Προς το περιεχόμενο

Tι αγοράζετε περισσότερο απο το ιντερνετ;


μητσοςδ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

δεν εχω κατι συγκεκριμενο! αγοραζω οτι μπορω! Αν ξερεις να ψωνιζεις -απο αποψη μαγαζιων- δεν εχεις να φοβασαι τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως δεν αγοράζω ρούχα, παπούτσια κλπ. Τα υπόλοιπα αρκετά συχνά. Δεν έχω θέμα εμπιστοσύνης, εμπιστεύομαι τις αγορές μέσω ίντερνετ :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ποσο εμπιστευεστε τις αγορες μεσω ιντερνετ?

Βιβλία, θήκες/μεμβράνες για το κινητό, κανα T-shirt, ακουστικά κλπ από amazon.uk. Όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως δεν αγοράζω ρούχα, παπούτσια κλπ. Τα υπόλοιπα αρκετά συχνά. Δεν έχω θέμα εμπιστοσύνης, εμπιστεύομαι τις αγορές μέσω ίντερνετ :)

Κ γω. Σα γυναικα, αν δε δω το ρουχο/παπουτσι κλπ, αν δε το δοκιμασω δυσκολα θα αγορασω.

Επισης ειδη σ/μ δεν αγοραζω ιντερνετικα. Ολα τ'αλλα ναι!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ γω. Σα γυναικα, αν δε δω το ρουχο/παπουτσι κλπ, αν δε το δοκιμασω δυσκολα θα αγορασω.

Επισης ειδη σ/μ δεν αγοραζω ιντερνετικα. Ολα τ'αλλα ναι!

Και βοηθάει επίσης να πάμε και καμιά βόλτα στην αγορά, αν δούμε κι έναν άνθρωπο....όχι όλα online :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικροπράγματα παντα , πχ μεμβράνες,θήκες,εναν εξαγωγέα οδοντόκρεμας χθες, ενα σκυλόσπιτο ,κρατηςη σε ξενοδοχεία και εισητηρια για αεροπλάνο.

Ρουχα , βιβλία κλπ δεν εχω επιχειρήσει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βοηθάει επίσης να πάμε και καμιά βόλτα στην αγορά, αν δούμε κι έναν άνθρωπο....όχι όλα online :)

 

Ελα εδω και πηγαινε σε ενα καταστημα ή σε ενα super market....... πιο πολυ ωρα θα φας να περιμενεις την ουρα στο ταμειο παρα να διαλεξεις...... :P

 

Οποτε μεχρι και super m, online.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα εδω και πηγαινε σε ενα καταστημα ή σε ενα super market....... πιο πολυ ωρα θα φας να περιμενεις την ουρα στο ταμειο παρα να διαλεξεις...... :P

 

Οποτε μεχρι και super m, online.....

Καλό είναι αυτό, μπορεί να σου κάτσει και κάνα τυχερό :)
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα εδω και πηγαινε σε ενα καταστημα ή σε ενα super market....... πιο πολυ ωρα θα φας να περιμενεις την ουρα στο ταμειο παρα να διαλεξεις...... :P

 

Οποτε μεχρι και super m, online.....

Να πω την αλήθεια μ'αρέσει η βόλτα στο σούπερ μάρκετ ή σε πολυκαταστήματα....:) (ειδικά σε ώρες που δεν έχουν πολύ κόσμο! )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια μ'αρέσει η βόλτα στο σούπερ μάρκετ ή σε πολυκαταστήματα.... :) (ειδικά σε ώρες που δεν έχουν πολύ κόσμο! )

Δικος μου εισαι συ! :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι αυτό, μπορεί να σου κάτσει και κάνα τυχερό :)

 

Ελα ρε συ, πριν κανα μηνα μπηκα σε ενα καταστημα για να δω κανα πουκαμισο, και η ουρα που ειχε στα ταμεια, ηταν λες και

 

βρισκοσουν σε launch event της Apple για καινουργιο iphone.

 

 

Φυσικα δεν εκανα καν τον κοπο να κατσω να ψαξω, και μετα να περιμενω.... :P

Να πω την αλήθεια μ'αρέσει η βόλτα στο σούπερ μάρκετ ή σε πολυκαταστήματα.... :) (ειδικά σε ώρες που δεν έχουν πολύ κόσμο! )

 

Bρε και μενα μ'αρεσει να βολταρω, αλλα να εχει νορμαλ αριθμο ατομων στα καταστηματα, και οχι να ειμαι λες και πηγαινω σε συναυλια των Metallica...... :P :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε συ, πριν κανα μηνα μπηκα σε ενα καταστημα για να δω κανα πουκαμισο, και η ουρα που ειχε στα ταμεια, ηταν λες και

 

βρισκοσουν σε launch event της Apple για καινουργιο iphone.

 

 

Φυσικα δεν εκανα καν τον κοπο να κατσω να ψαξω, και μετα να περιμενω.... :P

 

Bρε και μενα μ'αρεσει να βολταρω, αλλα να εχει νορμαλ αριθμο ατομων στα καταστηματα, και οχι να ειμαι λες και πηγαινω σε συναυλια των Metallica...... :P :-D

E πήγες κι εσύ σε κάτι πόλεις που είναι δύο Ελλάδες μαζί! Έλα στην ελληνική επαρχία! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...