Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως κακως,πολυ κακώς βγαίνουν έτσι απότομα οι προσφορές.

 

Μπορεί εγώ να πήγαινα να πάρω εχθες 6 Αva στις 8:20

 

Τι σημαίνει ότι δεν θα επαιρνα την επιστροφή; Δεν είναι έτσι.πολυ απότομα το κόβουν.θα έπρεπε να είναι με το κλεισιμο των καταστήματων 9 το βραδυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είναι προφανές ότι, στο πλαίσιο της νέας πολιτικής του pockee και των εταιρειών, να εξαιρούνται οι αλυσίδες που προσφέρουν το ίδιο προιόν που μπαίνει σε προσφορά και από το pockee (στην πραγματικότητα, από τις ίδιες παραγωγές εταιρείες), τους ξέφυγε η προσφορά στον Σκλαβενίτη (τρέχει και στον ΑΒ και ίσως και σε άλλες αλυσίδες) και εξαίρεσαν την αλυσίδα Σκλαβενίτη (όπως είναι γνωστό, ο ΑΒ δεν συμμετέχει στο pockee).

 

Αυτό δεν σημαίνει ότι η εξαίρεση του Σκλαβενίτη την ΠΕ το βράδυ (αν κατάλαβα καλά) είναι σωστή ενέργεια απέναντι στους πελάτες του pockee και το ζητούμενο είναι να μάθουμε αν αυτή η απόφαση λήφθηκε από την παραγωγό εταιρεία ή το pockee.

 

Αυτό που πρέπει να μας μείνει, μετά το χθεσινό περιστατικό, είναι ότι αμέσως μόλις μαθαίνουμε μια συνδυαστική προσφορά πρέπει να την εκμεταλλευόμαστε και όχι να αναβάλλουμε την αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα σας!

Καπου ειχε δει το ματι μου σε παλαιοτερο post , για τροπο αποθηκευσης κουπονιων κ μετεπειτα εκτυπωσης των από αλλο εκτυπωτη..

Ισχυει ακομα?Υπαρχει καποιος οδηγος με ποια  κουπόνια κ πως μπορουμε να το κανουμε?

Ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ισχύει και τον χρησιμοποιώ.

Χρειάζεσαι εικονικό εκτυπωτή (αποδείχτηκε ότι ο Pparless Printer κάνει τη δουλειά), και εκτυπώνεις σ' αυτόν (pdf) τα κουπόνια σου, από οποιονδήποτε κατασκευαστή-παραγωγό (P&G, livesmart, epithimies κλπ) και τυπώνεις τα pdf όποτε τα χρειαστείς στον κανονικό σου (έγχρωμο) εκτυπωτή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Νομίζω ότι θα πρέπει να προστεθεί στο θέμα μια ακόμα υπηρεσία, το pigogo.

 

Αντιγράφω από την ιστοσελίδα τους...

 

"Το Pigogo είναι μια έξυπνη και ταυτόχρονα απλή πλατφόρμα, που σου επιτρέπει να κερδίζεις επιστροφή χρημάτων από τις ηλεκτρονικές σου αγορές. Όσο εσύ πραγματοποιείς τις αγορές σου στα αγαπημένα σου ηλεκτρονικά καταστήματα, κερδίζεις επιστροφή στο Pigogo, και μάλιστα όχι σε πόντους, δώρα ή κουπόνια, αλλά σε πραγματικά χρήματα που πληρώνονται στον τραπεζικό λογαριασμό σου!

Εκτός από επιστροφή χρημάτων, το Pigogo συγκεντρώνει και σου παρουσιάζει επιπλέον εκπτωτικούς κωδικούς που μπορείς να χρησιμοποιήσεις στα καταστήματα για έξτρα κέρδη, καθώς και τις πιο hot προσφορές ηλεκτρονικών καταστημάτων."

 

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα και δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά φαίνεται ενδιαφέρον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι θα πρέπει να προστεθεί στο θέμα μια ακόμα υπηρεσία, το pigogo.

 

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα και δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά φαίνεται ενδιαφέρον.

 

Ωραίος... Giving Assistant για την Ελλάδα... Οι χρόνοι πληρωμής σε μερικά είναι τραγικοί (π.χ. eshop.gr 148 ημέρες) αλλά ποτέ δε λέω όχι σε τζάμπα λεφτά... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για τι ποσό επιστροφης μιλάμε;

 

Πχ αγοράζω 100€ από ένα μαγαζί με ρούχα τι παίζει πίσω;

 

Στο γράφει το ποσοστό επιστροφής σε κάθε συνεργαζόμενη επιχείρηση και σε κάθε είδος... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος... Giving Assistant για την Ελλάδα... Οι χρόνοι πληρωμής σε μερικά είναι τραγικοί (π.χ. eshop.gr 148 ημέρες) αλλά ποτέ δε λέω όχι σε τζάμπα λεφτά... :P

Το pigogo (όνομα κι αυτό.... μου θυμίζει μια παλιά διαφήμιση "βγάζω τον gogo για πιπί"...) δεν το έχω δει, αλλά κάτι αντίστοιχο με το Giving Assistant νομίζω ότι είναι το Bazando (http://www.bazando.gr/). 

 

Αναφέρει άμεσα και το ποσοστό επιστροφής του κάθε μαγαζιού και τις όποιες προσφορές έχει. Απλά πρέπει να μαζευτούν 15 ή 20 ευρώ στο λογαριασμό (paypal ή τραπεζική κατάθεση αντίστοιχα), για να γίνει η επιστροφή του ποσού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ρολινια με μπέικον και κασέρι της χρυσης ζυμης, ισχυαν και τον αυγουστο?

συγκεκριμένα εκανα αγορά χτες.

περιμενα να επιστραφει 1.50€ ομως τιποτα.

μπαινω σήμερα και βλεπω οτι ισχυει ολον τον

σεπτεμβριο.

 

θυμάται κάποιος?

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το trust and use το χρησιμοποιεί κανένας για το σουπερμάρκετ του Γαλαξια?

Μπορει να γίνει συνδυαστικά με αλλο κουπονι η συναλλαγή π.χ. από livesmart?

Λογικά όχι. Αφού γράφουν τα κουπόνια (τουλάχιστον του livesmart και από επιθυμίες) πως δεν μπορούν να συνδιαστουν με άλλα κουπόνια.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ρολινια με μπέικον και κασέρι της χρυσης ζυμης, ισχυαν και τον αυγουστο?

συγκεκριμένα εκανα αγορά χτες.

περιμενα να επιστραφει 1.50€ ομως τιποτα.

μπαινω σήμερα και βλεπω οτι ισχυει ολον τον

σεπτεμβριο.

 

θυμάται κάποιος?

 

ευχαριστώ

 

 

για το μπεικον δεν ειμαι σίγουρος . Γραβιέρα θυμάμαι σίγουρα και πήρα επιστροφή το σαββατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το εσβησα το app

Παρατραβηξε το αστείο.

 

 

Να κοιτάμε ποιο σουπερμάρκετ έχει προσφορά,ποια μέρα και άλλα κουλά.

 

Ξεκινησαμε καλά και στραβωσε πολύ στην πορεία γ αυτό άντε γεια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρατήρησα κάτι σήμερα στην nestlenoiazomai που είχα μαζέψει μερικούς πόντους από πρωωθητικες ενεργειες είχα 300 πόντους από την αρχή και πήρα 1000 με μία χαζομαρα που έκανα στο φβ σύνολο 1300 .. πήγα να εκτυπώσεις ένα κουπόνι να πάρω ένα νεσκαφε και μου έδινε 1000 -2€ ΧΩΡΙΣ να βγω από την εφαρμογή συνέχιζαν και πρόσθετα προϊόντα στο καλάθι (αριστερά ένα παραθυράκι είναι ) και κατεληξα να έχω εκτυπωσει -2 € nescafe 200g -1.50 € Nestle farine lacte -0.80 σε δύο συσκευασιες crunch 100g ,-2€ nirvana pralines και κάπως έτσι λεγόταν και -0.90 σε 194 g λουμιδη ΣΥΝΟΛΙΚΑ δεν θέλει και πολύ μυαλό να καταλάβει κανείς ότι κάτι δεν πήγε καλά (λογικά όλα αυτά πρέπει να βγάζουν πάνω από 4000+ πόντους) συγκεκριμένα παταω το κουτάκι που λέει τους μαξ πόντους σε κάθε προιον και στην συνέχεια ΧΩΡΙΣ να βγω συνεχίσω να προσθέσω προϊόντα από την λίστα που βγάζει και με αφήνει να τα βάλω ΟΛΑ Με τους μαξ πόντους που επιτρέπει ή εφαρμογή (μιλάω ειτε για bug είτε για exploit ) σε όποιον δουλεύει ή έχει διαθέσιμους ποντους ας το δοκιμασει μόνο κερδισμένος μπορεί να βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...