Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα κουπονια απο τις Επιθυμιες δεν συνδυαζονται με προσφορες που βγαζουν τα σουπερμαρκετ ουτε συνδυαζονται με αλλο κουπονι.

Δοκιμασμενο εδω και 2-3 μερες σε my market-μασουτη-βασιλοπουλο-γαλαξια.

πριν απο λιγο εδωσα τα κουπονια απο το nestlenoiazomai στο mymarket για τα γαλατα νεστλε που εχουν εκπτωση 40 % και δεν μου ειπαν τιποτα τα πήραν κανονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gouda nounou με 2χ κέρδος δηλαδή 60 λεπτά από Pockee. Από Μασούτη 2,39 ευρώ τα 200 +60 γρ. οπότε 1,79 ευρώ τα 260 γρ ή 6,90 ευρώ το κιλό. δεν είναι σπουδαία προσφορά αλλά τουλάχιστον είναι συσκευασμένα και δεν χαλάνε γρήγορα. Σε αλλα σουπερ μάρκετ μπορεί να βγαίνει και καλύτερα.
επίσης νομίζω είναι συμφέρουσα και η προσφορά 60 λεπτά από πόκι για frulite μανταρίνη σαγκουίνι αν και δεν το τσέκαρα γιατί δεν το πίνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο λιγο εδωσα τα κουπονια απο το nestlenoiazomai στο mymarket για τα γαλατα νεστλε που εχουν εκπτωση 40 % και δεν μου ειπαν τιποτα τα πήραν κανονικα.

Γιατί ανέφερα καπου εγώ για το nestlenoiazomai?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ανέφερα καπου εγώ για το nestlenoiazomai?

Οχι απλώς λέω οτι ναι μεν απο το επιθυμιες δεν συνδυαζονται αλλα απο το νεστλε μεχρι στιγμης δεν ειχα πρόβλημα .αγνωστο αν θα το αλλάξουν στο μέλλον.cool man...δεν σε ειπαμε τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλώς λέω οτι ναι μεν απο το επιθυμιες δεν συνδυαζονται αλλα απο το νεστλε μεχρι στιγμης δεν ειχα πρόβλημα .αγνωστο αν θα το αλλάξουν στο μέλλον.cool man...δεν σε ειπαμε τιποτα...

Τι cool man μου λες ερώτηση έκανα αν το ανέφερα πουθενά. :unsure:

Από nestle εννοείται ότι περνάνε κανονικά όπως και από livesmart.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι cool man μου λες ερώτηση έκανα αν το ανέφερα πουθενά. :unsure:

Από nestle εννοείται ότι περνάνε κανονικά όπως και από livesmart.

Γιατι εγω ανεφερα για το επιθυμιες?.προεκταση της κουβέντας εκανα, έλεος σε παρόμοιο σαιτ που χρησιμοποιει κουπόνια οπως το επιθυμιες.και οταν παλαιοτερα ειχε κουπόνια το επιθυμιες συνδυαζονταν με το ποκι μπορει στο μέλλον και το νεστλε να κανει το ιδιο.οποτε ακόμα στο νεστλε δεν υπάρχει πρόβλημα οπως στο επιθυμιες.τι δεν κατάλαβες .καληνυχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εγω ανεφερα για το επιθυμιες?.προεκταση της κουβέντας εκανα, έλεος σε παρόμοιο σαιτ που χρησιμοποιει κουπόνια οπως το επιθυμιες.και οταν παλαιοτερα ειχε κουπόνια το επιθυμιες συνδυαζονταν με το ποκι μπορει στο μέλλον και το νεστλε να κανει το ιδιο.οποτε ακόμα στο νεστλε δεν υπάρχει πρόβλημα οπως στο επιθυμιες.τι δεν κατάλαβες .καληνυχτα

Εσυ εκανες quote σ'εμενα κι οχι εγω σ'εσενα κι εγραψες κατι που δεν ειχε σχεση με αυτο που ανεφερα εγω οποτε μην αρπαζεσαι χωρις να υπαρχει λογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:

 

 

Εντάξει λοιπον,αφου αυτο θελατε Mr.Pockee,να μας βαλετε στο ''τρυπακι'',να μας καλεσετε και απο κοντα

να μιλήσουμε για να δείτε και ''καλα''πως και γιατί χρησιμοποιούμε την εφαρμογή σας,για να το προσαρμόσετε καλύτερα στα ''μετρα σας'' απ οτι φάνηκε τελικα,ε,ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ,για τους υπαλλήλους σας  και για τις οικογένειες σας!!

.ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΜΕΙΣ ουτε το κοιτάμε εδώ και 6 μηνες τουλάχιστον!!

Πλάκα μας κανετε,νομιζετε οτι εχουμε αναγκη 0,10 και 0,50λεπτα??

 

2ον) Και εσεις κ.Βασιλοπουλε,συνεχιστε να μην δέχεστε κουπόνια,γιατι τα ''έχετε ιδη'' σε προσφορά,και πολύ απλά ΔΕΝ

θα ψωνιζουμε πλεον απο ΕΣΑΣ. ΞΕΡΕΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ''ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ''  (ονοματα δεν λεμε),που τα παίρνουν μια χαρά τα ''ΚΟΥΠΟΝΑΚΙΑ'' και χωρις κανενα ΚΙΧ!!! (εχουμε προσφορα ξερετε-εχετε ταυτότητα.? και παρομιες μπούρδες)

ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΜΕ,και ποιο φτηνά τα πήρα και με κουπόνια!!ΚΛΕΦΤΕΣ-Ε-ΚΛΕΦΤΕΣ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω πάψει πλέον να το χρησιμοποιω και το εσβησα δια παντως

 

Ξεκινησαμε καλά,στραβωσε στην πορεία,και στο τέλος το χεσ@νε το θέμα.

 

 

Να ψαχνεις σε πιο σουπερμάρκετ έχει προσφορά,να δεις αν ισχύει μέχρι τελευταία στιγμη και μειώθηκαν τα ποσά κατά 50% μην πω παραπάνω.

 

Επαιρνα συχνά kellogs corn flakes και έδιναν 1.5€ έκπτωση

 

Μετά από λίγο καιρό πέσαμε στα 0.90€ και μετά στα 0.40€

 

Ε άντε γεια!

 

Και υπάρχουν και άλλα πολλαααα παράδειγματα.

 

Επίσεις την άλλη φορά βλέπω ισχύει ένα σαμπουάν πχ από δεύτερα μέχρι πέμπτη.

 

Το αγοράζω τρίτη πρωί και πάω να βάλω την απόδειξη και λεει δεν ισχύει πλέον.

 

Απροειδοποίητα και με το έτσι θέλω το εβγαλαν.

 

 

Άντε γεια pockee! Άντε γειαα!!

 

Έκαναν ότι πρέπει για να νευριασει ο κόσμος.

 

(Και όχι μόνο εγώ αλλά πόσα άτομα που μιλάω το εβγαλαν και έλεγαν τα χειροτερα λόγια πλεον)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγο καιρό δεν θα μπορει να συνδυάσει κάνεις τίποτα από pockee και από επιθυμίες. Θα περάσει λίγο διάστημα που δεν θα τα χρησιμοποιεί κάνεις και θα τα ξανακάνουν να συνδυάζονται πάλι.

Αν δεν το κάνουν θα τελειώσουν σε χρόνο ρεκόρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγο καιρό δεν θα μπορει να συνδυάσει κάνεις τίποτα από pockee και από επιθυμίες. Θα περάσει λίγο διάστημα που δεν θα τα χρησιμοποιεί κάνεις και θα τα ξανακάνουν να συνδυάζονται πάλι.

Αν δεν το κάνουν θα τελειώσουν σε χρόνο ρεκόρ.

βασικά με το email που έχουν στείλει σε όλους φαντάζομαι, το λέει καθαρά πως η έκπτωση δεν συνδυάζεται με το pockee. οπότε τέλος. βασικά θα το δουν στον πρώτο μήνα την πτώση του τζίρου. από επιθυμίες έτσι και αλλιώς τα κουπόνια πέρασαν στο pockee οπότε και αυτά πλέον άχρηστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...