Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το wifi στο δικό μου τουλάχιστον είναι τραγικά απαράδεκτο. Σε σημείο που στο κινητό έχω 2/3 στο Switch δεν μπορώ να συνδεθώ καν.

Στο ένα μέτρο από το ρούτερ στο Switch έχω 2/3 αντί για φουλ σήμα...

Αργότερα με το online play θα έχω πολύ σοβαρό θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω και σε εμενα το wifi ειναι χαλια, για την ωρα δεν κανω κατι που να χρειαζομαι το ιντερνετ και δεν το βλεπω να το χρειαστω ποτε. Κατι demo που κατεβασα απλα πηγα κοντα στο ρουτερ.

Εχει παρατηρησει κανεις αλλος οταν βρισκεις αυτα τα korok seeds οταν πεταγονται αυτα τα περιεργα λενε κατι που ακουγεται παρα πολυ σαν "γεια χαρα"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρατηρησει κανεις αλλος οταν βρισκεις αυτα τα korok seeds οταν πεταγονται αυτα τα περιεργα λενε κατι που ακουγεται παρα πολυ σαν "γεια χαρα"

 

Λέει "Ya ha-ha"

 

Μία συλλαβή διαφορά από το "Ya ha-ra" :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι θα το εχουνε σημειωσει για την επομενη εκδοση ^ προσωπικα ενα step up σε "premium" μοντελο με λιγο καλυτερη αυτονομια, οθονη AMOLED και πιο ανετη λαβη  ( για handheld mode)  θα το εκανα χωρις δευτερη σκεψη, ειδικα τωρα που βγηκε και αυτο το  "leak" για τα save files .... 

 

http://www.nintendolife.com/news/2017/06/rumour_leaked_switch_sdk_hints_at_save_data_transfer_and_guest_logins

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δούμε AMOLED οθόνη σε προϊόν της Nintendo νομίζω ότι το τέλος του κόσμου θα είναι αρκετά κοντά.

 

Ε κάπως έτσι - θα αλλάξει τροχιά η γη και θα φύγουμε για το άλφα του κενταύρου! (Καλή φάση εδώ που τα λέμε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Brace yourselves παιδιά!

 

DDx1WixUMAA0_8F.jpg

 

 

Το συγκεκριμένο artwork το δημοσίευσε η PG στα πλαίσια του εορτασμού για το launch του γιαπωνέζικου λογαριασμού twitter της εταιρίας. Δε νομίζω να σημαίνει κάτι ιδιαίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανακοινώθηκε Direct για το Splatoon 2 αυτήν την Πέμπτη:

 

EDIT: Σχετικά με το Bayonetta από το σχετικό θέμα του neogaf:

Of course, even though the Red and Blue is the respective game's main colors, people are making the connection that those specific red and blue resembles the red and blue of the Neon Switch.
 
Platinum even liked/retweeted a Tweet making the connection.
 
Κάποιος επίσης παρατήρησε: 

Τhe shape of the guns make a big S for Switch.

 

Βέβαια δεν έχουν και πολύ σημασία αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

EDIT2:  Tο Direct θα έχει διάρκεια γύρω στα 25 λεπτά.

 
Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...