Προς το περιεχόμενο

καπνισμα


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδια,επισης γνωριζει καποιος αν σε ΑΠΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ Η ΣΕ ΑΙΜΑΤΟΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ, θα φανει ο μπαφος,γτ πηρα μια τζουρα προχτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυσε μου μια απορία. Αφου κυριολεκτικά χεζεσαι φίλε μου με ποια λογική κάνεις μπαφο; Δλδ αραχτος με τα μαγκακια και τζουρες, δεκτό αλλά μετά ιδρωμα να δεις αν φαίνεται στις εξετάσεις που θα πας να κάνεις με την μαμά. Τι φάση πραγματικά μήπως πρέπει να σε προβληματίζει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυσε μου μια απορία. Αφου κυριολεκτικά χεζεσαι φίλε μου με ποια λογική κάνεις μπαφο; Δλδ αραχτος με τα μαγκακια και τζουρες, δεκτό αλλά μετά ιδρωμα να δεις αν φαίνεται στις εξετάσεις που θα πας να κάνεις με την μαμά. Τι φάση πραγματικά μήπως πρέπει να σε προβληματίζει αυτό;

γτ αμα κανει θα επρεπε να μην τον νοιαζει μν το μαθουν οι γονεις του?ή θα επρεπε να κανει μονο αμα εχει τα αρχ να τους το πει.

 

τεσπα μαν δν φαινεται απο οσο ξερω κατα τα αλλα το νου σου .

οσον αφορα τις δικαιολογιες σου οτι δεν σε καπνιζει μονο περιστασιακα ,ετσι ξεκιναει παντα τι νομιζεις οτι καποιος απλα ξεκιναει το καπνισμα και βαραει πακετα και καπνους καθε μερα?σιγα σιγα θα εθιστεις θα αυξησεις τα τσιγαρα κλπ.αλλα δεν μπορεις να κανεις και αλλιως οπως σε φανταζομαι οποτε καλυτερα να το παραδεχτεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,επισης γνωριζει καποιος αν σε ΑΠΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ Η ΣΕ ΑΙΜΑΤΟΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ, θα φανει ο μπαφος,γτ πηρα μια τζουρα προχτες...

 

Ας αρχίσουμε απο τα βασικά,

ο θυροειδής που γράφεις , πρόκειται για μυ στα πόδια

ο θυρΕοειδής τον οποίον μάλλον εννοούσες , είναι ο αδένας .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ αμα κανει θα επρεπε να μην τον νοιαζει μν το μαθουν οι γονεις του?ή θα επρεπε να κανει μονο αμα εχει τα αρχ να τους το πει.

 

τεσπα μαν δν φαινεται απο οσο ξερω κατα τα αλλα το νου σου .

οσον αφορα τις δικαιολογιες σου οτι δεν σε καπνιζει μονο περιστασιακα ,ετσι ξεκιναει παντα τι νομιζεις οτι καποιος απλα ξεκιναει το καπνισμα και βαραει πακετα και καπνους καθε μερα?σιγα σιγα θα εθιστεις θα αυξησεις τα τσιγαρα κλπ.αλλα δεν μπορεις να κανεις και αλλιως οπως σε φανταζομαι οποτε καλυτερα να το παραδεχτεις

Όχι φίλε μου δεν είπα αυτό. Αλλά μπαφο το ανήλικο και μετά να τρέχει να μάθει αν φαίνεται στις εξετάσεις μεγάλη αντίφαση. Δλδ ξέρεις ότι η μαμά θα σε πάει για εξετάσεις τι σκατά σκέφτεσαι και κανεις μπαφο αφού θα σου έχει πάει 3 και 5;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ αμα κανει θα επρεπε να μην τον νοιαζει μν το μαθουν οι γονεις του?ή θα επρεπε να κανει μονο αμα εχει τα αρχ να τους το πει.

Κανονικά δεν θα έπρεπε να κάπνίζει καθόλου, 21ο αιώνα έχουμε. Αλλά αφού το κάνει, ναι, να έχει τα @@ να το πει όχι να κρύβεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,επισης γνωριζει καποιος αν σε ΑΠΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ Η ΣΕ ΑΙΜΑΤΟΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ, θα φανει ο μπαφος,γτ πηρα μια τζουρα προχτες...

Τι ωραίος που είναι ο μπάφος, ειδικά με τζονυ μαύρο και πάνω....τι ωραία αίσθηση στον ουρανίσκο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε μου δεν είπα αυτό. Αλλά μπαφο το ανήλικο και μετά να τρέχει να μάθει αν φαίνεται στις εξετάσεις μεγάλη αντίφαση. Δλδ ξέρεις ότι η μαμά θα σε πάει για εξετάσεις τι σκατά σκέφτεσαι και κανεις μπαφο αφού θα σου έχει πάει 3 και 5;

τελοσπαντων εξαλλου στις εξετασεις αιματος δεν φαινεται που ειναι και οι πιο συνηθεισ οποτε κλαιν.

 

Κανονικά δεν θα έπρεπε να κάπνίζει καθόλου, 21ο αιώνα έχουμε. Αλλά αφού το κάνει, ναι, να έχει τα @@ να το πει όχι να κρύβεται.

εγινε :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδια,εαν ηθελα κηρυγμα θα το χα πει στους γονεις μου...απλως ρωταω αν θα φανει σε εξετασεις αιματος για θυρεοειδη αδενα(στο λαιμο),απλα απαντηστε με ενα ναι η οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Man μου ξέρω 'γω 'ντάξει, δεν το κάνουν για να σε dissάρουν ξέρω 'γω απλά κάποιοι είναι περισσότερα χρόνια στη φάση ξέρω 'γω και σου δίνουν τη συμβουλή. Μπορεί ξέρω 'γω να είναι σκληρή, αλλά σίγουρα είναι καλοπροαίρετη ξέρω 'γω. Ό,τι και να γίνει κράτα το αληθινό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...