Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και 1 μηνας ειναι αυτο που σου λενε αυτοί στη σελίδα τους. Το για πόσο θα υπάρχει διαθεσιμότητα σε κάρτες φόρτισης δε μπορούμε να το ξέρουμε.

Εφόσον η spectrocard φορτίζει με bitcoin αυτομάτως αποκλείεται από τις πιθανές  λύσεις από μένα. Προσωπική άποψη πάντα.

 

Δεν φορτίζει με bitcoin, με ευρώ φορτίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και 1 μηνας ειναι αυτο που σου λενε αυτοί στη σελίδα τους. Το για πόσο θα υπάρχει διαθεσιμότητα σε κάρτες φόρτισης δε μπορούμε να το ξέρουμε.

Εφόσον η spectrocard φορτίζει με bitcoin αυτομάτως αποκλείεται από τις πιθανές  λύσεις από μένα. Προσωπική άποψη πάντα.

 

Κι εγω εχω αποφασισει οτι δεν προκειται να παω σε λυση bitcoin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ στην αρχή έτσι έλεγα αλλά αλλιώς δεν βλέπω φως...Και από ότι βλέπω δεν είναι και κάτι δύσκολο οπότε θα κατέβω Κέντρο στο atm αύριο να πάρω λίγα bitcoin για να δοκιμάσω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και 1 μηνας ειναι αυτο που σου λενε αυτοί στη σελίδα τους. Το για πόσο θα υπάρχει διαθεσιμότητα σε κάρτες φόρτισης δε μπορούμε να το ξέρουμε.

Εφόσον η spectrocard φορτίζει με bitcoin αυτομάτως αποκλείεται από τις πιθανές  λύσεις από μένα. Προσωπική άποψη πάντα.

 

ΚΑΚΩΣ! προσωπική άποψη επίσης

 

να σαι πιο open minded φίλτατε ;)

έρχονται δύσκολοι καιροί!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΚΩΣ! προσωπική άποψη επίσης

 

να σαι πιο open minded φίλτατε ;)

έρχονται δύσκολοι καιροί!

Παιδιά καθένας πράττει οπως νομίζει βάσει των εμπειριών του και της ιδιοσυγκρασίας του. Αν κάποιος θέλει να εμπιστευτεί τη λύση του bitcoin υπάρχει ενα ολόκληρο θέμα στο insomnia γεμάτο γνώση.  Ασε john μας εκαψαν αυτά τα open mind και μας τσουρούφλισαν πολλάκις και οποιος λεει καεί στο χυλό φυσά και το γιαούρτι :-)

πέραν αυτου εχω διαβάσει το θέμα του bitcoin και τις κρατήσεις τις  βλέπω καπως υπερβολικές και μένω και επαρχία νησί, πολύ μακρυα απο το περιβόητο ΑΤΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καθένας πράττει οπως νομίζει βάσει των εμπειριών του και της ιδιοσυγκρασίας του. Αν κάποιος θέλει να εμπιστευτεί τη λύση του bitcoin υπάρχει ενα ολόκληρο θέμα στο insomnia γεμάτο γνώση.  Ασε john μας εκαψαν αυτά τα open mind και μας τσουρούφλισαν πολλάκις και οποιος λεει καεί στο χυλό φυσά και το γιαούρτι :-)

πέραν αυτου εχω διαβάσει το θέμα του bitcoin και τις κρατήσεις τις  βλέπω καπως υπερβολικές και μένω και επαρχία νησί, πολύ μακρυα απο το περιβόητο ΑΤΜ.

 

ε τότε βρες κπ να σου φορτώσει το paypal και κάντου ένα donate

φτηνότερα θα σου κοστίσει

Επεξ/σία από JOHNMORE1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ευχαριστήσω και εγω με τη σειρά μου τον αγαπητο Γιάννη για τη βοήθεια με τη μεταφορά στο paypal και την ευχαριστη κουβεντα!!

 

Ψαχνόμαστε τωρα για αμφιβόλου ποιότητας/αξιοπιστίας εναλλακτικές απο εξωτερικό εκει που μας καταντησαν! να θεωρούμε το ουσιώδες πολυτελεια και να ψαχνουμε να βρούμε τρύπες για να κάνουμε τη δουλειά μας (και ναι σε καποιους ειναι αναγκαίες οι συναλλαγες με το εξωτερικό σε μη επαγγελματικό επιπεδο-κυρίως λόγω κόστους)!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για moneysafe:

Για να κλείσεις το λογαριασμό σε χρεώνει 10€.Εαν δεν έχεις μέσα καθόλου χρήματα και σταματήσεις να τη χρησιμοποιείς, πως στα παίρνουν τα 10€; Σε κυνηγάνε νομικά;

Είναι νόμιμη αυτή η χρέωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για moneysafe:

Για να κλείσεις το λογαριασμό σε χρεώνει 10€.Εαν δεν έχεις μέσα καθόλου χρήματα και σταματήσεις να τη χρησιμοποιείς, πως στα παίρνουν τα 10€; Σε κυνηγάνε νομικά;

Είναι νόμιμη αυτή η χρέωση;

 

δεν θα σου απαντήσω υπεύθυνα γιατί δεν μπορώ να μαι σίγουρος με βεβαιότητα φίλε

 

όμως με βάση ΠΙΟ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ από μας:

αυτό που αναφέρουν είναι να βάλουμε οπωσδήποτε κινητό μας που να ισχύει προφανώς γτ στελνει εκεί κωδικούς επιβεβαίωσης

 

για τα ονοματεπώνυμο κλπ στοιχεία θα το ανέφερε νομίζω

συνεπώς αφού δεν θέλουν τα στοιχεία μας με ταυτότητες ή άλλα έγγραφα (βλέπε πχ ΟΠΑΠ ή άλλα BET) δεν πιστεύω προσωπικά ότι υπάρχει κάποια απαίτηση

 

επίσης προφανώς αν βάλεις μετά 10 ευρώ θα σου πάρει 1.5€ για κάθε μήνα! 1.5€x12m=18€ δεν είναι κι άσχημα σε σχέση με τις κάρτες των τραπεζών που χρέωναν και παραπάνω παλιότερα νομίζω, αν λανθάνω διορθώστε με...

 

πάντως δεν έχετε παρά να τους κάνετε μια ερώτηση από κάτω στα σχόλια του youtube να σας διαφωτίσουν

 

θα τα βρούμε όλα στην πορεία αρκεί να διαδίδουμε ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ και να μην τις κρατάμε για πάρτη του ο καθένας ;)

 

αν διαφώνησα με 2 άτομα που κακοβλέπουν πχ το bitcoin (παλιότερα κι εγώ) είναι επειδή πλέον το έχουν κάνει κι άλλοι κι απ'αυτό το forum αλλά κι από αλλού

δεν θέλει νομίζω φόβο αλλά ΠΡΟΣΟΧΗ και σωστή ενημέρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή δεν τα παρακολουθώ τα πράγματα έχουμε κανένα νέο για το πότε θα μπορούμε να ψωνίζουμε απ' έξω με τους συνηθισμένους τρόπους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή δεν τα παρακολουθώ τα πράγματα έχουμε κανένα νέο για το πότε θα μπορούμε να ψωνίζουμε απ' έξω με τους συνηθισμένους τρόπους;

 

Κάνε τον κόπο να διαβάσεις τις τελευταίες σελίδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας μηνας με cc....

:(

 

Για την neteller εχουμε συζητησει; Την εχει κανεις;

Ναι, νομίζω πιο πίσω είχε γράψει ο chek2fire οτι δεν μπορεί να τα χρησιμοποιήσει και του έχουν ξεμείνει μέσα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας μηνας με cc....

:(

 

Για την neteller εχουμε συζητησει; Την εχει κανεις;

Έχω εγώ Neteller είχα μερικά euro μέσα και τα χρησιμοποίησα κανονικά στο εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...