το χειμωνα (μιας και θα παω και στρατο) αλλα τελικα ...

Τωρα περιμενουμε.. λενε 10-25 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ο ήχος που κάνει όταν τραβάω φωτογραφίες κλπ πως τον απενεργοποιώ;

 

Ακόμα όταν βλέπω ένα βίντεο από το κινητό σωστά δεν το δείχνει σε καλή ανάλυση έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ο ήχος που κάνει όταν τραβάω φωτογραφίες κλπ πως τον απενεργοποιώ;

 

Ακόμα όταν βλέπω ένα βίντεο από το κινητό σωστά δεν το δείχνει σε καλή ανάλυση έτσι;

όχι, δεν είναι σωστό να κρύψεις την κάμερα στα γυναικεία αποδυτήρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ελεγα να την παραγγειλω που εληγε και η "προσφορα" σημερα. Τελικα βλεπω την ανανεωσαν για αλλες 29 μερες τουλαχιστον :P Κινεζοι....</p>

 

Για ποια ακριβως προσφορα λες φιλε μου, για τη θηκη;

 

Sent from my U9200 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μια παραγγελια και εγω σημερα.. Δεν αντεξα!! Ελεγα να μην κανω πριν το καλοκαιρι και να κανω αργοτερα για να την εχω το χειμωνα (μιας και θα παω και στρατο) αλλα τελικα ...

Τωρα περιμενουμε.. λενε 10-25 μερες

Απο geekbuing με ems 1 βδομαδα.15 ευρα....

 

 

Οσο αφορα το βιντεο ειναι περιου ειναι περιπου στα ιδια με τη gopro4 με τη gopro να εχει καλυτερα χρωματα οχι και τεραστιες διαφορες.

Για τα χρηστικα προσοχη πως πιανετε την καμερα ,μπιχλιαζει ο φακος για πλακα,ετσι την πατησα εγω.

1 ωρα και 20 λεπτα βιντεο μεχρι να ξελιγωσει την νταπαρια.καπου 10 λεπτα wifi (προσοχη ρουφαει ).παρτε δευτερη

Απο ογκο σε 1080i για το παραπανω 9gb

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...