Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χμμμμμ..... 15 σελιδες και ακομα να γινει sticky το τοπικιον........

 

Kαποιος σαμποταρει τις εννομες διαδικασιες.... :P

Επεξ/σία από Unabomber
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πρωτο εκλεισε νομιζω,στο δευτερο προτινω βαλεντινο,και στο τριτο δεν τρωω παγωτο βασικα

Εχει στην Αριστοτελους, και γω βαλεντινο ετρωγα μεχρι χθες.Στο ναβαρινο η κρεπα ηταν το ιδιο ωραια σε γευση και την επνιξε στη νουτελα και εκανε 50 λεπτα λιγοτερο, οποτε αλλαζω στεκι :P

 

 

Πολύ ωραίο παγωτό έχει το "ΠΑΡΦΕ" πάντως , ειδικά η παρφέ σοκολάτα του.Για το "Valentino" οκ, κλασσικό κρεποστέκι στην Γούναρη .Παντα κρέπα κασερι-γαλοπουλα-ροκφόρ-ντομάτα-μανιτάρι. Παλιά έβαζα και Ουγγαρέζα μέχρι που 2 σερι φορές με το που πήγα σπίτι είχα τα εντερικά μου,οπότε εκοψα τις αλοιφές αποκεί.

Θα το δοκιμασω το παρφε την επομενη φορα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταίο offtopic απο εμένα (το επόμενο μήνυμα μου θα είναι ontopic αλλα είναι καλό να γνωρίζουμε κάποια πράγματα για να μπορούμε να απολαμβάνουμε και τις σαβουρίτσες μας και τη ζωή μας γενικότερα (σκεφτείτε πως θα ηταν να σας πει κάποια στιγμή ο γιατρός οτι πρέπει να το γυρίσετε σε διατροφή με νερόβραστα επειδή πλεον κινδυνεύει η ζωή σας , προσωπικά θα φρίκαρα άσχημα γιατι γουστάρω το φαΐ :P

nico θα συμφωνησω σε ολα εκτος του combo ,γιατι το combo που φοριεται τα τελευταια χρονια και αποτελει αν οχι ακομα σε 2χρονια σιγουρα τον μεσο ελληνα ειναι.

Γυμναστηριο,πρωτεινες,αμινοξεα,λιποδιαλυτες και καποιοι πανε και λιγο παραπερα περνοντας και αλλα...

 

τα αναβολικά(legit όχι underground labs) είναι λιγότερο επικίνδυνα(σε υγιής ανθρώπους) απο το κάπνισμα μόνο του


Φυσικά δεν εκθειάζω την χρήση τους ,είναι φαρμακευτικά σκευάσματα που έχουν φτιαχτεί για ιατρικούς λόγους , άσχετα αν γίνεται χρήση τους αλόγιστα και ανεξέλεγκτα ,μπορούν να κάνουν κακό αλλα συγκρίνω αυτό που σου λέω που ειναι cocktail θανάτου vs πιθανότητες προβλημάτων αναπαραγωγής-χαμηλής παραγωγής τεστοστερόνης (κρίσιμο για τον άντρα , αν δεν παράγεις η ποιότητα ζωής σου ειναι μιζέρια και ειναι μια πιθανότητα που υπάρχει σε όλους ανεξαρτήτως αν κάνουν χρήση μια φορά η 100 φορές,) etc και όχι καρκίνου που συνήθως ευθύνεται η αυξητική που ειναι ξεχωριστή ορμόνη(όχι τροποποιημένη τεστοστερόνη που είναι όλα τα αναβολικά στεροειδή) και δεν κατατάσσεται στα αναβολικά. Που και πάλι δεν μπορεί να προκαλέσει καρκίνο αλλα να "ξυπνήσει" καρκινικά κύτταρα πριν την ώρα τους (γιαυτό κ οι χρήστες υποβάλλονται σε ανάλογες εξετάσεις).



στο έγραψα για να δεις πόσο μεγάλο ειναι το χάσμα ^ , το γυμναστήριο και τα συμπληρώματα διατροφής μόνο καλό μπορούν να κάνουν όταν χρησιμοποιούνται σωστά απο υγιής ανθρώπους.) απλά σε όλα πρέπει να υπάρχει μέτρο.



 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν αντεξα ... συμβαινει τωρα kozi's gia party sou spect.. Το μισο κιλο δικο μου :P

 

 

 

 

 

 

attachicon.gif:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone 6 plus using Insomnia

ειμαι περηφανος για σενα!!! Φωτη αν πριν φυγω για Εσθονια εισαι Αθηνα (και οποιος αλλος ειναι) θα κανονισουμε ενα mEATing!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ΤΟΥΜΠΑΝΟ το kozi's (όπως και το basegrill), αλλά τι burger και παπαριές παίρνετε ρε!! το μαγαζί ειναι για μοσχάρι rare ψημένο!

Ισχυει  εχω φαει και στα 2 ειναι πολυ καλη η μοσχαρισια  αλλα τα ξεχωριζω πλεον,κοζις παω για μπεργκερ και οταν θελω μοσχαρισια ποιοτικη παω  basegrill του οποιου ο ιδιοκτητης ειναι γνωστος και πελατης μου .

ειμαι περηφανος για σενα!!! Φωτη αν πριν φυγω για Εσθονια εισαι Αθηνα (και οποιος αλλος ειναι) θα κανονισουμε ενα mEATing!

Κοιτα μην φυγω και εγω Εσθονια και παμε εκει και καταστραφουμε και  δεν γυρισουμε ποτε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαχα! εγω δεν εχω σκοπο να γυρισω (δεν ξερω αν μεινω εκει αλλα δεν εχω προθεσεις να γυρισω ελλαδα)

 

Χιονια εχει,βουνα εχει, φτηνη ζωη τι αλλο θες?

Επεξ/σία από Spect~
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντεξα ... συμβαινει τωρα kozi's gia party sou spect.. Το μισο κιλο δικο μου :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

μου θυμίζει το burger που έφαγα στο mr burger στην Πάτρα πριν κανα 2 μήνες? , ίδιο ψωμάκι και μπιφτεκάρες σε τέτοια φάση, αν και είχα πάρει με δύο μπιφτέκια ,2πλό μπέικον , τυρί etc κ ήταν όσο το πιάτο να πω την αλήθεια οι υπόλοιποι της παρέας πασχίζανε να το καταφέρουν κ εγώ το είχα φάει και μαζί με αυτό και μια μερίδα πατάτες με επικάλυψη τυριού (το μετάνιωσα μετά γιατι με βάρεσε fat overdose), πιατέλα mex salad 4ων ατόμων με βάση tortilla που της άλλαξα τα φώτα. 

μετά για να συνέρθω χτύπησα ενα 3πλό ice cream lila pause , cookies , φιστίκι  απο CARAVEL  :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμμ..... 15 σελιδες και ακομα να γινει sticky το τοπικιον........

 

Kαποιος σαμποταρει τις εννομες διαδικασιες.... :P

 

βαλε και την προβοκατσια με λεξεις σαν "γυμναστηριο,πρωτεινες,αμινοξεα,λιποδιαλυτες"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα σήμερα μία ΤΕΛΕΙΑ καρμπονάρα με δική μου σάλτσα, εννοείται χωρίς κρέμα γάλακτος και βγήκε απίστευτη.

 

χαουεβερ, εδω δεχομαστε μονο με κρεμα γαλακτος  B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...