Προς το περιεχόμενο

καπνισμα


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

παιδια,να ρωτησω κατι τελευταιο..επειδη χτες εκανα πυρετο,και ξεκινησε και βηχας(προφανως οχι λογω τσιγαρου μιας και εχω να κανω 5 μερες),ο γιατρος μου εδωσε κατι χαπια,και μ ειπε πως αν μεσα σε 10 μερες δε μου εχει περασει,θα κανω ακτινογραφια θωρακος...εκει θα φανει μαυρο το πνευμονι η οτι εχω καπνισει(λιγο λιγοτερα απο 200)?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Στην ακτινογραφία μαύρο φαίνεται το πλεμόνι έτσι και αλλιώς.

hahahah σωστο και αυτο,αλλα θα φαινεται εννοω οτι εχω καπνισει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αμαν ρε φίλε, έλεος, τόσο άγνοια και ασχετοσύνη γαμώτο μου;;;

Έχεις δει ποτέ ακτινογραφία; Πώς λες εσύ να φανεί η μαυρίλα;

δε ξερω ρε μαγκα,καπου ειχα διαβασει νομιζω οτι σε ακτινογραφια θωρακος φαινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,εγω ενα ξερω,το τσιγαρο το καπνιζω εγω δε με καπνιζει αυτο,και οπως προειπα πολλες φορες,δεν γινεται διοτι το εχω αναγκη,απλα επειδη βρισκομαι σε μια απρεα που καπνιζει φουλ,και απλα κανω και γω μερικα μαζι τους

 

Για να κανεις την διαφορα απο την παρεα εδω σ εχω:Χασις,μαριχουάνα,γκιφ,γκανζα,φούντα Καλαμάτας βρουσαλιο.....Μαυράκι του θεού... :-( :devil:

 

Και θα εισαι ΑΝΕΤΟΣ και ΧΑΛΑΡΟΣ!!! :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Για να κανεις την διαφορα απο την παρεα εδω σ εχω:Χασις,μαριχουάνα,γκιφ,γκανζα,φούντα Καλαμάτας βρουσαλιο.....Μαυράκι του θεού... :-( :devil:

 

Και θα εισαι ΑΝΕΤΟΣ και ΧΑΛΑΡΟΣ!!! :-D

lool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεσαι καλό παλικάρι φιλε αλλά μόλις βλέπω νιανιαρα να καπνίζουν θέλω να τους χωσω μια φαπα και να τους πω "μάθε πρώτα να τον μιναρεις και μετά μαθαίνεις και τσιγάρο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Φαίνεσαι καλό παλικάρι φιλε αλλά μόλις βλέπω νιανιαρα να καπνίζουν θέλω να τους χωσω μια φαπα και να τους πω "μάθε πρώτα να τον μιναρεις και μετά μαθαίνεις και τσιγάρο"

να σαι καλα ρε φιλε,απλα ξερω οτι δεν ππροκειται να το αρχισω,ωστοσο,τωρα που ειμαι και αρρωστος,παρατηρω(μιας και εχω να κανω μια βδομαδα περιπου)πως δε μου λειπει καθολου,δηλαδη δεν εχω εθιστει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σαι καλα ρε φιλε,απλα ξερω οτι δεν ππροκειται να το αρχισω,ωστοσο,τωρα που ειμαι και αρρωστος,παρατηρω(μιας και εχω να κανω μια βδομαδα περιπου)πως δε μου λειπει καθολου,δηλαδη δεν εχω εθιστει...

 

Ε λογικό είναι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μία έως τρεις ημέρες, εξαρτάται από διάφορους παράγοντες, τον οργανισμό, την ηλικία σου, του πόσο πολύ και πόσο συχνά καπνίζεις κ.λπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...