Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Sports Cam 64.28€


Anekselektos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσεξτε το εξης:

 

δεδομενο πως στην πρωτη μερα δοκιμων στο βουνο την λερωσα εξωτερικα και μου θώλωσε, την επομενη πηγα υποψιασμενος.

Παρατηρησα πως για καποιο παράξενο λογο μαζεψε υγρασια απο μεσα!!!

Βεβαια φιλος , παλαιουρας μου έστειλε λινκ με σφουγκαρακια για την υγρασία και αναφέρει πως ειναι προβλημα που εμφανίζεται.

 

Σε κανα 3αρι ωρες θα εχω και βιντεο ανεβασμενο στο εσυ-σωληνα απο μονοπαταδα στο Τατοϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσεξτε το εξης:

 

δεδομενο πως στην πρωτη μερα δοκιμων στο βουνο την λερωσα εξωτερικα και μου θώλωσε, την επομενη πηγα υποψιασμενος.

Παρατηρησα πως για καποιο παράξενο λογο μαζεψε υγρασια απο μεσα!!!

Βεβαια φιλος , παλαιουρας μου έστειλε λινκ με σφουγκαρακια για την υγρασία και αναφέρει πως ειναι προβλημα που εμφανίζεται.

 

Σε κανα 3αρι ωρες θα εχω και βιντεο ανεβασμενο στο εσυ-σωληνα απο μονοπαταδα στο Τατοϊ

 

παλαιουρας σου εστειλε λινκ που σου πουλανε αυτα τα πραγματα 1 ευρω το ενα??

και δεν σου εστειλε http://www.ebay.com/itm/12Pcs-Anti-Fog-Interts-Moisture-Reusable-For-Gopro-Hero-3-3-2-1-Accessories-/181500677325?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a42488ccdπου εχει 10 λεπτα το καθενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευχαριστώ φιλε.Κανεις δεν είναι τελειος.... :-D

 

Παρτε και ενα δειγμα.

Δεν φαίνετε τοσο καλα, πιθανόν απο την ασχετοσυνη μου , δεν είχα ξανακανει κατι τετοιο .

Το εκοψα με VSDC - δεν το ήξερα απο χθες- και μαλλον έχασε.

Ειναι σε NTSC 1080Ρ.

Εχοντας δει βιντεο απο gopro hero 4 με παρόμοια μοντέλα :ph34r: σε παρόμοια πασαρέλα ,ειλικρινά , αυτή τη στιγμή ΔΕΝ βλεπω λόγο για καποιον να θελει Hero

Επεξ/σία από grlazy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα κι εγώ από banggood την αυθεντική αδιάβροχη θήκη, σε λίγες ημέρες θα την έχω και θα κάνω και υποβρύχιο βίντεο για να δουμε τι ψαρια πιανει...με την ευκαιρια να πω οτι πριν λιγο μου εβγαλε στο application αναβαθμιση firmware και από 1.0.12 πλέον έχω 1.1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειδα σημερα στο site του μαγαζιου (gearbest) κατι με την σημανση "NEW".

 

"GB wallet"

 

και από κατω στις υποσημειώσεις το εξης:

 

Refunds issued for orders will be added to your GB Wallet Account Balance.

 

Εχετε το υποψη αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω οταν εκανα αιτηση για Ακυρωση και αιτημα να μου επιστραφουν τα χρηματα μου εστειλαν αυτο,

Dear Sotirios,   

Thank you very much for your recent message.We wish to apologize for any inconvenience.    

We will cancel your order and we can refund it to your GB wallet,is it ok? or just refund to the account you used to make the payment?   

In order to provide the maximum benefit for each of our valued customers and to build a long-term relationship with you, we are able to refund the amount for the unavailable item(s), We offer you following two options:   
A: Refunds to your GB wallet, we also offer worth 5 times points with the price of the out of stock product(s) (e.g. 1usd = 5 points 3usd=3*5 points)   
B: Refunds to you via your original payment provider (e.g. PayPal, credit card, etc).   
Which is your preferred option (please choose only one)?   
Refunds to your GB wallet will occur automatically without your reply, you will not need to do anything. However, if you wish to receive the refund via your original payment provider instead, then you must contact with us within 3 business days.    

For your reference,please check this link http://www.gearbest.com/m-article.htm?id=111 for more information about GB wallet.    
GB wallet is a fast and secure payment tool, making it easy to stay up-to-date with all your account transactions.     
There are just some of the advantages of using GB wallet:    
1)Secure Payment: your financial information always remains 100% private and secure    
2)Easy-to-use Operation: It takes under a minute for you to learn how to use the user-friendly interface.    
3)Smart Management: GB wallet is designed to help you manage and control your money easily and conveniently. Checking your transaction details, order history and more is effortless.    
4)Free GB Points: If you choose to keep any refunds in your GB wallet, you will receive the corresponding amount of free GB points to save even more money.    
5)Fast Refunds: Refunds are prioritized for wallet holders and will be issued to your GB wallet within 1-2 business days.    

Thank you for your patience and kind support.Welcome to contact us again.     

Kind Regards    
Jennifer

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα δεν εχω παραλαβει τα Xiaomi Led μου αν και εκανα πολυ πριν αλλους παραγγελια απο το Allbuy.com.

 

Αλλα...

 

Για 5 και 10 € πραγματα με ανυπαρκτο Tracking και για πρωτη αγορα αξιζε το ρισκο.

 

Για κατι αξιας 60€ ή 100€ με κανενα Powerbank,Pistons κλπ δεν το ρισκαρω να το παρατησουν στην πορτα μου και να κλαιω.

 

Ασε να παρει κανενας και να ειναι ολα καλα και εδω ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια με το τελωνειο τι παιζει?Ποσο πληρωνω?Ποσο περιμενω να παρω το πακετο ?Η περιπτωση μου ειναι αυτη απο το καταστημα : www.allbuy.gr

http://imgur.com/7qmBHcE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...