Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι ρεκόρ αλλά είναι στην κορυφή. Περσυ που πήγαμε εκδρομή στο cosmos. 6 χοιρινά σουβλάκια 2 πίτες μια πατάτες με κεφαλοτύρι και μια πράσινη+ κρεμμύδια ντομάτες κτλπ . Δεν μπορούσα να σηκωθώ να περπατήσω. Όσοι είστε από Σαλονικα ξέρετε ποιο κάνει το καλύτερο σουβλάκι εκεί μέσα ;)

 

Αποστολή από το C2105 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποια είναι τα ρεκορ σας στο χλαπακιασμα?

Εγώ καποτε άντεχα μέχρι 3 γύρους με αρκετο περιεχόμενο (πατάτες,τζατζικια, κλπ ), και 2 οικογενειακές πίτσες domino's(ξεχωριστά! Θα είχα πεθάνει αν τα ετρωγα όλα μαζί :-) )

Χμμμ με σουβλάκια κ πίτσα δεν έχω καλά ρεκόρ. (Ειδικά πίτσα μου είναι σχεδόν αδιάφορη, max 2 κομμάτια με το ζόρι.)

Σε φαγητά μαμάς/γιαγιάς όμως δίνω πόνο. Π.χ. κανελόνια 2 γεμάτα πιάτα, το ίδιο και για παστίτσιο, γιουβαρλάκια, γεμιστά.

Επίσης, στα κρεατικά έχω αδυναμία. Ρεκόρ 3 χοιρινές μπριζόλες.

 

Μικρά ρεκόρ θα μου πείτε αλλά είμαι και κορασίδα!

 

 

Α! Και ξέχασα να αναφέρω την ΓΟΥΡΝΟΠΟΥΛΑ. Την τσακίζω την μεγάααλη μερίδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να ανεβάζουμε και φώτο με τα κατορθώματα μας...Πριν βέβαια γτ μετά δεν θα υπάρχει τίποτα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περισσότερο σε ποσότητα που έφαγα ποτέ μου ήταν 2 πιτόγυρα απο τον Μάκη στη Λαμπράκη .

Όταν έκλεισε με βοήθησε να μπουχτήσω με το θέμα "γύρος" , και ετςι στον υποβιβασμό μου στον Πρασσά μπορώ να πω με το ζόρι 1 (έναν) με απόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω με μια ταπεινη πιτσουλα την εβγαλα σημερα..εκλεισα την βραδια με φρουτα για να το παιξω φιτνες και καλα..

Πολυ ωραιο το θρεντ,προτεινω και εγω να καρφιτσωθει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ελιές στην πίτσα ρε παιδιά (έχω δει παιδί να βάζει και σε κρέπα).... Βασικά όχι ελιές πουθενά... Από τα λίγα φαγώσιμα που μου προκαλούν άμεση τάση για .... (μην σας χαλάσω την όρεξη...)  :-D  (Καλά αυτά είναι περί ορέξεως βέβαια... ξέρω πόσα άτομα που αναγουλιάζουν με την φέτα... που εγώ τη τρώω με το κιλό....  :-) )

 

Είναι κανείς από Πατήσια-Γαλάτσι-Κυψέλη πέριξ να προτείνει το καλύτερο σουβλατζίδικο (αν υπάρχει), έχω ψιλό-απογοητευτεί απ' όσα έχω παραγγείλει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ελιά ΓΑΜΑΕΙ ΜΑΝΕΣ. 

 

"Όχι Χ στην πίτσα ρε παιδιά"

 

"Το Χ υλικό ΕΓΩ δεν θα το έβαζα πουθενα"

 

Αντε να ουμε, εσεις που θέλετε να επιβάλλετε τις απόψεις σας να ουμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Είναι κανείς από Πατήσια-Γαλάτσι-Κυψέλη πέριξ να προτείνει το καλύτερο σουβλατζίδικο (αν υπάρχει), έχω ψιλό-απογοητευτεί απ' όσα έχω παραγγείλει...

Ολυμπος στον Περισσο. 

Μερακληδες στην Αγιας Ζωνης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...