Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

thanks dobro :-D  !! πηρα ένα με την ελπιδα οτι εχει gps για να το αφησω στο αμαξι να μην τρεχω το λενοβο πανω κατω όλη την ώρα...

ειχα και εχω προβλημα με το Login οποτε εν τελει παρηγγειλα σαν επισκεπτης αλλα ειχα χασει κ εγω τα διαθεσιμα εντος αττικης (+4 € οποτε)  :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην παραλια με το tablet πατε; Στην παραλια δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε απο το να ειστε κολλημενοι στο ιντερνετ; :mellow:

 

εγω παντως μια φορά κ*λους κοιταω (όταν το επιτρεπει η κατασταση απο πλευρας "παρεας") :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως μια φορά κ*λους κοιταω (όταν το επιτρεπει η κατασταση απο πλευρας "παρεας") :P

 

 

Απο πλευρα παρεας η απο πλευρα παντοφλας; :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην παραλια με το tablet πατε; Στην παραλια δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε απο το να ειστε κολλημενοι στο ιντερνετ; :mellow:

στην περιπτωση που  ξεχασετε τις ρακετες........μια 2η χρηση του ταμπλετ...μονο μπαλακι να εχετε :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα ενα για τον γιο μου αλλα για να αντεξει θα του βαλω 3 ζελατινες μπροστα μια θηκη 7 απο πανω μια θηκη 8 και μετα μια θηκη 9 :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλε όλες τις ζελατίνες και θ'ηκες, σε αυτά τα λευτά δεν θες την παραμικρή μαλακία πάνω που μπορεί να κάνει την κατάσταση χειρότερη.

20 ευρώ έδωσες. Και τεχνολογικά δεν θα κρατήσει πάνω απο 1-2 χρoνια max. Για να μην πω οτι έληξε ήδη.

 

Τεχνολογικα εχει ληξει ηδη αλλα υπαρχει παντα και αυτη η εκδοχη.

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα κι εγω ενα, νομιζω για 20 ευρω θα ειναι οτι πρεπει για casual browsing και κανα youtube, που ειναι ακριβως ο λογος που εψαχνα για ενα ταμπλετ.

 

Εβαλα παραλαβη απο καταστημα, για να καταλαβω το κρατανε μεχρι να παω να το παραλαβω η παιζει να παω αυριο και να μου πουν οτι τα εδωσαν ολα?

 

Ευχαριστω dobro!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα προσφατη εμπειρια με παραγγελια παραλαβη απο το καταστημα.

Τυπωστε την παραγγελια που σας ηρθε στο εμαιλ.Μπορει να σας χρειαστει.

Πατε στο καταστημα που εχετε επιλεξει να παραλαβετε, πατε στο ταμειο και δειχνετε το χαρτι που τυπωσατε.

Θα σας φερει ο υπαλληλος τα πραγματα, πληρωνετε και φευγετε.

2 μερες κρατανε την παραγγελια.Αν δεν εμφανιστειτε στις 2 μερες αποδεσμευονται τα πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εβαλα παραλαβη απο καταστημα, για να καταλαβω το κρατανε μεχρι να παω να το παραλαβω η παιζει να παω αυριο και να μου πουν οτι τα εδωσαν ολα?

Όχι, δεν μπορουν να το πουν αυτό, το προιον σου δεσμευεται και οι υπαλληλοι του υποκαταστήματος είναι υποχρεωμένοι να το κρατησουν και να σε περιμενει, και όχι να το... εξαφανίσουν (δινοντας το σε αλλον για παράδειγμα όπως λες). Το συστημα του Κωτσοβολου όπως εχουμε δει στο παρελθον και στην πραξη, μετραει αποθεμα σε πραγματικο χρονο και δεν πεφτουν παραγγελιες χωρις να υπαρχει.  Μεχρι τωρα λειτουργει πολύ καλα, καμια σχεση με πολλα αλλα μαγαζια (μην πω ονόματα).

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...