Προς το περιεχόμενο

Mr Robot (2015)


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, logistoulis είπε

δε χρειάζεται να θυμάσαι πολλά ο τύπος είναι τρελός σε στυλ fight club, οπότε δε χρειάζεται να ακολουθείς τη λογική συνέχεια

μου κάνει εντύπωση που το συνεχίζουν.. 

Που ακριβως να ζητησω μεταμελεια για να μην με καψουν στην πυρα που μου αρεσει??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dalan2007 είπε

Που ακριβως να ζητησω μεταμελεια για να μην με καψουν στην πυρα που μου αρεσει??

πουθενά κι εμένα για ένα περίεργο λόγο μου αρέσει που ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω, η σειρά ήταν ό,τι να ναι , παρόλα αυτά την έβλεπα

 

νόμιζα ότι είχα μείνει εγώ και άλλοι 2 για αυτό δεν μου έκανε εντύπωση ότι την έκοψαν και μου κάνει που τη συνεχίζουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας ολοκληρώσει μόλις τους 2 πρώτους κύκλους, θεωρώ ότι αυτή η σειρά δεν θα αρέσει σε αυτούς που ξεκίνησαν να την δουν καθαρά για το κομπιουτερίστικο κομμάτι και στην πορεία ανακάλυψαν ότι έχει στοιχεία από ψυχολογία, κλπ.

Να πούμε όμως την αλήθεια, πολλά σενάρια επιθέσεων, είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα, όπως έχουν γυριστεί σε μερικές οθόνες. Δεν λέω ότι γίνεται μόνο έτσι, αλλά σε αυτή τη σειρά ξεκάθαρα φρόντισαν να είναι πραγματιστικά τα σενάρια επιθέσεων και όχι πατάμε 10 κουμπιά και βγαίνει η πρόσβαση, όπως σε πολλές άλλες ταινίες/σειρές που έχουν προσπαθήσει να αγγίξουν το θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είδα την 1η σεζόν, λέω εδώ είμαστε!

Η 2η σεζόν ήταν ένα βασανιστήριο. Δεν ξέρω, με έκανε να παρατήσω τη σειρά για κάνα 6μηνο.

Διστακτικά ξεκίνησα την 3η σεζόν και ευτυχώς μου ανανέωσε το ενδιαφέρον για τη σειρά.

Η 2η σεζόν για μένα ήταν ένα τεράστιο μπερδεμένο filler.

Φυσικά και περιμένω πως και πως να δω την τελευταία σεζόν!

 

 

Επεξ/σία από stratos_k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδία έχει καταντήσει το όλο θέμα, ας την κόψουν ή ας συνεχιστεί να τη τελειώσουν σύντομα.αν είναι να περιμένουμε 5 χρόνια μαμα το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...