Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιζει κανεις puyo puyo tetris απο εδω?? :P

To εχω εγω αλλα δεν με ψηνει πολυ το puyo puyo κομματι.Παιζω που και που tetris .Βεβαια το πηρα για να θυμηθω εποχες gameboy+tetris.Mου φαινεται αρκετα unbalanced οταν παιζεις tetris vs puyo.Αμα ο αλλος ειναι αρκετα καλος στο puyo εχει μεγαλο αβανταζ απεναντι στο tetris.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι εθιστικο παιχνίδι αλλα την τσίμπησαν λίγο την τιμη στα 39ε εναντι 29 αν θυμαμαι στο ps4, επισης νόμιζα οτι ξερω tetris μεχρι που άρχισα να βλέπω λίγο πως παίζουν οι "pros" :P

 

 

To εχω εγω αλλα δεν με ψηνει πολυ το puyo puyo κομματι.Παιζω που και που tetris .Βεβαια το πηρα για να θυμηθω εποχες gameboy+tetris.Mου φαινεται αρκετα unbalanced οταν παιζεις tetris vs puyo.Αμα ο αλλος ειναι αρκετα καλος στο puyo εχει μεγαλο αβανταζ απεναντι στο tetris.

Ναι αυτο παρατηρησα και εγω και χωρις να ειναι καλος ο αλλος, εκανα 2-3 tetris σερι και παλι με κατι chains στο puyo puyo εχασα ανετα. :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Απόδειξη του παράδοξου - δηλαδή ότι το U είχε φοβερά games αλλά το σύστημα bombed...

 

Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.

 

Μακάρι όπως λες...

Επεξ/σία από Steve_Sheep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και ως γνωστόν διαφωνώ με τα remasters, ο φίλος του DF ξεχνάει δύο πολύ βασικούς τίτλους του U: WW HD και TP HD. Αν συνυπολογίσουμε ότι το NSw θεωρητικά μπορεί να τρέχει GC games και άρα θα μπορεί να τρέχει και Wii games, τότε αν βγάλουν στη VC και το SS τότε θα μιλάμε για το απόλυτο Zelda machine που θα τα παίζει μάλιστα on-the-go.

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to NBA playgrounds έκανε ενα μεγάλο update για όποιον ενδιαφέρεται. 

Εχει φτιάξει παρα πολύ τους χρονους φορτώματος. 

 

πάντως online ματσάρισμα δεν βρίσκει με τίποτα. Κανείς δεν παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός 10αδας και το zelda αλλά και το νεώτερο mario kart. Επιστροφή στην γνωστη''σαπιλα''...https://www.enternity.gr/Article/Games/Gfk-Hellas/GfK-Hellas-Πωλήσεις-games-Μάιος-2017/42688.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός 10αδας και το zelda αλλά και το νεώτερο mario kart. Επιστροφή στην γνωστη''σαπιλα''...https://www.enternity.gr/Article/Games/Gfk-Hellas/GfK-Hellas-Πωλήσεις-games-Μάιος-2017/42688.html

 

(Ελαφρώς offtopic) Ο κύριος Παπαπαύλου αναφέρει στα σχόλια ότι ζήτημα να έχει φτάσει τις 5.000 πωλήσεις το Switch στην Ελλάδα. Γνωρίζουμε καθόλου το install base των ps4/xbone στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος δεκαδας το zelda στην ελλαδα,την τρομερη αγορα gaming της ελλαδας και ειδικα για το nintendo που ευτυχως που υπαρχουν οι 30 και ηλικιες και λεμε και σε κανενα μικρο παιδι να παιξει κανενα τετοιο παιχνιδι. Και που μπηκα στον κοπο να σχολιασω δεν αξιζε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...