Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Themos3, νομίζω ότι το αγόρασαν και το δίνουν αυτοί που το ήθελαν για να το πάρουν και να "ξεδώσουν". Όχι γιατί δεν τους άρεσε, αλλά γιατί έχουν ήδη κινητό και θέλησαν να το δοκιμάσουν. Πολλοί σκέφτονται ότι "σιγά, θα το πάρω να το δω και το δίνω όσο το αγόρασα". Υπάρχουν βέβαια κι αυτοί που το αγοράζουν κι αν βγάλουν κι ένα "χαρτζιλίκι" δεν τους χαλάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά οι άνθρωποι έχουμε την τάση να επηρεαζόμαστε από τα αρνητικά σχόλια και ας έχουμε διαβάσει πιο πριν 10 θετικά.

Το κινητό είναι φοβερή ευκαιρία σε αυτά τα λεφτά ακόμα και 220-230 να έκανε πάλι δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από την ελληνική αγορά τουλάχιστον.

Διαβάστε εδώ τις εντυπώσεις των κατόχων της συσκευής

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=417714

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε δίκιο όσοι κατηγορείται αυτούς που πήραν 10 κομμάτια με σκοπό να βγάλουν κάποιο κέρδος. σκεφτείτε όμως και τον...υποψήφιο αγοραστή (για να μην τον χαρακτηρισω διαφορετικά ) που θέλει είτε να το ανταλλαξει με ότι σαβούρα του περισσεύει είτε να το πάρει ένα κατοσταρικακι και να του το πας και σπίτι του! δυστυχώς αυτοί είμαστε. μόνο η πάρτη μας μας ενδιαφέρει!

ΥΓ εγώ περιμένω ακόμα το public...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορα τις αγοραπωλησιες, εκει ισχυει η ελευθερη αγορα. Αμα θελει ο αλλος να το δωσει 100€ πανω δεν θα το δωσει ποτε, αν θελει καποιος να το αγορασει 70€ κατω απο την τιμη προσφορας επειδη ειναι ανοιγμενο και καινουριο κανει 170€ (ασχετως αν δεν υπαρχει πουθενα διαθεσιμο) τοτε θα μεινει στο θελω και θα βριζει οποιους πρόλαβαν

 

Το κινητο ειναι αριστο για τα χρηματα της προσφορας, τιμιο για την τιμη προ προσφορας σε οτι αφορα dual sim android. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν καποιος απο αθηνα θελει αν το δωσει ας μου στειλει πμ 

εδώ είσαι τρία εξη μηνύματα πιο πάνω: 

 

Για οποιον θελει εχει γινει κρατηση ενα στο Μοσχατο σε μαυρο χρωμα και δεν το θελω γιατι θα παρω το ασπρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τόσο χάλια ρε παιδιά?

Καταλαβαίνετε οτι όταν 3 άτομα(και ενας πριβέ) θέλουν να το δώσουν καρφί απο την ώρα που το πήραν δημιουργείται η εντύπωση ότι το προιόν δεν αξίζει τα λεφτά του...

Θα μπορούσατε να αναφέρετε τους λόγους που το δίνετε ώστε να ξέρει και ο άλλος τι αγοράζει.

Εντελώς φιλικά το λέω αν και με βάλατε σε πολλές σκέψεις καθώς ακόμα περιμένω επιβεβαιωτικό ή ακυρωτικό απο public όπου έκανα την παραγγελία....

το δίνω γιατί είχα πάρει αλλο ετοιμοπαράδοτο. Μια χαρά ειναι το τηλεφωνο Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα ήθελα αν μπορούσε κάποιος να μου στείλει ένα.

Χρώμα δεν με ενδιαφέρει.

Βρίσκομαι Ημαθία και το χρειάζομαι για ένα συνάδελφο...

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε μήνυμα από public ότι θα χρειαστούν επιπλέον χρόνο και δε θα παραδοθεί άμεσα το κινητό. Ελπίζω μόνο να μη στείλουν κανένα από τα εκθεσιακά ή από επιστροφές που φαίνονται στη σελίδα τους, αλλιώς λογικά θα σκάσει και το άκυρο σε λίγες μέρες. Βέβαια το powerbank είναι έτοιμο για παραλαβή στο κατάστημα με κόστος 0.01€..( λέτε να το δώσουν αν πάω; )  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...