Προς το περιεχόμενο

Με μεγαλύτερο πάχος τα νέα iPhone 6s και iPhone 6s Plus;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για συσκευή σε αυτή την τιμή φυσικά και θέλω περισσότερα,σοβαρά τώρα μιλάς.? Και ναι το μάτι μου θέλει περισσότερα ακόμα και 200 να έκανε..Δηλαδή θα σκάσεις 500+ ευρώ για να πάρεις τα barely minimum specs ακόμα και στην ανάλυση.Την προπαγάνδα του τόσα βλέπει το μάτι αλλού γιατί όπως βλέπεις η άλλη συσκευή έχει 1080,και σεβάσου τον εαυτό σου και την νοημοσύνη σου πριν πεις πως η άλλη έχει μεγαλύτερο μέγεθος.......

Θες 1080p,πας σε Iphone 6 Plus αλλιως σε Android/windows phone. Το προβλημα που ακριβως ειναι ή μηπως δεν εχουμε ελευθερη αγορα να αγορασεις οποιο κινητο θελεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι δυσκολοι καιροι θα κρατησω το plus kαι οταν βγει 7 βλεπουμε ασχετο προς τρολ σε λιγο κλεινω χρονο με το plus δεν λυγιζει κοψτε αυτη την τρο

Κι εγω ετσι ελεγα φιλε μου, αλλα δυστηχως λυγιζει.

(βεβαια ο φιλος μου που το παθε μπηκε στ'αμαξι με το κινητο στη τσεπη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει σιγά την είδηση για τα χαοτικά χιλιοστά :P

 

Προς απάντηση στο σχόλιο του Agmurk, το 4s White είναι μακράν το ομορφότερο αιφον. Απο το 4s και μετα δεν με εντυπωσιάζει κανένα.

Δεν είναι πια αστείο.

post-31230-Ryan-Reynolds-BUT-WHY-gif-Har

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JoeyBra-side-pocket.jpg

 

Να μια καλή ιδεα ! (για γυναίκες !!)

 

 

700 ευρώ τηλέφωνο στην κολότσεπη ....χμμ...πολύ εκτίμηση το έχει κανείς ... ή βγάζει εύκολα λεφτά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω το παχος θα εχει να κανει και με μεγαλυτερη μπαταρια.δλδ το 6s θα εχει γυρω στα 2200 και το 6s plus γυρω στα 3200.ετσι εικαζω εγω.

και φυσικα να μην στραβωνει που κακα τα ψεμματα δεν ηταν και πολυ επιτυχια το λεπτο 6000 αλουμινιο που χρησιμοποιησαν.ας βαλουν το 7000 οπως του ρολογιου να ειμαστε οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον γενικά οι οθόνες της Samsung ειναι κακές, ψεύτικες και υπερκορεσμενες ειδικά στα τελευταία μοντέλα

2ον το λειτουργικό δεν είναι μόνο η ταχύτητα

3ον μόνο οι άσχετοι μετράνε πυρήνες. Το HW της apple ειναι high end, σα να συγκρίνεις διπύρηνο της Intel με τετραπυρηνο της Mediatek ένα πράμα

4ον αίσχος βρε φιλαράκι, 700€ δίνεις οχι 7, εδώ δε λυγίζουν τα κατά πολύ πολύ φτηνοτερα.

 

Τουτέστιν, ας μην συγκρίνουμε μήλα με πατάτες και παρεξηγούμαστε.

 

Φιλικά πάντα.

Εσείς οι δύο πρέπει να δουλεύετε με την Όλγα Τρέμη. Μια χαρά είναι η οθόνη της samsung και της lg και για δώρο που πήρα σε γνωστό μου κινέζικο κινητό για να το έχει σαν δεύτερο τελικά χάρισε το iphone και κράτησε το κινέζικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες 1080p,πας σε Iphone 6 Plus αλλιως σε Android/windows phone. Το προβλημα που ακριβως ειναι ή μηπως δεν εχουμε ελευθερη αγορα να αγορασεις οποιο κινητο θελεις?

Το δικό σου πρόβλημα που είναι , μήπως δεν έχουμε και ελευθερία λόγου ή σχολίου στο ινσόμνια και πετάχτηκες να μου πεις πιο είναι το πρόβλημα μου.? Δεν σου αρέσει.? προσπέρνα το.Το πιο κινητό θα αγοράσω είναι δικό μου θέμα όπως και το τι θα σχολιάσω εφόσον είναι εντός κανόνων.Κάποιοι συμφωνούν με μένα κάποιοι όχι..Για μένα μια ντουζίνα λεφτά για αυτή την ανάλυση είναι απαράδεκτο ότι κινητό και να είναι,το λειτουργεικό που μου λες windows,android κλπ μου είναι αδιάφορο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό σου πρόβλημα που είναι , μήπως δεν έχουμε και ελευθερία λόγου ή σχολίου στο ινσόμνια και πετάχτηκες να μου πεις πιο είναι το πρόβλημα μου.? Δεν σου αρέσει.? προσπέρνα το.Το πιο κινητό θα αγοράσω είναι δικό μου θέμα όπως και το τι θα σχολιάσω εφόσον είναι εντός κανόνων.Κάποιοι συμφωνούν με μένα κάποιοι όχι..Για μένα μια ντουζίνα λεφτά για αυτή την ανάλυση είναι απαράδεκτο ότι κινητό και να είναι,το λειτουργεικό που μου λες windows,android κλπ μου είναι αδιάφορο.

 /facepalm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες 1080p,πας σε Iphone 6 Plus αλλιως σε Android/windows phone. Το προβλημα που ακριβως ειναι ή μηπως δεν εχουμε ελευθερη αγορα να αγορασεις οποιο κινητο θελεις?

Για 1080p δεν πας σε iphone γιατί όταν τα android είχαν βγάλει 1080p η apple κοίταζε τους γλάρους. Αυτό που είπες απλά δεν έστεκε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 1080p δεν πας σε iphone γιατί όταν τα android είχαν βγάλει 1080p η apple κοίταζε τους γλάρους. Αυτό που είπες απλά δεν έστεκε.

Ο ανθρωπος παραπανω ανεφερε τα 1080p και εκραζε το Iphone 6 για την αναλυση και τα λεφτα που ζηταει. Και του απανταω οτι αν θες 1080p και Apple υπαρχει το Iphone 6plus με μικρη χρηματικη διαφορα αρα που ειναι το προβλημα,και που ακριβως δεν στεκει???

 

Μετα θα αρχισουν παλι να γραφουν καποιοι οτι το Android εχει φτασει στους ταδε πυρηνες λες και τους ενδιαφερουν τα Specs τους αγοραστες τετοιων κινητων αφου ουτε κολλανε και αναβαθμισεις περνουν αρκετες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι είπε αν θες 1080p πας σε iphone 6plus αλλιώς πας σε android ή windows

Ξανακοιταξε το post που απαντησα που αναφερει το παραπανω σε τι ακριβως πηγαινε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...