Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι το παίρνετε για Skype κάντε υπομονή και κρατήστε το σφραγισμένο, μέχρι να το δοκιμάσουμε αύριο εμείς που θα το κρατήσουμε έτσι κι αλλιώς.

 

Αν δεν κάνει, το δίνετε σφραγισμένο σαν καινούργιο σε κάποιον που δεν πρόλαβε.

 

Αύριο που θα παραλάβω θα δοκιμάσω και ενημερώνω εδώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα προσφατη εμπειρια με παραγγελια παραλαβη απο το καταστημα.

Τυπωστε την παραγγελια που σας ηρθε στο εμαιλ.Μπορει να σας χρειαστει.

Πατε στο καταστημα που εχετε επιλεξει να παραλαβετε, πατε στο ταμειο και δειχνετε το χαρτι που τυπωσατε.

Θα σας φερει ο υπαλληλος τα πραγματα, πληρωνετε και φευγετε.

2 μερες κρατανε την παραγγελια.Αν δεν εμφανιστειτε στις 2 μερες αποδεσμευονται τα πραγματα.

 

Το ειδα και εγω αυτο και το εκανα παραγγελια απο το καταστημα της Ελευσινας για να εστςελνα τον Κουνιαδο μου που μενει εκει αλλα διαβασα οτι εκτος απο την εκτυπωση θα πρεπει αν εχεις και ταυτοτητα οποτε δεν το γλυτωνω το τρεξιμο.

 

(Κωστακη γιοκα μου παλι θα τρεχω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει περίπτωση να μην λειτουργεί το skype. Μια χαρα θα είναι. Το πόσο καθαρή θα είναι η εικόνα και χωρίς σπασίματα στην κίνηση είναι το ζητούμενο. Και φυσικά τι άλλο τρέχει μαζί με το skype απο πριν. 

Εχω τρέχει skype με υποφερτή εικόνα σε χειρότερα μαραφέτια απο αυτό.(single core me 512 ram και με χειρότερη web cam)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μόλις με πήραν τηλ......η προσφορά ισχύει λέει μόνο για 1 τεμ και όσα και να είχες παραγγείλει (είχα παραγγείλει 2) θα παραλάβεις μόνο ένα.......

Να τα μας......

 

Όχι τίποτα άλλο, αλλά τα έχω τάξει.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...