Προς το περιεχόμενο

Mr Robot (2015)


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια από τις καλύτερες νέες σειρές του 2015 πραγματικά δε παίζει να υπάρχει κάποια άλλη τόσο καλή σαν αυτή! Τι Hollywood και βλακείες

που βλέπεις έναν τυπά να χακευει με Visual Basic :P (csi) η του κόσμου τα cgi/animation lol , είναι σαν να βλέπω dexter αλλά το όπλο του να είναι ο προσωπικός του υπολογιστής. Μπράβο στον Esmail που επιτέλους έφερε μία ρεαλιστική σειρά και όχι Hollywoodιανές μπαρούφες  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF

 

Με 'χει ρημάξει αυτή η κωλοσειρά ρε γαμώτο...

 

Και αυτό το countdown τι φάση;

 

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙ ;;;

 

Υ.Γ. Η μουσική αριστούργημα, πολύ ταιριαστή με τη σειρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το οτι στο countdown στο επίσημο site σκάει η ρημαδοβουλή στο Σύνταγμα, είναι ενα ωραιο κολπάκι με την ip του κάθε χρήστη ή εμφανίζεται σε όλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι στο countdown στο επίσημο site σκάει η ρημαδοβουλή στο Σύνταγμα, είναι ενα ωραιο κολπάκι με την ip του κάθε χρήστη ή εμφανίζεται σε όλους?

Το σκέφτηκα και εγω και μπήκα από tor... το ίδιο σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το διαχειριζοταν καλυτερα η σειρα απο την αρχη , και κρατουσε το μυστηριο σε διαφορες σκηνες πιο προσεκτικα...θα ηταν πολυυυ καλυτερη

Ειναι και το υφος της ολης σειρας που απο το πρωτο 10λεπτο "βρωμουσε"

Fight club

 

Προσεξε κανεις στο τελος του 9ου το cover ποιου τραγουδιου επαιζε;

 

Where is my mind

Γιατι;

Τουλαχιστον το  παραδεχονται και οι ιδιοι με καποιο τροπο οτι ειναι μεταφορα στην τιβι ...μεχρι ενα σημειο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήνομαι να το αρχίσω και εγώ αλλα περιμένω να ολοκληρωθεί πρώτα , ξέρουμε ποσα επεισόδια θα εχει η 1η season ?

άρχισε την από τώρα, έτσι και αλλιώς αύριο είναι το τελευταίο επεισοδειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήνομαι να το αρχίσω και εγώ αλλα περιμένω να ολοκληρωθεί πρώτα , ξέρουμε ποσα επεισόδια θα εχει η 1η season ?

10 με το τελευταίο να προβάλετε αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάτη σειρά. Είδαμε χθες σερί τα τρία πρώτα, περιμένω να δω και τα υπόλοιπα και μετά θα έρθω στο θρεντ μην πέσω σε καμιά σποιλεριά


Λέτε να σβήσουν και τα δικά μας χρέη; :P

 

Κοίτα να δεις. Γνωστός μου που συνεργάστηκα στο παρελθόν είναι μηχανικός με phd στο information security. Τον είχαν φωνάξει στην Ελβετία μαζί με άλλους δύο καμένους κομπιουτεράδες (από όλο το κόσμο επέλεξαν αυτούς τους 3 δηλαδή) να σπάσουν ένα απαραβίαστο (λέμε τώρα) σύστημα.. και το κατάφεραν. Ο τύπος λοιπόν ο οποίος είναι το λιγότερο διάνοια, είναι επίσημος σύμβουλος του Τσίπρα! Τα μέσα λοιπόν τα έχουμε, η βούληση μένει! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ την ξεκίνησα κι έχω κολλήσει...
Μια παράξενη λεπτομέρεια.Κατεβάζω τις σειρές σε Web-Rip γιατί είχα την αίσθηση πως δεν έχουν censorship.
Στο μονόλογο του πρώτου επεισοδίου στη ψυχολόγο ακούω F...Society και ξενερώνω...Λέω ας κατεβάσω και το

HDTV Rip να δω τι παίζει.

Όντως στην τηλεοπτική έκδοση όχι μόνο δεν κόβουν τη λέξη, αλλά μετά τον Bill Cosby δείχνουν τον Mel Gibson και όχι

τον άλλο που δείχνει στην Web-rip...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...