Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βάλε αυτό και δες.

Επίσης αν έχει πες μας πόσο γρήγορα συνδέεται και πόσο ακριβές είναι.

Δοκίμασε τό χωρίς να έχεις το wifi ανοιχτό για να δούμε πόσο καλό είναι χωρίς υποβοήθηση agps.

 

To agps δεν εχει σχεση με το wifi αλλα με το δεκτη κινητης τηλεφωνιας. Συνεπως δεν επηρεαζει-βοηθαει καπου αν εισαι συνδεδεμενος με το router σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a-gps είναι το κατέβασμα του almanac για να ξέρει το gps ποιους δορυφόρους να ψάξει για να λοκαρει πιο γρήγορα.. οπότε παίζει ρόλο αν είσαι συνδεμενος κάπου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς γίνεται να έχω κάνει παραγγελία 10:00 η ώρα και άλλοι να έχουν παραλάβει κάνοντας παραγγελία στις 11:44 ήταν τα λόγια μου στο τηλέφωνο στον κοτσοβολο στα κεντρικά και ζήτησα να μιλήσω με τον υπεύθυνο και μου είπαν θα με πάρουν σε λίγο. Λέτε να βγει τίποτα από όλο αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά για δωράκια τσίμπησα 2 ευχαριστώ πολύ στο dopro.φιλε κάνεις εξαιρετική δουλειά.

Και αν δείτε ακριβώς μετά τον dopro που έγραψε για την προσφορά μετά από 10 λεπτά έγραψα ότι πήρα δύο. Τι να πω απαράδεκτοι είναι πολύ λίγο για να τους χαρακτηρισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα δεν αξιζει να χαλιεστε για μια κινεζια του 20αρικου.

 

Αφηστε το να περασει και περιμενετε την επομενη προσφορα.

 

Αν αντιμετωπίζουμε έτσι τα πράγματα, δεν θα αλλάξει τίποτα σ'αυτήν τη χώρα... Σημασία δεν έχει πόσο κοστίζει...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα δεν αξιζει να χαλιεστε για μια κινεζια του 20αρικου.

Αφηστε το να περασει και περιμενετε την επομενη προσφορα.

Δίκαιο έχεις ότι δεν αξίζει απλά λέμε τα γεγονότα για να ξέρει και ο επόμενος που θα "αγοράσει" κάτι σε προσφορά από το μαγαζί αυτό να ξέρει τι να περιμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω σήμερα από κατάστημα Τούμπας Θεσσαλονίκη. Η μπαταρία ήταν τελείως άδεια οπότε εντυπώσεις μόλις φορτίσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να ναι είναι εκεί...Μόλις μου πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι τελικά θα μου στείλουν το ένα από τα δύο που είχα παραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η ιστορια εχει δειξει οταν βγαινουν τετοιες προσφορες, ανεξαρτητα πιο ειναι το καταστημα που εβγαλε την προσφορα,

θα πεσουν και ακυρα.Δεν θα παραλαβουν ολοι.

Γιαυτο δεν αξιζει να χαλατε την διαθεση σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση όσα διαβάζω έχουν παραλάβει κανονικά όσοι επέλεξαν παραλαβή από κατάστημα....και κάποιοι άλλοι (που επέλεξαν παράδοση στο σπίτι) έφαγαν άκυρα τηλεφωνικώς....Σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a-gps είναι το κατέβασμα του almanac για να ξέρει το gps ποιους δορυφόρους να ψάξει για να λοκαρει πιο γρήγορα.. οπότε παίζει ρόλο αν είσαι συνδεμενος κάπου!

Δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...