Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πληροφορίες: http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=7978&c=huawei_p8_lite_ale-l21_dual_sim_lte_huawei_alice

 

Υποστηρίζει και τις δύο μπάντες για 4G στην Ελλάδα.

Yποστηρίζει NFC.

Αναφέρει ότι έχει και αισθητήρα γυροσκόπιο, ωστόσο αμφιβάλλω. Αν έχει κανείς το κινητό, ας δοκιμάσει με https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innoventions.sensorkinetics&hl=en

 

Στο http://www.minideal.net/original-huawei-ascend-p8-lite-smart-phone-hisilicon-kirin-620-octa-core-4g-fdd-lte-2g-ram-16g-rom-5-0-tft-1280x720-13mp.htmlέχουν το ίδιο κινητό με περισσότερες πληροφορίες από το Antutu.

Εκεί το έχει στα 202 ευρώ!

Δεν εχει γυροσκοπιο το δοκίμασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα γνωστά λαμόγια του forum.

Στερούν από κάποιον μια προσφορά  για να κερδίσουν λίγα ευρώ.

Εύχομαι να μην το πουλήσει κανένας τους και να τους μείνει το κουτί να το κοιτάνε.  :devil:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Vodafone έχει logo ή εφαρμογές της Voda?

Εχει ενα φακελο με καμια 8 εφαρμογες της voda. Δεν γνωριζω αν μπορείς να τις αφαιρέσεις ολες μιας και δεν το έχω το τηλέφωνο..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν είναι μόνο ένα ειναι πάρα πολλά τα κρούσματα (Lumia 930) (xbox one) κτλπ Και ως συνήθως οι περισσότεροι είναι εργαζόμενοι σ'συγκεκριμενα που ποτε δεν προλαβαινουμε μια προσφορα..vodafone-γερμανος-public

Απλά πρέπει να μην αγοράζει κανείς από αυτούς μέχρι να τους μεινουν να τα κοιτανε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρηγγειλα και εγω απο cosmote για να δουμε θα το στειλουν?

μου στείλανε μήνυμα ότι η παραγγελία βρίσκεται στο στάδιο αποστολής από τα ΕΛΤΑ. Οπότε όλα οκ μέχρι στιγμής. Μου δώσανε κωδικό για να κοιτάω την πορεία.

 

ΥΓ: Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ότι στο κωδικό που μου δώσανε τα details γράφουν για ΑΥΛΩΝΑ-ΓΕΡΜΑΝΟΣ. Παιδιά υπάρχει τέτοια περιοχή ή κάτι παίζει με Cosmote- Γερμανό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα βρω πουθενα ενα ??? παντου τελειωσαν? κριμα και ειχα αναγκη για τον αδερφο μ!


πραγματικα λυπαμαι που υπαρχουν ατομα , προσπαθοντας να βγαλουν 40 - 50 ευρω απο αγγελιες και το περνουν ενω δεν το εχουν αναγκη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα βρω πουθενα ενα ??? παντου τελειωσαν? κριμα και ειχα αναγκη για τον αδερφο μ!

πραγματικα λυπαμαι που υπαρχουν ατομα , προσπαθοντας να βγαλουν 40 - 50 ευρω απο αγγελιες και το περνουν ενω δεν το εχουν αναγκη!

 

 

Τα 40-50€ θα τους σώσουν.Τρομάρα τους...

 

Είναι στο DNA του Ελληνα.

 

Αυτοί θέλουν τρολλάρισμα με pm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τραγικοι αυτοι με τις αγγελιες!

Δεν εχουν την τσιπα ουτε καν να περιμενουν λιγο καιρο ωστε να καταλαγιασει ή να τελειωσει (ισως να μην εχει τελειωσει) η προσφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δυστυχώς δεν προλαβα να πάρω. Σε ένα κατάστημα μου είπαν πως ένα πήρε 10 κομμάτια

Γιατι τοσα πολλα;για να τα βαλει σε βιτρινα να τα κοιταει;

Πραγματικα καραγκιοζης αν στοκαρε 10 τεμαχια. Δεν ηταν και η υπερπροσφορα του αιωνα.πιο λογικο θα μου φαινοταν να το εκανε με το lumia 930+xbox one

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έδωσα στα 169 ευρώ με μεταφορικά δικά μου.

Να μην σχολιάσω το τι μηνύματα μου ήρθαν από ανταλλαγές και παζάρια μέχρι και να μου ζητάνε κινητό και μετά να μην με καλούν. Δεν βγάζεις άκρη με τον νεοέλληνα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...