Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παρέλαβα και εγώ πριν 1 ώρα. αφού το έστησα και έβγαλα ότι έξτρα προγράμματα είχε, είναι απλά τέλειο για λίγο σερφάρισμα και youtube που ήθελα για την μάνα μου. ευχαριστώ τον ts

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα και εγώ πριν 1 ώρα. αφού το έστησα και έβγαλα ότι έξτρα προγράμματα είχε, είναι απλά τέλειο για λίγο σερφάρισμα και youtube που ήθελα για την μάνα μου. ευχαριστώ τον ts

εκανες root και εβγαλες το bloatware? Αν ναι μπορεις να μοιραστεις την διαδικασια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελικα δεν εχει gps;

Το εγραψε ενας συμφορουμιτης νωρίτερα, από αλλον δεν διαβασα κατι σχετικο.


Έφαγα άκυρο λόγω έλλειψης αποθεμάτων. Παράδοσηστον χώρο μου. Ώρα παραγγελίας 12:00 χθες. Τί να πω; Μαύρο στον μαυρογιαλουρο...

 

 

11.45 εφυγε από το site. Πως εκανες παραγγελια 12; :confused:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν εχει gps και ουτε το προγραμμα που δινει εδω http://www.insomnia.gr/topic/572125-tabletarchos-70c-titanium-8gb-1990-%E2%82%AC-399%E2%82%AC-%CE%BC%CE%B5%CF%84kotsovolos-%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%BB%CE%B7%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B5/page-7?do=findComment&comment=54061229 μπορει να μπει.

 

No carrier Archos Archos 70c Titanium
Αυτό το στοιχείο δεν είναι συμβατό με τη συσκευή σας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για δοκιμασε αν εχεις χρονο αυτό που το εχω δοκιμασει σε πολλες συσκευες και ξερω ότι δουλευει

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2&hl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανες root και εβγαλες το bloatware? Αν ναι μπορεις να μοιραστεις την διαδικασια?

 

ίσως το είπα λάθος. ουσιαστικά έγιναν installed 6 προγράμματα της εταιρείας (παιχνίδια, demo, υπηρεσίες "μουσικής") και επειδή φοράει και ψιλό pure android βγάζοντας αυτά (όπως και ένα "antivirus" που σου βάζουν) κράτησα chrome και youtube από εφαρμογές και μετά έχει ελάχιστα bloatware. ίσως να μην χρειάζεται και root το μικρό έτσι όπως είναι. όπως είπα σε surfing πάει τίμια (εκτός εάν είναι καμία περίεργη φορτωμένη σελίδα) και σε 720p video @ youtube που δοκίμασα κάνει ένα μικρό "κόλλημα" αλλά μετά πάει αέρα. μην ξεχνάμε ότι για 19,90 και που "ανάβει" πολύ του είναι. 

 

ps1: έχει και καλούτσικη ποιότητα κατασκευής πλάκα πλάκα 

ps2: όσοι το πήρατε βγάλτε την ζελατίνα της οθόνης που μπορεί να μην φαίνεται ότι υπάρχει αλλά είναι τεράστια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκιμασε αν εχεις χρονο αυτό που το εχω δοκιμασει σε πολλες συσκευες και ξερω ότι δουλευει

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2&hl=el

 

"Αυτό το στοιχείο δεν είναι συμβατό με τη συσκευή μας" από Play Store στον Browser...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ακύρωσαν και εμενα με παραγγελια 11.30 αλλα τους ζήτησα να ψάξουν καλύτερα με τον υπευθυνο... Την ωρα που με πηραν αυτοί εκανα καταγγελια στη ΓΓΚ για άλλο καταστημα, μη κανω και δεύτερη σήμερα, αμαρτία ειναι...

 

τελικά GPS εχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκιμασε αν εχεις χρονο αυτό που το εχω δοκιμασει σε πολλες συσκευες και ξερω ότι δουλευει

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2&hl=el

 

No carrier Archos Archos 70c Titanium

Αυτό το στοιχείο δεν είναι συμβατό με τη συσκευή σας.

 
Τα ιδια
 
 To CM Cecurity μου βρηκε και ιο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν σας αφηνει να το κατεβασετε δηλαδή, όχι ότι το τρεχεις και δεν βρίσκει gps δεκτη.

 

Λογικα δεν θα εχει, αλλα μονο αν περνούσατε το apk σε μια sd (ή μεσω cloud) και το βαζατε θα ημασταν 100% σιγουροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ακύρωσαν και εμενα με παραγγελια 11.30 αλλα τους ζήτησα να ψάξουν καλύτερα με τον υπευθυνο... Την ωρα που με πηραν αυτοί εκανα καταγγελια στη ΓΓΚ για άλλο καταστημα, μη κανω και δεύτερη σήμερα, αμαρτία ειναι...

 

τελικά GPS εχει;

Να περιμένω και γω ακύρωση που έκανα παραγγελία στις 11,44; αν μου τηλ. για ακύρωση, τι να τους πω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να περιμένω και γω ακύρωση που έκανα παραγγελία στις 11,44; αν μου τηλ. για ακύρωση, τι να τους πω;

 

τι να σου πω, καποιοι πηραν δύο, καποιοι ένα καποιοι θα παρουμε δε ξερω εγω τι...

Ας ειναι, ΓΓΚ και σκρουτζ και απο εδω παν κ αλλοι! Με στεναχωρει ομως το γεγονός οτι δεν είναι πρωτη φορά που γινεται (και πιθανώς θα συνεχίσει)...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω, καποιοι πηραν δύο, καποιοι ένα καποιοι θα παρουμε δε ξερω εγω τι...

Ας ειναι, ΓΓΚ και σκρουτζ και απο εδω παν κ αλλοι! Με στεναχωρει ομως το γεγονός οτι δεν είναι πρωτη φορά που γινεται (και πιθανώς θα συνεχίσει)...

Λογικά θα μου τηλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω απο Ηρακλειο Κρητης, ειχε κ αλλα αποθεματα αλλα μολις η κοπελα στο ταμειο ηδη την τιμη γουρλωσε τα ματια της και ρωτουσε αν ειχε αποθεμα  να παρει κ αυτη :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...