Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν χρόνος ομιλίας/data/SMS από Cosmote, Vodafone και Wind


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα σε κοσμοτε περασε μια ωρα και δεν μου ειχε ερθει, ξανα εστειλα μηνημα, μου ηρθε πισω οτι το εχω ενεργοποιησει ιδη και στα καπακια αλλο μηνημα οτι μου μπηκαν λεπτα/mb.

 

Οσο για το μπερδεμα με την wind και το ναι, καπιοι απο εμας δεν ειχαν ποτε wind, τι αλλο να μας ερχοταν στο μυαλο περα του οτι η wind trollαρει?

 

Η wind πιανει καθολου; πως και δηνει τοσα πολλα σε σχεση με τους αλλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να έχεις κάνει ανανέωση μέχρι 2 μήνες πριν για τα δωρεάν λεπτά.

Μ'αρέσει που συμπαραστέκονται και στο φτωχό κοσμάκι για το δημοψήφισμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράζετε και κράζετε όλοι τη wind αλλα ένας δε σχολίασε ότι δίνει 4πλασιο δωρεάν χρόνο ομιλίας και mb. κλασσικες εξυπναδες. Άντε στείλτε το μνμ απτή what's up σας τωρα να σας βάλει τα 400 mb για 2-3 μερες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΦΤΙΛΑ η wind,για να πάρεις την "βοήθεια" πρέπει να στείλεις τη λέξη "ΝΑΙ" αν αυτό δεν είναι προπαγάνδα τι είναι? Βρωμιά.

η Wind χρωσταει κατι μυρια εξαψηφια σε αριθμο απο αδεια λειτουργιας της ως telestet που ποτε δεν πληρωσε.......λογικο ειναι να προπαγανδιζει ,πως αλλωστε την εχουν και λειτουργει ακομη ?? οταν κοβανε το ρευμα σε κανα κακομοιρη δεν ειδα να του δωσει τσαμπα χρονο ομιλιας .....και βασικα το κανουν ολες οι εταιριες να βαστηξουν τους πελατες αλλιως μια σταση πληρωμων ξαφνικα θα τους φερει σε απογνωση.....τελικα εχει και τα καλα του ,το δημοψηφισμα!!!Ηδη ενας γνωστος που δουλευει σε cosmote μου ειπε οτι απο την τριτη οι ακυρωσεις συμβολαιων που εχουν ληξει και δεν εχουν ανανεωθει, πεφτουν βροχη...δεν προλαβαινουν............με την αλμυρα , αρκετα τσεπωσαν και αυτοι .....να την ακουσουν αρκετα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράζετε και κράζετε όλοι τη wind αλλα ένας δε σχολίασε ότι δίνει 4πλασιο δωρεάν χρόνο ομιλίας και mb. κλασσικες εξυπναδες. Άντε στείλτε το μνμ απτή what's up σας τωρα να σας βάλει τα 400 mb για 2-3 μερες.

τραβα και ξεκινα να τηλεφωνεις για να τα φας ....μεχρι τις 7/7 θα ισχυουν αυτα....προσωπικα δε θα καθομουν στο τηλεφωνο με τις ωρες να πιανω την παρλα !!!εξαλλου δε νομιζω να εχει και κανεις την ορεξη σου τετοιες μερες !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο κραξιμο κι αν πεφτει για την voda παντα, ειναι πολυ μπροστα σε σχεση με τους αλλους αυτη τη φορα. Η μονη προϋπόθεση ειναι μια ανανεωση το τελευταιο 3μηνο.

Η κοτε το εβαλε 2μηνο και αν δεν εχεις και καρτα δε μπορεις καν να στειλεις το sms.

Για τη wind τι να πω; Δεν χρειαζονται σχολιασμοι...

 

Επισης η voda/hol μου εδωσε και στο σταθερο μου 5 ωρες προς κινητα και μαλιστα δεν εχω πληρωσει τον λογαριασμο που ελειξε χτες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν ξερω κατα ποσο το ΝΑΙ πρεπει οντως να το στειλεις... εγω σε δυο Q που το ενεργοποιησα εστειλα μονο τον αριθμο 1500

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...