Προς το περιεχόμενο

Deadpool 1st & 2nd (Fox, 2016/2018)


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είχα πολύύύ καιρό να ρίξω τόσο γέλιο σε ταινία. 100% worth απο όλες τις απόψεις. Δε βαριέσαι ούτε λεπτό και δε χρειάζεται να έχεις τρομερή ιδέα του τι βλέπεις. Ντάξει θα χάσεις κάποια γάματα references (που υπάρχουν ΠΑΝΤΟΥ μέσα στην ταινια) αλλα still. 
Προτείνω τυφλά. Για μένα ήταν υπερκωμωδία πάνω απ'όλα αλλα οκ συνδύαζε πολύ ωραία και action/drama kai φυσικά το love story :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα user reviews σε διαφορα sites νομίζω είναι αρκετός λόγος ώστε να πας να την δεις, και ο Deadpool δεν έχει τρελό fanbase ώστε να είναι full fake τα ratings. Εγώ έκλεισα για δευτερα χαλαρά τελευταία προβολή :) Ghost ακόμα να την δεις?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ φράσεις τύπου "fucking kebab" που στο τρέιλερ(πριν αρχίσει το Revenant) ο μεταφραστής αγνόησε το fucking τελείως

Λες και με το ζόρι πρέπει να γίνει η ταινία πιο soft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ειδα και  εγω και εχω να πω οτι ειναι απαιχτη,παρα πολυ καλη,φανταστικη.Πως αλλιως να το πω δεν ξερω,εκαναν παρα πολυ καλη δουλεια,απο την αρχη μεχρι το τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εννοώ φράσεις τύπου "fucking kebab" που στο τρέιλερ(πριν αρχίσει το Revenant) ο μεταφραστής αγνόησε το fucking τελείως

Λες και με το ζόρι πρέπει να γίνει η ταινία πιο soft

το trailer είναι λογικό να το "λογοκρίνουν" διότι μπορεί να το δεις πχ σε PG-13 προβολές ταινιών, την ταινία που περνάει από το R-Rating την έχουμε αρκετά χαλαρά...

 

Ελίνα Τσούτσου ftw! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρό είχα να απολαυσω τόσο πολύ superhero ταινία! Οι υπότιτλοι ήταν καλοί ,δεν εχανες το νόημα των αστείων. Κράτησαν την καφριλα του deadpool ,δεν λογοκριναν τίποτα

 

Θα έλεγα πως μου θύμισε λίγο one punch man , αν οι Αμερικανοί εκαναν μεταφορά του anime .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να πω είναι λίγο. Η ταινία είναι αλλού, χιούμορ, δράση τα πάντα όλα. Απο τις λίγες ταινίες που άνετα ξαναέβλεπα άμεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις την είδα μετά από έντονη παρότρυνση φίλων.

Είναι πολύ ωραία ταινία,αν και δεν είμαι φαν των υπερ-ηρώων, και ωραίος/πετυχημένος ο αυτοσαρκασμός σε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...