Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν χρόνος ομιλίας/data/SMS από Cosmote, Vodafone και Wind


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν χάνει ευκαιρία η WIND να επιβεβαιώσει για ακόμα μία φορα γιατί είναι η τελευταία εταιρεία κινητής,παρόλο που βγάζει τις καλύτερες προσφορές.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι σημαίες δεν είναι σε σωστή σειρά. Θα πρέπει να μπουν με το μέγεθος της εταιρείας.

 

1. Vodafone (με διαφορά! θα σου έλεγα να πιάσει και το 50% της εικόνας αλλά άσε, 33.3)

2. Cosmote

3. Wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ για το οφφ αλλα ειναι κρίμα της βλακιες που διαβάζουμε στο φμπ για το οχι για το ναι κλπ να τα μεταφερουμε εδω και να βλέπουμε παντου εχθρούς και θελω να πιστεύω πως ήμαστε μεσα στην λογικη και οχι οτι βρέχει... Και δυστυχώς αυριο μεθαύριο σε όποια κατασταση ειναι η Ελλάδα θα ήμαστε παλι με τα ιδια ατομα που θα ξανα δουν εχθρους αυτους που εχουν αντίθετη άποψη....

Καλά τα λες. Είναι μια θετική κίνηση από τις 3 εταιριες, με τη Wind να δίνει ως συνήθως την καλύτερη προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απίστευτο να συνδέεται το SMS που στέλνεις σε μια εταιρία με ΝΑΙ ή ΌΧΙ αντίστοιχα με πράγματα όπως το δημοψήφισμα!! Πάντως πολύ καλή κίνηση της Wind ο χρόνος ομιλίας και τα GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ και ο πατέρας μου έχουμε εταιρικά και τα πήραμε αυτόματα. Ευχαριστούμε Wind.

Και σημειωτέον η Wind ανήκει σε Έλληνες μικρομετόχους σε αντίθεση με τους άλλους δυο παίκτες του χώρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σημειωτέον η Wind ανήκει σε Έλληνες μικρομετόχους σε αντίθεση με τους άλλους δυο παίκτες του χώρου.

Πολύ σωστή η παρατήρηση.

 

Πραγματικά χαοητική η διαφορά πάντως της προσφοράς, σε σχέση με τους άλλους δύο. Μπράβο στη Wind και από εμένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα της vodafone ειναι η πιο "πλουσια" αφου δινει και sms (που δεν δινουν οι αλλοι) αλλα επιπλεον το δινει και στα σταθερα (της hol) αλλα και τα vbc επαγγελματικα

επιπλεον το λανσαρε 1η και ακολουθησαν οι αλλοι 2

 

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ (μη φωναζετε) αλλα η αληθεια πρεπει να λεγεται.

 

μπραβο και στους 3 παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι λες ρε νούμερο; Ειδατε ένα άρθρο κ βγάζει ο καθένας τα κόμπλεξ του από κατω.

Εγώ είμαι νούμερο ; Ή εσύ που κανείς σαν ιθαγενης ....

Επεξ/σία από georgetsl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 η wind,για να πάρεις την "βοήθεια" πρέπει να στείλεις τη λέξη "ΝΑΙ" αν αυτό δεν είναι προπαγάνδα τι είναι? Βρωμιά.

Μόνο και μόνο για ένα τέτοιο σχόλιο μπήκα στο νήμα. Σε ευχαριστώ..

 

Μας ψεκάζουν 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ και ο πατέρας μου έχουμε εταιρικά και τα πήραμε αυτόματα. Ευχαριστούμε Wind.

Και σημειωτέον η Wind ανήκει σε Έλληνες μικρομετόχους σε αντίθεση με τους άλλους δυο παίκτες του χώρου

Είσαι σίγουρος για το bold?

 

 

Πρόκειται για τις επενδυτικές εταιρείες Anchorage Capital Group LLC και Mount Kellett Capital Management LP, οι οποίες, έχουν επενδύσει από το 2011 στη Wind Hellas. Οι δύο επενδυτικές εταιρείες διαχειρίζονται πάνω από 50 δισ. δολ. ΗΠΑ

 

 

http://www.kathimerini.gr/792696/article/oikonomia/epixeirhseis/epistolh-twn-metoxwn-ths-wind-ston-samara-gia-tis-keraies-ths-kinhths

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...