Προς το περιεχόμενο

OS X El Capitan


γροσερισοπ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 675
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Κατι που δεν ειχα παρατηρησει: 

H public beta περναει κατευθειαν στην επομενη beta (10.11.1)? Δεν μπορει να "κατσει" στην final του El Capitan?

Ρωταω επειδη εχω μια VM με την public οπου εσκασε μυτη update (10.11.1 beta) πριν λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι που δεν ειχα παρατηρησει: 

H public beta περναει κατευθειαν στην επομενη beta (10.11.1)? Δεν μπορει να "κατσει" στην final του El Capitan?

Ρωταω επειδη εχω μια VM με την public οπου εσκασε μυτη update (10.11.1 beta) πριν λιγο.

...και άργησε,αν την κάνεις θα έχεις άλλη μια την 10.11.2   χαχαχαχα

Όπως έγραψα σε αλλο φορουμ εγώ αυτη την παράνοια πριν δώσεις στην κυκλοφορία την επίσημη να έχεις παει στην πρώτη Beta της επόμενης αρνούμαι να την παρακολουθήσω.. Γιατι δεν ενσωμάτωσαν έστω ενα ποσοστό αυτής σε δεύτερη GM π.χ ?  μαζί με την GM σχεδον την έδωσαν (2 μερες μετα αν δεν κάνω λάθος) και είχαν 15 μερες μπροστά τους.. -τεσπα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το El Capitan λέει ότι θα έβγαινε σήμερα το site της apple αλλά τίποτα.. ξέρει κανείς τι γίνεται;

Δεν δουλευουν σε timeline Ελλαδος. Κατα τις 20.00 θα σκασει μυτη στο Appstore.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H GM θα είναι οπότε κατεβάστε την τώρα που δεν έχει κίνηση είναι και 6+GB  :P


Ο ορθογραφικός οδηγός της iSquare θα δουλεύει κανονικά ?

Είπαν με την κυκλοφορία θα δώσουν UpDate παραπάνω ομως εχει και ενα "how to" απο το φιλαράκι μας και για την παλιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'έναν iMac (late 2008) με 4GB RAM που το Mavericks και οι εφαρμογές τρέχουν με ενα ελαφρό lag, προτείνεται η αναβάθμιση σε El Capitan? Το Yosemite ήταν μια αποτυχία, αναγκάστηκα να επιστρέψω πίσω στο Mavericks. Υπάρχει περίπτωση οι επιδόσεις του El Capitan να συγκριθούν με αυτές του Mountain Lion που πήγαινε σφαίρα;

To Υosemite ήταν καλύτερο από τα μάβερικς βρήκα προσωπικά. Το El Capitan πάει τρελή σφαίρα. (έχω την GM εδώ και δυο βδομάδες και είδα τρομερή διαφορά στη διαχείρηση μνήμης). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Υosemite ήταν καλύτερο από τα μάβερικς βρήκα προσωπικά. Το El Capitan πάει τρελή σφαίρα. (έχω την GM εδώ και δυο βδομάδες και είδα τρομερή διαφορά στη διαχείρηση μνήμης). 

 

Δυστυχώς στο μηχάνημα που προαναφέρω (iMac late 2008 με αναβαθμισμένη ραμ στα 4GB) ήταν τόσο αργός που δεν ήταν πλεον παραγωγικός στο Yosemite. Πιστεύει κανεις πως το El Capitan θα είναι παρόμοιο ή σαν το Mountain Lion που βγήκε μετά (την πατάτα) το Lion (σαν να λέμε Yosemite);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...