Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δηλαδη τα αποθηκευω σαν pdf και μπορω να παω σε ενα μαγαζι να τα εκτυπωσω? η θα ορεπει να εχει κατεβασμενο αυτο το προγραμμα κ το μαγαζι?

Τα αποθηκεύεις σαν pdf και τα τυπώνεις όποτε και όπου θες (όπως θα τύπωνες ένα οποιοδήποτε pdf).

 

Τα κουπόνια από τις Epithimies μπορείς να τα τυπώσεις και σε καταστήματα Vodafone (όπου κάνεις σύνδεση στο λογαριασμό σου από υπολογιστή στο κατάστημα και τυπώνεις τα κουπόνια).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν κατάλαβες τη διαδικασία.

Αφού εγκαταστήσεις τον Paperless printer, τον ορίζεις βασικό, ώστε να μην πάνε σε άλλον οι εκτυπώσεις που θα κάνεις.

Εννοείται ότι έχεις εγκαταστήσει το Noiazomai και το έχεις ενεργοποιήσει, ακολουθώντας τις οδηγίες.

Ανοίγεις το καλάθι που έβαλες τα κουπόνια και ζητάς εκτύπωση, θα κάνει μια δοκιμαστική και αφού πετύχει θα προχωρήσεις στην κανονική εκτύπωση του κουπονιού, που, στην ουσία, είναι εκτύπωση σε pdf.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Paperless εγκαθίσταται σαν εκτυπωτής και αφού δεν έχεις άλλον αυτός θα είναι ο βασικός.

Όταν γράφω εκτύπωση στην εφαρμογή Noiazomai θα πατήσεις εκτύπωση και το κουπόνι θα αποθηκευτεί στην ουσία σαν pdf.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

νεο προγραμμα σαν το pockee απο την vodafone που κερδιζεις επιστροφη στο καρτοκινητο σου ή μειωση στον λογαριασμο vodafone https://thankyou.vodafone.gr/cashback .

 

  • Συχνές ερωτήσεις
    • Κάθε πότε ανανεώνονται οι προσφορές των συνεργαζόμενων σούπερ μάρκετ;

      Προσπαθούμε να ανανεώνουμε τις προσφορές όσο πιο συχνά γίνεται! Μπορείς να επισκέπτεσαι το Cashback πριν προγραμματίσεις τα ψώνια του σουπερμάρκετ, ώστε να ξέρεις από πριν τι σε συμφέρει να ψωνίσεις!

    • Πού καταχωρίζω την απόδειξη μου;

      Αρχικά πρέπει να μπεις στο My Vodafone app, στην ενότητα Thank You, στη σελίδα Cashback και εάν η απόδειξη σου έχει barcode τότε μπορείς να την καταχωρίσεις πολύ εύκολα σκανάροντας την μέσα από την επιλογή: "Σκάναρε". Διαφορετικά, μπορείς να συμπληρώσεις την πολύ απλή φόρμα που έχουμε ετοιμάσει για εσένα.

    • Μέχρι πότε μπορώ να καταχωρίσω μια απόδειξη αγοράς μου;

      Η καταχώριση της απόδειξης στο Cashback, θα πρέπει να γίνεται σε έως και 7 ημέρες από την ημερομηνία αγοράς.

    • Υπάρχει περιορισμός στον αριθμό των αποδείξεων που μπορώ να καταχωρίσω κάθε μέρα;

      Ναι. Μπορείς να καταχωρίσεις έως και 3 αποδείξεις με την ίδια ημερομηνία.

    • Πώς μπορώ να ελέγχω την κατάσταση των αποδείξεων που έχω καταχωρίσει έως τώρα;

      Μπορείς να ελέγχεις ανά πάσα στιγμή την κατάσταση των συναλλαγών σου από το κινητό σου. Απλά μπες στο Cashback και επίλεξε "Αποδείξεις". Εκεί θα βρεις 4 κατηγορίες συναλλαγών:
      Επιβεβαιωμένες: Συναλλαγές που έχουν πληρωθεί ή είναι προς πληρωμή.
      Τις επεξεργαζόμαστε: Συναλλαγές που βρίσκονται στο στάδιο της επιβεβαίωσης. Εάν επιθυμείς μπορείς να αλλάξεις τα στοιχεία της συγκεκριμένης συναλλαγής. (Αν η απόδειξη βρίσκεται προς επεξεργασία από το κατάστημα δεν μπορεί να γίνει τροποποίηση των στοιχείων.)
      Μπορείς να διορθώσεις: Συναλλαγές για τις οποίες δεν βρέθηκε κάποια προσφορά και μπορείς να διορθώσεις τα στοιχεία της απόδειξης για να τις ξανά ελέγξουμε. Μερικές ημέρες αφότου έχεις ολοκληρώσει τις αλλαγές, θα μπορείς να δεις τη νέα κατάσταση.
      Ακυρωμένες: Συναλλαγές που δεν διορθώθηκαν για 10 ημέρες και ακυρώθηκαν.

    • Πώς μπορώ να πάρω έκπτωση στον λογαριασμό μου ή ανανέωση χρόνου στο καρτοκινητό μου;

      Αρχικά πρέπει να μπεις στο My Vodafone app, στην ενότητα Thank You, στη σελίδα Cashback και στη συνέχεια να πατήσεις το κουμπί "Εξαργύρωση" που βρίσκεται κάτω από το διαθέσιμο υπόλοιπο σου.

    • Πότε θα αποδοθεί η έκπτωση στον λογαριασμό μου;

      Η έκπτωση θα αποδοθεί από τη Vodafone στον επόμενο λογαριασμό σου, από τη στιγμή που θα επιλέξεις να εξαργυρώσεις το διαθέσιμο υπόλοιπο σου, αλλά μπορείς να τη δεις σχεδόν άμεσα στο υπόλοιπο λογαριασμού σου στο My Vodafone app.

    • Πότε θα αποδοθεί η αξία της ανανέωσης χρόνου στο καρτοκινητό μου;

      Η αξία της ανανέωσης χρόνου στο καρτοκινητό σου θα αποδοθεί εντός 2 ωρών από τη στιγμή που θα επιλέξεις να εξαργυρώσεις το διαθέσιμο υπόλοιπο σου.

    • Μπορώ να επωφεληθώ οποιασδήποτε αξίας υπολοίπου μου, ως έκπτωση στον λογαριασμό μου;

      Ναι, μπορείς να εξαργυρώσεις οποιαδήποτε αξία υπολοίπου, αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει την αξία του επόμενου λογαριασμού σου.

    • Μπορώ να επωφεληθώ οποιασδήποτε αξίας υπολοίπου μου, ως ανανέωση χρόνου στο καρτοκινητό μου;

      Μπορείς να εξαργυρώσεις μόνο ακέραια ποσά από το υπόλοιπο σου και να επωφεληθείς της αντίστοιχης ανανέωσης χρόνου ομιλίας στο καρτοκινητό σου. Το δεκαδικό μέρος του υπολοίπου σου θα παραμείνει ως αξία στο υπόλοιπο σου.

    • Στον αριθμό μητρώου μου έχω πάνω από 1 γραμμή. Μπορώ να χρησιμοποιώ το Cashback σε όλες τις γραμμές;

      Ναι, μπορείς να καταχωρίζεις αποδείξεις για κάθε μία γραμμή και να εξαργυρώνεις όλο το όφελος που κερδίζεις. Μην ξεχνάς να πατάς εξαργύρωση ανά γραμμή για να μπορείς να λάβεις όλο το όφελος στο λογαριασμό σου.

    • Πώς θα γνωρίζω αν έχει επιβεβαιωθεί η απόδειξη μου;

      Θα πρέπει να μπαίνεις συχνά στο My Vodafone app και να ελέγχεις αν πλέον έχεις υπόλοιπο στο Cashback, το οποίο μπορείς να επωφεληθείς ως έκπτωση στο λογαριασμό σου.

    • Μπορώ να χρησιμοποιήσω το Cashback από το Vodafone.gr/thankyou;

      Όχι. Μπορείς να χρησιμοποιείς το Cashback μόνο μέσω της εφαρμογής My Vodafone.

    • Έχω υπόλοιπο 0,80€ και προσπαθώ να το λάβω ως ανανέωση χρόνου στο καρτοκινητό μου, αλλά μου βγαίνει μήνυμα λάθους.

      Μπορείς να εξαργυρώνεις το υπόλοιπο σου ως ανανέωση χρόνου ομιλίας μόλις συμπληρώσεις το 1€ και μόνο για ακέραια ποσά π.χ. 2€, 3€ κτλ.

    • Εξαργύρωσα 30€ αλλά βλέπω ότι έχουν μείνει 22€ υπόλοιπο στο καρτοκινητό μου. Γιατί;

      Φαίνεται ότι έχεις προεπιλεγμένο πακέτο το οποίο κοστίζει 8€ και έχεις ζητήσει να γίνεται αυτόματα η ενεργοποίησή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Χαίρεται! Δοκιμασα σημερα να εκτυπωσω κουπονια απο το nestle noiazomai είτε με, είτε χωρίς τον paperless printer αλλα δεν βγαινει ακρη. Είμαι windows10 και firefox και ενεργοποιημενη την εφαρμογη της nestle αλλα τίποτα, μενει κολλημενο στη δημιουργια κουπονιων. Δοκιμασα με chrome και edge αλλα δεν εντοπιζουν καν την εφαρμογη. Πριν μερικες μερες εκανα την ανεημερωση σε firefox quantum και windows creators update. 15 μερες πριν εκτυπωνε κανονικα. Παιζει τιποτα με το flash player; Καμια ιδεα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον πρέπει να συμπληρώθουν 5€ για να σου κάνουν καταθεση; Γτ παλιά ακόμα και με μικροποσο στα έβαζαν.

 

Τραγικο

 

(Όχι πως δουλευω την υπηρεσία πια γιατί είναι μάπα οι προσφορές τους πλέον αλλά έπεσαν μερικές αποδείξεις στα χέρια μου και τις περασα στο app)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον πρέπει να συμπληρώθουν 5€ για να σου κάνουν καταθεση; Γτ παλιά ακόμα και με μικροποσο στα έβαζαν.

 

Τραγικο

 

(Όχι πως δουλευω την υπηρεσία πια γιατί είναι μάπα οι προσφορές τους πλέον αλλά έπεσαν μερικές αποδείξεις στα χέρια μου και τις περασα στο app)

Δυστυχώς όσο πάμε και χειρότερα, λες και δεν μπορούσε το ελάχιστο να ήταν έστω 2-3 ευρώ. Ήμουν σε όλη τους τη διαδρομή. Οποιοδήποτε ποσό έμπαινε κατευθείαν --> επέλεγες εσυ σε ποιο ποσό θέλεις --> 5 ευρώ

 

 

Γνωρίζεις τίποτα για την εκτύπωση του noiazomai;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όσο πάμε και χειρότερα, λες και δεν μπορούσε το ελάχιστο να ήταν έστω 2-3 ευρώ. Ήμουν σε όλη τους τη διαδρομή. Οποιοδήποτε ποσό έμπαινε κατευθείαν --> επέλεγες εσυ σε ποιο ποσό θέλεις --> 5 ευρώ

Καλά αν θυμάσαι παλιά είχαν σούπερ προσφορές κτλπ

 

Μετά το παράτησαν κ πιστεύω άνω του 80% έχει πέσει η κίνηση σχεδόν κανείς δεν το χρησιμοποιει πια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται! Δοκιμασα σημερα να εκτυπωσω κουπονια απο το nestle noiazomai είτε με, είτε χωρίς τον paperless printer αλλα δεν βγαινει ακρη. Είμαι windows10 και firefox και ενεργοποιημενη την εφαρμογη της nestle αλλα τίποτα, μενει κολλημενο στη δημιουργια κουπονιων. Δοκιμασα με chrome και edge αλλα δεν εντοπιζουν καν την εφαρμογη. Πριν μερικες μερες εκανα την ανεημερωση σε firefox quantum και windows creators update. 15 μερες πριν εκτυπωνε κανονικα. Παιζει τιποτα με το flash player; Καμια ιδεα;

 

Παράξενο.

Έχω εκτυπώσει με 10 στον paperless χωρίς πρόβλημα.

Προτείνω μια επανεκκίνηση και νέα προσπάθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...