Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Noμιζω το nestele μας τελειώσε

Επίσης δεν ξέρω αν εχει αναφερθεί αλλα και το livesmart το καναν σκατα. μονο σε γαΛΑΞΙΑ Τα παιρνει πια

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...

Έψαχνα να βρω μια εφαρμογή στην οποία εγώ να προσθέτω χειροκίνητα κάθε προσφορά από σούπερ μάρκετ που μ ενδιαφέρει. Όχι εφαρμογή για λίστα με ψώνια. Κι εξηγούμαι... Θέλω την τάδε γαλοπούλα από Γαλαξία την τάδε ημερομηνία, το γάλα από τον Βασιλόπουλος εκείνο το 3ημερο, τις μπανάνες του lidl ένα σούπερ Σάββατο. Όλα ενδεικτικά αυτά που γράφω. Συνήθως θα δω το φυλλάδιο το οποίο είναι για την επόμενη εβδομάδα, θα δω πέντε πράγματα που θέλω και εννοείται θα ξεχάσω και τ όνομά μου την επόμενη μέρα, όχι πότε τα έχει προσφορά και σε ποιο σουπερμάρκετ. Υπάρχει κάτι τέτοιο ή παρόμοιο σαν εφαρμογή;;; Δεν χρειάζεται να αφορά ψώνια, αρκεί να προσθέτω κάτι και να μ'ενημερωνει όταν έρθει η ώρα. Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Να κάνω μια ερωτηση, τα κουπόνια του epithymies για τις οδοντοβουρτσες oral b αναφερουν οτι δεν συνδυάζονται με άλλες προσφορες του καταστήματος. Πχ σε κάποια σουπερμαρκετ η τιμη κάποιας ηλεκτρικης οδοντόβουρτσας είναι 45 ευρω από 65, το κουπόνι των -12 ευρώ θα δουλέψει ή οχι? Ρωτώ γιατι όπως βλέπω σε προηγούμενα ποστς έχει γίνει συνδυασμός τέτοιων προσφορων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, AllNatural είπε

Να κάνω μια ερωτηση, τα κουπόνια του epithymies για τις οδοντοβουρτσες oral b αναφερουν οτι δεν συνδυάζονται με άλλες προσφορες του καταστήματος. Πχ σε κάποια σουπερμαρκετ η τιμη κάποιας ηλεκτρικης οδοντόβουρτσας είναι 45 ευρω από 65, το κουπόνι των -12 ευρώ θα δουλέψει ή οχι? Ρωτώ γιατι όπως βλέπω σε προηγούμενα ποστς έχει γίνει συνδυασμός τέτοιων προσφορων.

Εκτυπωσε το κουπόνι και δωστο στη ταμία. Λογικά θα στο περάσει. Δεν έχεις κάτι να χάσεις αν δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...