Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενώ έχω υπόλοιπο στο paypal (12 euro) το steam αρνείται πεισματικά να δεχτεί την πληρωμή. Το παιχνίδι (grid 2) κάνει 6,24 ευρώ οπότε δεν τίθεται θέμα χρηματικής επάρκειας. Πιο συγκεκριμένα μου βγάζει το εξής μύνημα : 

 

An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed.
Please contact Steam Support.

 

An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed.
Εχεις κανείς ιδέα τι μπορεί να παίζει; Ειναι πολύ εκνευριστικό να μην μπορείς ούτε με υπόλοιπο στο ππ να κάνεις αγορά. Προηγουμένος είχε προηγηθεί αγορά στο playstore οπότε δεν νομίζω να υπάρχει και η περίπτωση τα χρήματα στο υπόλοιπο να είναι κάπως δεσμευμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δοκίμασα εγώ από aliexpress και δεν τα κατάφερα.Πρόσεξα ότι μπόρεσα να αγοράσω μόνο απο hong kong και εκανα και 3 αγορές.Και δοκίμασα κάτι απο Κίνα και δεν με άφηνε.Συγκεκριμένα πήρα αυτή την ζελατίνα . Για δοκιμάστε και εσείς να πάρετε κάτι απο αυτόν τον πωλητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μπόρεσα και χρησιμοποίησα ξανά τη πιστωτική μου στο ebay/paypal χωρίς περιορισμούς. Τη χρησιμοποίησα κανονικά χωρίς το κόλπο με μεταφορά από δεύτερο λογαριασμό. Νομίζω πως όλα είναι πάλι νορμαλ.

 

+1 χτες το βραδυ..

οποιος θελει paysafe online ας δοκιμασει αυτα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη μερες πριν ειχα πετυχει το κολπακι για να γεμισει το balance στο paypal και επειδη ειναι παααρα πολλες οι σελιδες, να τα πω μια να δω αν θυμαμαι καλα, αφου εχω κανει request money απο τον λογαριασμο paypal του οποιου το balance θελω να γεμισω, φτιαχνω ενα λογαριασμο με αλλο mail στο paypal και μετα μου στελνω απο αυτον τον καινουριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη μερες πριν ειχα πετυχει το κολπακι για να γεμισει το balance στο paypal και επειδη ειναι παααρα πολλες οι σελιδες, να τα πω μια να δω αν θυμαμαι καλα, αφου εχω κανει request money απο τον λογαριασμο paypal του οποιου το balance θελω να γεμισω, φτιαχνω ενα λογαριασμο με αλλο mail στο paypal και μετα μου στελνω απο αυτον τον καινουριο?

 

http://www.insomnia.gr/topic/575253-%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-capital-controls/page-74?do=findComment&comment=54217402

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασα εγώ από aliexpress και δεν τα κατάφερα.Πρόσεξα ότι μπόρεσα να αγοράσω μόνο απο hong kong και εκανα και 3 αγορές.Και δοκίμασα κάτι απο Κίνα και δεν με άφηνε.Συγκεκριμένα πήρα αυτή την ζελατίνα . Για δοκιμάστε και εσείς να πάρετε κάτι απο αυτόν τον πωλητή.

 

 

Παιδιά μολις έκανα και εγώ αγορά απο αυτόν τον πωλητή.

Δούλεψε κανονικότατα Χωρίς να εχω λεφτά στο balance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κάνω και μια ερώτηση ίσως χαζη ...

Υπάρχει πρόβλημα με τις αποτυχημένες προσπάθειες που κάνω κάθε τόσο?

Όλα λένε danied. Μπορώ να συνεχίσω να προσπαθώ ε?

Ξέρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...