Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ για την απάντηση. Να υποθέσω ότι 2 κάρτες ενεργές σημαίνει ότι έχεις unbranded από Public. Βασική λοιπόν λεπτομέρεια: Είναι και οι 2 κάρτες ενεργές ή χρησιμοποιώντας την μία ή άλλη είναι ανενεργή (offline) και επομένως χάνεις τος κλήσεις προς αυτήν?

Ναι είναι από public,το τηλέφωνο δεν είναι dual active είναι dual standby και συμβαίνει αυτό που αναφέρεις όταν μιλάς στην μία γραμμή χάνεις τις κλήσεις από την άλλη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα πάει την περασμένη βδομάδα voda και μου είπαν ότι θα φέρουν 2 κομμάτια

οπότε τους είπα να κρατήσουν το ένα ,το θέμα είναι ότι το πήρα cosmote από οπότε θα πάω να το ακυρώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος το αγορασε απο Vodafone (οπως εγω) ή δεν ειναι unbranded υπαρχει οδηγος στο myphone οπου με 2 απλα φλασαρισματα μεσω official firmware επανερχεται στα φυσιολογικα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής, μόνο με το ακουστικό έχω θεματάκι, μου φαίνεται αρκετά χαμηλής έντασης.

 

Μία μέρα μπαταρία σου κρατάει εσενα φίλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριακά μία μέρα με σκάλισμα το βράδυ στο wifi

Γυρνάω σπίτι με 50-60% γιατί δε το σκαλίζω στη δουλειά και σπίτι διαβάζω νεά.. κλπ... και μετά το βράδυ φόρτιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ θέλω να το δώσω. Από Αθήνα. Ηταν να το πάρει κα΄ποιος και δε το πήρε. Παρακαλώ μήνυμα από χρήστη παλίο και όχι νέο γιανα το βάλει αγγελία. Περιμένει σε κατάστημα Κέντρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά το δίνω. Οποίος είναι Θεσσαλονίκη ας στείλει τηλέφωνο του να τον πάρω τώρα.

 

 

Κι εγώ θέλω να το δώσω. Από Αθήνα. Ηταν να το πάρει κα΄ποιος και δε το πήρε. Παρακαλώ μήνυμα από χρήστη παλίο και όχι νέο γιανα το βάλει αγγελία. Περιμένει σε κατάστημα Κέντρο

 

 

Τόσο χάλια ρε παιδιά?

Καταλαβαίνετε οτι όταν 3 άτομα(και ενας πριβέ) θέλουν να το δώσουν καρφί απο την ώρα που το πήραν δημιουργείται η εντύπωση ότι το προιόν δεν αξίζει τα λεφτά του...

Θα μπορούσατε να αναφέρετε τους λόγους που το δίνετε ώστε να ξέρει και ο άλλος τι αγοράζει.

Εντελώς φιλικά το λέω αν και με βάλατε σε πολλές σκέψεις καθώς ακόμα περιμένω επιβεβαιωτικό ή ακυρωτικό απο public όπου έκανα την παραγγελία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο χάλια ρε παιδιά?

Καταλαβαίνετε οτι όταν 3 άτομα(και ενας πριβέ) θέλουν να το δώσουν καρφί απο την ώρα που το πήραν δημιουργείται η εντύπωση ότι το προιόν δεν αξίζει τα λεφτά του...

Θα μπορούσατε να αναφέρετε τους λόγους που το δίνετε ώστε να ξέρει και ο άλλος τι αγοράζει.

Εντελώς φιλικά το λέω αν και με βάλατε σε πολλές σκέψεις καθώς ακόμα περιμένω επιβεβαιωτικό ή ακυρωτικό απο public όπου έκανα την παραγγελία....

 

Δεν αξίζει τα λεφτα του.

 

Αξιζει περισσοτερα.

 

Εγω το πηρα και με βολεψε για την χρηση που ηθελα. Εχω παραλληλα Nexus 6, Lumia 930, Lumia 640XL

 

Διαφορετικες συσκευες με διαφορετικη χρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...