Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια που έχει ακριβώς οδηγό ποκι να καταλαβαω πως παίζεται έχω καταμπερδευτει και το νημα ειναι μεγαλο

 

ευχαριστω πολυ οποιος κανει τον κόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα, γράφτηκα στο epithimies.gr αλλά ακολουθώ τον οδηγό που έχει στην αρχή του νήματος και δεν μου βγάζει κανένα κουπόνι. Κάνω κάτι λάθος ή απλά δεν υπάρχουν κουπόνια αυτές τις μέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Διαφορετικοί λογαριασμοί στο ποκι μπορούν να κάνουν κατάθεση τα χρήματα στο ίδιο PayPal?

 

Ναι. Μέχρι και 2 λογαριασμοί μπορούν να έχουν το ίδιο PP ή Τραπεζικό Λογαριασμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Η nestle έβγαλε νέο πακέτο κουπονιών. Αντιμετώπισε κάποιος φίλος πρόβλημα στην "εκτύπωση" με priprinter ή paperless; Έχω τα πάντα ενημερωμένα αλλά βγάζει τις σελίδες των κουπονιών χωρίς photo (τη δοκιμαστική στην εφαρμογή τη βγάζει τελείως λευκή ενώ παίρνω μήνυμα ότι πέτυχε...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη βδομάδα τύπωσα 3 κουπόνια του 1€ από πόντους για την προσφορά του neskafe στον ΑΒ πρώτα στον paperless και μετά στον εκτυπωτή μου κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Την προηγούμενη βδομάδα αναφέρθηκε στο άλλο σχετικό νήμα (μάλλον από τον den_thymamai) ότι υπάρχει εκπτωτικό κουπόνι 6€ (BEST6) στο We Love Supermarket, αλλά, για άγνωστους λόγους, όλα τα σχετικά posts διαγράφηκαν.

 

Άνοιξα 2 λογαριασμούς και προσπάθησα την ίδια μέρα να περάσω το κουπόνι αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Την επομένη, όμως, το δέχτηκε και ολοκλήρωσα 5 παραγγελίες σε προιόντα αξίας λίγο μεγαλύτερης από τα 6€ η κάθε μια, τις οποίες και παρέλαβα. Το συγκεκριμένο κουπόνι, βέβαια, δεν είναι ενεργό πλέον αλλά μπορεί να εμφανιστεί άλλο με τα ίδια αποτελέσματα. Συγκρίνοντας τις τιμές του μαγαζιού με εκείνες των SM θεωρώ ότι είναι ακριβότερες αλλά αυτός ο τρόπος αγοράς απευθύνεται, κυρίως, σε εργαζόμενους που δεν έχουν χρόνο για επίσκεψη σε SM.

 

Προκειμένου να είναι έτοιμοι οι συμφορουμίτες και ειδικά όσοι δεν έχουν λογαριασμό σ' αυτό το ιντερνετικό μαγαζί, θέλω να γράψω μερικές χρήσιμες και πρακτικές συμβουλές, για την περίπτωση που εμφανιστεί και πάλι εκπτωτικό κουπόνι.

 

1. Τα προιόντα έχουν, συνήθως, κάποια έκπτωση και μερικά, πχ τα απορρυπαντικά, δωρεάν μεταφορικά, ενώ στα υπόλοιπα χρεώνονται 2€.

2. Η παραγγελία ολοκληρώνεται μεν τυπικά όταν δώσουμε όλα τα σχετικά στοιχεία αλλά ουσιαστικά όταν εξοφλήσουμε το ποσό που οφείλουμε είτε με τραπεζική μεταφορά (οπότε πρέπει να στείλουμε αμέσως το καταθετήριο) είτε με κάρτα είτε με paypal είτε με αντικαταβολή (αλλά με χρέωση). 

3. Εάν η παραγγελία δοθεί (και εξοφληθεί) μέχρι τις 14.00, η παράδοση γίνεται την επομένη  και μετά τις 14.00 την μεθεπόμενη (μπορούμε να επιλέξουμε πρωί ή απόγευμα).

4. Οι δικές μου παραγγελίες διεκπεραιώθηκαν από την Easy Mail και τις παρέλαβα, για δικούς μου λόγους, από το υποκατάστημα της περιοχής μου.

 

Edit

Αφού έγραψα τα παραπάνω, έλαβα μήνυμα από το μαγαζί ότι εκτέλεσαν μεν τις παραγγελίες μου αλλά υπενθύμισαν ότι, σύμφωνα με τους όρους, το κουπόνι ίσχυε μόνο για μια εξαργύρωση και μόνο για το email που στάλθηκε το εκπτωτικό κουπόνι (στην περίπτωσή μου, αλλά και σε άλλους, όπως διάβασα, αυτοί οι περιορισμοί δεν ίσχυσαν αφού δεν λάβαμε ποτέ την ενημέρωση της προσφοράς μέσω email). 

Περιμένουμε, λοιπόν, το επόμενο κουπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη βδομάδα αναφέρθηκε στο άλλο σχετικό νήμα (μάλλον από τον den_thymamai) ότι υπάρχει εκπτωτικό κουπόνι 6€ (BEST6) στο We Love Supermarket, αλλά, για άγνωστους λόγους, όλα τα σχετικά posts διαγράφηκαν.

 

Άνοιξα 2 λογαριασμούς και προσπάθησα την ίδια μέρα να περάσω το κουπόνι αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Την επομένη, όμως, το δέχτηκε και ολοκλήρωσα 5 παραγγελίες σε προιόντα αξίας λίγο μεγαλύτερης από τα 6€ η κάθε μια, τις οποίες και παρέλαβα. Το συγκεκριμένο κουπόνι, βέβαια, δεν είναι ενεργό πλέον αλλά μπορεί να εμφανιστεί άλλο με τα ίδια αποτελέσματα. Συγκρίνοντας τις τιμές του μαγαζιού με εκείνες των SM θεωρώ ότι είναι ακριβότερες αλλά αυτός ο τρόπος αγοράς απευθύνεται, κυρίως, σε εργαζόμενους που δεν έχουν χρόνο για επίσκεψη σε SM.

 

Προκειμένου να είναι έτοιμοι οι συμφορουμίτες και ειδικά όσοι δεν έχουν λογαριασμό σ' αυτό το ιντερνετικό μαγαζί, θέλω να γράψω μερικές χρήσιμες και πρακτικές συμβουλές, για την περίπτωση που εμφανιστεί και πάλι εκπτωτικό κουπόνι.

 

1. Τα προιόντα έχουν, συνήθως, κάποια έκπτωση και μερικά, πχ τα απορρυπαντικά, δωρεάν μεταφορικά, ενώ στα υπόλοιπα χρεώνονται 2€.

2. Η παραγγελία ολοκληρώνεται μεν τυπικά όταν δώσουμε όλα τα σχετικά στοιχεία αλλά ουσιαστικά όταν εξοφλήσουμε το ποσό που οφείλουμε είτε με τραπεζική μεταφορά (οπότε πρέπει να στείλουμε αμέσως το καταθετήριο) είτε με κάρτα είτε με paypal είτε με αντικαταβολή (αλλά με χρέωση). 

3. Εάν η παραγγελία δοθεί (και εξοφληθεί) μέχρι τις 14.00, η παράδοση γίνεται την επομένη  και μετά τις 14.00 την μεθεπόμενη (μπορούμε να επιλέξουμε πρωί ή απόγευμα).

4. Οι δικές μου παραγγελίες διεκπεραιώθηκαν από την Easy Mail και τις παρέλαβα, για δικούς μου λόγους, από το υποκατάστημα της περιοχής μου.

 

Edit

Αφού έγραψα τα παραπάνω, έλαβα μήνυμα από το μαγαζί ότι εκτέλεσαν μεν τις παραγγελίες μου αλλά υπενθύμισαν ότι, σύμφωνα με τους όρους, το κουπόνι ίσχυε μόνο για μια εξαργύρωση και μόνο για το email που στάλθηκε το εκπτωτικό κουπόνι (στην περίπτωσή μου, αλλά και σε άλλους, όπως διάβασα, αυτοί οι περιορισμοί δεν ίσχυσαν αφού δεν λάβαμε ποτέ την ενημέρωση της προσφοράς μέσω email). 

Περιμένουμε, λοιπόν, το επόμενο κουπόνι.

Τις παραγγελίες τις έκανες από ένα λογαριασμό ή από τους 2 (ή και παραπάνω) που έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα My Market Χαλανδρίου (Αγ. Γεωργίου και Σολωμού) έγιναν εγκαίνια την προηγούμενη ΠΑ 2/6 και υπάρχει φυλλάδιο με εκπτώσεις, μέχρι 17/6, σε πολλά είδη 1+1, όπως πχ  παγωτό ALOMA παρφέ βανίλια+σοκολάτα κιλού 1+1 με 7,86€ αλλά και σημαντικές εκπτώσεις σε άλλα.

 

Χθες πήγα και, εκτός των άλλων είδα προσφορά στις γνωστές FIX 330 σε συσκευασία 6+2 (λήξης 05/2018) με τιμή 2,76€ (0,345/τεμ) που είναι η φτηνότερη που έχει κυκλοφορήσει.

 

Όσοι μπορούν να πάνε στο συγκεκριμένο μαγαζί είναι βέβαιο ότι θα βρουν αντικείμενα που τους ενδιαφέρουν.

Εάν χρειαστεί, μπορώ να ανεβάσω φωτο του φυλλαδίου αλλά από όσα είδα οι προσφορές που αναφέρονται είναι ενδεικτικά γιατί μέσα βρίσκεις πολλές περισσότερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

μπορουμε να εκτυπωσουμε τα κουπονια μετα? εννοω γιατι δεν εχω εκτυπωτη μα τα αποθηκευσω καπως και να τα εκτυπωσω εξω..

μιλαω για το nestlenoiazomai

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις προσπάθειες που έχουν γίνει στο παρελθόν, ο Paperless printer μπορεί να δεχτεί τα συγκεκριμένα κουπόνια σαν pdf και να τα εκτυπώσεις όποτε θέλεις.

 

Πρόσφατα εκτύπωσα 3 εκπτωτικά κουπόνια (1,50€) για τη συσκευασία nescafe 300gr που είχε προσφορά το My Market 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...