Προς το περιεχόμενο

Σχεση με την αδερφη ενος φιλου μου.


DoomWrath21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μένα πήγαινε γυμναστήριο το σβκ να τουμπανιάσεις και Δευτέρα του το λες που θα έχουν αναπτυχθεί τα μούσκουλα οπότε αμα πει μα μου κτλ του ρίχνεις μια μπάτσα και όλα κομπλέ!

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα πήγαινε γυμναστήριο το σβκ να τουμπανιάσεις και Δευτέρα του το λες που θα έχουν αναπτυχθεί τα μούσκουλα οπότε αμα πει μα μου κτλ του ρίχνεις μια μπάτσα και όλα κομπλέ!

Θες να έρθεις εσύ αντί για μένα και θα πούμε ότι το έκανε αλλοδαπός χωρίς λόγο να πάει και στα κανάλια!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τα φτιάξω με την αδερφή του εγώ?

Οχι ρε μπορεί να ήταν κόρη μου που λέει ο λόγος :P

Απλά πες του πως θα σου φαινόνταν αν είχα σχέση με την αδερφή σου?

Πόσο χρονών είναι ο αδερφός της?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τα φτιάξω με την αδερφή του εγώ?

Οχι ρε μπορεί να ήταν κόρη μου που λέει ο λόγος :P

Απλά πες του πως θα σου φαινόνταν αν είχα σχέση με την αδερφή σου?

Πόσο χρονών είναι ο αδερφός της?

Ίδια τάξη πήγαιναμε,17 και αυτός.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα πήγαινε γυμναστήριο το σβκ να τουμπανιάσεις και Δευτέρα του το λες που θα έχουν αναπτυχθεί τα μούσκουλα οπότε αμα πει μα μου κτλ του ρίχνεις μια μπάτσα και όλα κομπλέ!

εγώ λεω να κάνει και καμιά πολεμική τέχνη το σ-κ μήπως χρειαστεί να πλακώσει και δυο-τρεις  από την παρέα αν μπούνε  στην μέση !

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάτι τέτοια δεν έχουν σχέση οι φιλίες. Ίσα ίσα που όταν ο άλλος σε ξέρει καλύτερα μπορεί να είναι ακόμα πιο αυστηρά τα πράγματα. Και το θέμα δεν είναι όπως είπε ο Βασίλης, ότι ο άλλος εκμεταλλεύεται την φιλία σου, αλλά το ότι εσύ εγγυάσαι ότι ο άλλος δεν είναι μαλάκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να του παρουσιάσεις τα γεγονότα:

-Ωπ τι κάνουμε;

-δω τον παίζω...

-κι εγώ... Ωραίο παιδί η μητέρα σου!

-@&)/·;!!·($&

-μαλάκας εισαι; Θα έκανα κάτι τέτοιο σε σενα; Κι ενώ η αδερφή σου ήταν διαθέσιμη!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τον δεις άρχισε να γελάς και χτυπά του την πλάτη δυνατά σε στυλ συμπόνιας για να σπάσει ο πάγος! Μετά πες του πως έχει το πράγμα και αν νευριάσει εξήγησε του πως θα μπορούσες να πάρεις και τη μάνα του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου θα την φυστικώσει που θα την φυστικώσει κάποιος....Καλύτερα ( Μάλλον ) να την φυστικώσει κάποιος που ξέρεις που μένει... Αν φροντίσεις εσύ να είσαι εντάξει και να μην κάνεις καμιά χοντράδα τότε δεν τίθεται θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε πολύ μικροί, οι ορμόνες σας δουλεύουν στο φούλ. Και όπου οι ορμόνες κάνουν κουμάντο, η λογική πάει περίπατο.

 

Αυτό ισχύει καί για τους 3 σας, τους 2 φίλους και το κορίτσι.

 

Να είσαι ειλικρινής με τον φίλο σου, γιατί αυτό που γίνεται θα το μάθει κάποια στιγμή από τρίτα πρόσωπα και τα πράγματα μετά θα είναι χειρότερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...